Jsem těhotná?

Anonymní
2.6.20 12:44

J

Dobrý den. Chci se vás zeptat jestli nemůžu být těhotná? určitě máte hodně zkušenosti. Menstruaci jsem měla naposledy 18.4. Ale dv12 dní po této menstruaci jsem měla špineni 4 dny. Od té doby jsem nedostala menstruaci. Je mi špatne ale nezvracim, Mám nadýmání, Furt se mi chce spát, více chodím na malou, občas mě bolí v podbrišku, a k tomu křeče.
Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3698
2.6.20 12:46

V lékárně nebo drogerii prodávají takový testy, na který nacuras, nebo je ponoris do moči a když tam budou 2 čárky tak si těhotná ju. Zajdi si tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4681
2.6.20 12:48

Ano. Mohu se podívat do své věštecké koule ale lepší je skočit do lékárny koupit si těhotenský test a podle návodu ho vyzkoušet.

Absence menstruace rozhodně nemusí nutně znamenat těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 12:56
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chci se vás zeptat jestli nemůžu být těhotná? určitě máte hodně zkušenosti. Menstruaci jsem měla naposledy 18.4. Ale dv12 dní po této menstruaci jsem měla špineni 4 dny. Od té doby jsem nedostala menstruaci. Je mi špatne ale nezvracim, Mám nadýmání, Furt se mi chce spát, více chodím na malou, občas mě bolí v podbrišku, a k tomu křeče.
Děkuji za odpověď.

Udělej si test. Pokud proběhl sex bez ochrany, těhotenství není vyloučené. Ale příznaky jsem min do 6 týdne neměla žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
2.6.20 12:57

To ti rekne tehotenky test ne emimino. Priznaky jsem mela nekdy az 14 dni po vynechane ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3662
2.6.20 12:58

u

No jestli tehotna, to ti tu nikdo nerekne, ale kapicku jednodussi mysleni, tak to
mas bo jinak si tvuj prispevek nedovedu vysvetlit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
2.6.20 13:14
@Russet píše:
Udělej si test. Pokud proběhl sex bez ochrany, těhotenství není vyloučené. Ale příznaky jsem min do 6 týdne neměla žádné.

Potlesk za citaci :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5951
2.6.20 13:22

Emimino má jedny z nejlepších jasnovidců na netu, jinak si nedovedu vysvětlit, že sem některé dávají pořád takové dotazy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 13:54
@lachtanice86 píše:
Potlesk za citaci :potlesk:

Já to dělám skoro furt. Abych ostatní zdržovala posunováním :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6364
2.6.20 14:10
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď.

Na 100%ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7136
2.6.20 18:13

Test je k ničemu. Stejně tady většině ukazuje negativitu a těhotné na 100%jsou. Radim počkat pár měsíců buď z tebe vypadne mimino, nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama