Asi moc brzy?

Anonymní
2.6.20 07:40

Asi moc brzy?

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat s přítelem se snažíme o miminko měli jsme sex 30 května dnes je 2.6. a dostala jsem menstruaci. Slyšela jsem, že než se spermie dostane dostane do vajíčka trvá to 24 hodin.
Jak je možné, že jsem to dostala? :/ Byla chyba mít sex těsně před menstruací? Prosím o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1056
2.6.20 07:44

Být tebou nejprve si načtu jak vypadá cyklus, co jsou to „plodné dny“ kdy je větší šance otěhotnět, rozhodně to není tak že si řekneš dnes na to vlítnem a zítra jsi těhotná, navíc před ms je nízká pravděpodobnost otěhotnění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4264
2.6.20 07:45

Sex je nejlepší mít když je ovulace a ta bývá zhruba uprostřed cyklu. Pokud nevíš kdy ji máš tak sex každý druhý den, nebo měřit banální teplotu, nebo ovulacni testy. Pred menstruaci už je vajíčko úplně jinde než by mělo být na oplodneni. Rozmnozovaci soustava cloveka základní škola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2099
2.6.20 07:46

A MS přišla v termínu.? Jinak sex je potřeba mít v plodné dny pokud se snažíte o miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24531
2.6.20 07:46

Tak to proste nevyšlo, no :nevim: záleží kdy máš ovulaci, pak jestli vše dojde kam má a i tak to není na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5997
2.6.20 07:49

Ano, pokud se snažíte o dítě. Tak v neplodných dnech se přece otěhotnět nedá. Nejdříve si zjisti, jak vlastně funguje menstruační cyklus, pak nebudeš tak překvapená. To vajíčko na spermie fakt nečeká celý cyklus. Naopak. Ovulace je jen okamžik. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu (tedy před další menstruací). A od uvolnění zralého vajíčka (ovulace) už má spermie opravdu max těch 24 hodin na oplodnění. Pak už je pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8054
2.6.20 08:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat s přítelem se snažíme o miminko měli jsme sex 30 května dnes je 2.6. a dostala jsem menstruaci. Slyšela jsem, že než se spermie dostane dostane do vajíčka trvá to 24 hodin.
Jak je možné, že jsem to dostala? :/ Byla chyba mít sex těsně před menstruací? Prosím o radu.

8o 8o 8o doporucuji vratit se zpet do ZS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4499
2.6.20 10:05
@Anonymní píše:

8o 8o 8o nevěřím, že je možné takové myšlení. Prostě nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12794
2.6.20 10:38
@Anonymní píše:

Tohle je moc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
2.6.20 19:55

No, to není normální, jaktoze to hned nevyšlo, že? Ženský se sice snaží i deset let, ale anonym s emimina chce otěhotnět hned a přitom si neumí nastudovat ani plodné dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
2.6.20 23:08
8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu