Je mi patnáct a kondom byl děravý... Co dál?

Doodly
12.4.10 16:26

jsme neštastný :(

AHoj,už si nevím rady :( … je mi 15 let a s prítelem už spolu sexujem.ke gyn.uz jsem se chtela objednat kuli HA ale do te doby používáme kondom..minulý týden jsme soulozili a kdyz pritel byl v tom nejlepsim,pro jistotu ho výtáhl.. kdyz ho vytahl,zacal hned ejakulovat ale kondom byl děravý !! :-o :cry: sice rikal ze to ASI stihl ale mohla bejt i nejaka predcasna ejak.. MS mi skoncila pred 29 dny ..mela bych uz ji dostat..jsem hloupá ze jsem se jen strachovala a nic proto nedelala ..mohlo se to resit tou tabletkou ..bohuzel cas nevratim :-( ..jsme z toho hrozně neštastní :cry: bojim se to rict mamce bude totiz nestastna i ona a taky nastvana ze jsem ji to nerekla driv :-( sice je jeste asi brzo ale pujdu si koupit tehu test .. bojim se toho co bude dál :-( uplne si predstavuju jak mi rodina bude vsechno vycitat …dekuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12658
12.4.10 16:28

hlavne sa predcasne nestresuj..
kup si test a potom uvidis
a neboj ked bude najhorsie, rodina vie prekvapit..
takze sa pravdepodobne postavia na tvoju stranu a pomozu ti aj ked si to teraz nemyslis :wink:
drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27272
12.4.10 16:33

Ahoj,

neboj, ta pravděpodobnost je dost malá, aby jsi byla těhotná, podle toho co píšeš - těsně před MS a dovnitř se dostalo (možná) trochu sperma. Ne že by byla nulová, ale neplaš, neboj se, to bude dobrý.

Ten test třeba ani nebudeš muset dělat, když čekáš na menses.

Držím palce a příště větší pozoooor! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doodly
12.4.10 16:38

Dekuji :huban: a hned jak se to vyresi,jdu pro HA.

• Nahlásit
  • Citovat
3621
12.4.10 16:39

hlavně žádný stres, jinak se ti menzs ještě víc opozdí, taky když jsem ji nejvíc čekala, tak nepřišla, udělat si test bude nejlepší, co teď můžeš udělat. Prodávají ho třeba i v DM drogerii, stojí do 40,– takž pokud se stydíš, tak nemusíš ani jít do lékárny. A dej vědět, jak to dopadlo :o) Myslím, že v tvém věku nechodí menzes přesně na čas, takže možná zbytečný poplach. A i kdyby se stalo, Tvoje máma Tě vždycky podpoří, ne? Je to přece taky ženská :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doodly
12.4.10 16:44

Ok.zajdu do toho DM. a zkusím to .. to čekání je nejhorší :-) dekuji vsem,moc mi to pamaha,s nikym jsem o tom radsi jeste nemluvila …a mate pravdu,mamka by me v tom nenechala ale stejne se silene vseho bojim..

• Nahlásit
  • Citovat
9048
12.4.10 17:14

Doodly- kdyby se ti to ještě někdy stalo, tak doporučuji ihned zajít k dr. pro postinor a pak se nebudeš muset vůbec stresovat..

Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doodly
12.4.10 17:16

jojo priste uz bych se zachovala jinak..jinak dekuju :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
Doodly
22.4.10 17:44

vsechno ok :)

HURÁÁÁ uz pred tydnem jsem si delala test a ten byl negativní … a o 2 dny pozdeji prisla i MS :-) vsechno dobre dopadlo ..dekuji a ahoj :huban:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama