jsme sami

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 18:52
jsme sami

Ahojte maminy,tak nás opustil tatínek s větou:Nejsem připravený mít rodinu!! No co naděláte :roll: ..Tak jsme sami,rodiče mám až na Moravě a tak si hledám maminy které bydlí poblíž anděla.Malá mi roste,takže už nejsme prdci,ale už je nám 18 měsíců.Rádi uvítame tetu s mimčem na procházky,výlety a tak.Předem děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21124 příspěvků 1 inzerát 07.03.10 19:07

Já poblíž nebydlím, ale ten Váš tatínek je na pěst. To to nevěděl dřív? Tohle mě dostalo.

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 19:11

je,ale ted už nic nenadělám.Myslela jsem,že když je chlap starší,že už má rozum a chut pro rodinu,ale asi ne.

Aspera
Generální žvanilka 21124 příspěvků 1 inzerát 07.03.10 19:20

Můžu se zeptat kolik mu je?

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 07.03.10 19:26

To je úžasý, že se necítí na rodinu, ale na sex se i chlapi cítěj vždycky. :roll: :roll: :zed: :zed:
Já jak to poslední dobou vidím, co ti chlapi vyváděj, tak abych se začala o toho svého bát.
No ale k věci, my jsme z Prahy 4, to není na Anděl až taková dálka. :wink:

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 19:27

36llet a jednou rozvedeny!!

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 19:31

Jééé super,no a kde přesně bydlíte? Znám Pankrác.Víš chlapa si nikdy neuhlídáš.Bud s tebou zůstat chce a nebo nechce.Přítel měl každý den teplou večeři,čisto,vět­šinou jsem si všechno dělala sama abych ho neobtěžovala,ale stejnak toho bylo málo.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 07.03.10 19:32

Přijde mi to jako výmluva, ne jako reálné vysvětlení. :nevim:
Ale nejsem z Prahy, jen mi to nedalo nereagovat. :oops:

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 07.03.10 19:35

Na Pražského povstání takže na Pankrác to mám co by kamenem dohodil :mrgreen: .
36 a myslí si, že ještě není připravený na rodinu? :roll: :roll: :roll:
Tak já budu jen doufat, že ten můj na rodinu připravený je a že mi nepřichystá v budoucnu nějakou podobnou perlu!

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 19:43

vím kde je i Pražského Povstání.to je z anděla krásná procházka po nabreží.moc se těším.Já si říkám,že ve všem musím hledat jen to pozitivní.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 07.03.10 19:50
Siemenss píše:
vím kde je i Pražského Povstání.to je z anděla krásná procházka po nabreží.moc se těším.Já si říkám,že ve všem musím hledat jen to pozitivní.

to je, my se takhle procházíme skoro pořád, tak se budu těšit na společnost :-)
To jsi fakt statečná, že to takhle bereš. Rozhodně je to lepší než se hroutit. :palec: :palec: A hlavně, Tobě zůstalo to nejkrásnější z vašeho vztahu! :wink:
Jak se malá jmenuje!??

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 07.03.10 20:06

No to byla od něj pěkně trapppná výmluva .

jarmila.rihova
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 07.03.10 20:36

Ahoj, já jsem ze Zdib, ale budu se stěhovat do Měcholup, do hezké vilky, tak když ti nebude vadit cestování????Jinak Tvého přítele bych s chutí nakopala…

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 20:47

Maminy moc Vám děkuju za upřimnost,ale on sám jednou pozná o co všechno přišel.Chce to jen čas…Už ted pomale neví jak velké pokroky dělá.Jsme sice sami,ale máme se rady.

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 07.03.10 20:48
jarmila.rihova píše:
Ahoj, já jsem ze Zdib, ale budu se stěhovat do Měcholup, do hezké vilky, tak když ti nebude vadit cestování????Jinak Tvého přítele bych s chutí nakopala…

vůbec nevím kde jsou Měcholupy,ale těšíme se..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >