Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Aspera píše:
beckie, krásné štěňátko.
jjo, to ona je, ale ĎÁBEL strašnej
![]()
no tak to je mazel.to bude sranda.no on je to pes byvaleho,ale ja si ho vzala.Chodil sni na cvicak no a rika se jaky pes takový pan a u ni to plati.4 mesice? no tak to se moc tesim.
Siemenss píše:
týýý jo,tak to je co zavydět.my jsme chodily plavat,ale tatka na to pry nemá,tak jsme to letos zrusily.Ale setrim jak diva a v září určitě nastoupíme.Tak ja kouknu a až nebude sníh,tak dorazíme ju?
Určitě doražte, budu ráda, když bude mít Jirka kamarády. Lidka taky nějak dorazí, že?
Siemenss píše:
no moc se mi to nepovedlo,ale akhle spolu holky řadej..
TAk tohle je pecka
![]()
Siemenss:Ahojky.....tvůj nick znám,myslím,že jsem se i kdysi domlouvali,že se sejdeme
pamatuješ se na mě?Já bydlím v Unhošti a ty si myslím zJenče vid?Tenkrát jsem se nakonec nesešli,nebyl čas
Ale ted jsem těhu a na rizikovým doma,tak mám fůru času! ![]()
Je tak ty čekáš miminko? to gratuluji.Pamatuji si,měla si dost práce.Já už ale bydlím na andělu.No, ale pokud mužeš aspon na prochazky,mohli bychom se sejit na zličíně.
Siemenss:
na Andělu…tak to tedy nevidím moc růžově.Mám omezené vycházky a další dvě cácorky doma.
Ale ted k tomu co tě potkalo.Moc mě to mrzí,že jste zůstali sami…jak to zvládáte?
myslím že dobře,jen peněz by mohlo být trochu víc.jinak si nestěžuji,mám malou a to je duležitý.no a co ty už víš,co čekáte?
Siemenss:tak to je dobře,že to zvládáte!
Určitě časem poznáte někoho ,kdo si vás zaslouží a komu budete věřit a budete s ním chtít sdílet budoucnost ![]()
Já mám termín začátkem července a čekáme chlapečka.Musela jsem na odběr plodovky
,což byl zase slušný stresík,ale zas jsem do 24h věděla,že miminko nemá Dawna a je to chlapeček!
Po dvou beruškách se na něj fakt moooc těším! ![]()