IUI 2020

1.6.20 15:36

IUI 2020

Ahoj holky.
Jsou tu také nejeke budoucí maminky, co se začínají letos snažit a chtěli by sdílet pocity, zanadavat, po stěžovat, nebo naopak pochlubit a slavit?
Jsme po jednom neúspěšném pokusu IUI na klinice Iscare.
Za dva dny jdu na kontrolu před druhým pokusem.
Kolik nás je tu snazilek, co také letos postupují IUI, na které klinice a jake mate pocity?
Ja jsem v to věřila, na sto procent jsem si myslela že prostě otehotnim a teď druhy pokus, pro změnu nevěřím vůbec.
Ale nejhorší je to čekání na test.
Vůbec se mi nejde se zabavit a nemyslet na to. Jak to resite vy?
Krásný den holky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
684
1.6.20 15:51

Ahoj jsem 3 den po prvnim iui, beru gynprodyl, občas mě pichne v podbřišku a prsa citlivá na dotek, tak uvidíme zda to klapne nebo ne, přítel má výborný spermiogram a já taky žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.20 15:54

@quanavera
Jee tak moc držím palečky. :srdce:
My máme sperma od dárce, takže snad také výborný spermiogram. Doufám že vyjde druhý pokus.
Na které klinice jste byli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
1.6.20 16:00
@Špagetka3 píše:
@quanavera
Jee tak moc držím palečky. :srdce:
My máme sperma od dárce, takže snad také výborný spermiogram. Doufám že vyjde druhý pokus.
Na které klinice jste byli?

Sanatorium art ČB, kolik si platila za dárce? Já se snažím být v pohodě, jedno dítě už mám, tak v nejhorším zůstane jedinacek. Ale touha je velká to jo už se snažíme 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.20 16:12

@Špagetka3 já jsem po 2 iui, které nevyšli a teď jsem ve fázi stimulace a v pátek nebo v sobotu mě čeká odběr vajíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.20 16:23

@quanavera8
8 tisíc. Mám dvě děti, ale muj současný manžel žádné nemá a moc by chtel si užít těhotenství a všechno od začátku. Ale říkáme si, že kdyz to nevyjde tak to nevyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.20 16:25

@Hanula-kobylka
Tak to mě mrzí, že to nevyšlo. Já se ivf hrozně bojím. Jsme domluveni, že zkusíme 3 IUI a uvidíme, ale spíš, že do ivf nepůjdeme.
Snažíte se o první miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.20 16:27

@Špagetka3 taky jsme chtěli 4×, ale kvůli mému věku a genetice jsme se domluvili na ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
4.6.20 12:15

Zdravím Vás holky, a všem přeji mnoho sil a // na testiku… Ja jsem od 25.5. po 4. IUI…, tak jsem docela opět nervózní… Co vy jak se cítíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5382
5.6.20 20:02

Zdravim holky :) moc rada se k vam pridam. Vedle me spokojene spinka dcera - ktera byla nasim prcnim a zdarenym pokusem o IUI, nyni mame za sebou - vcera, druhy pokus a pred sebou to dlouhe cekani na vysledek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
5.6.20 20:13

@Hanulka2016 ahojky, já mám též z druhého iui 7letou slečnu :wink:… A teď čekám po 4iui opět na testování… Tak snad se nám poštěstí další štěstí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
5.6.20 20:15

@Hanulka2016 Bylo ti něco před nebo v den iui aplikované?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5382
5.6.20 20:58

@Julietula v utery jsem pichala ovitrelle, ve ctvrtek bylo iui, mela jsem to tak i u male, tam jsem pichala injekci ve stredu a iui bylo v patek :) u me neni problem s ovulaci, tu mam pokazde, cca 15 den cyklu ale a pak to nepodrzi progesteron - odmenstruuju uz 20-21. Den… a k tomu manzeluv dost mizerny spermio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
9.6.20 14:34

Ahoj holky zutra jdu na své prvni IUI takze jsem zvědavá jak vse dopadne. Snad stastne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5382
9.6.20 21:01

@Mirka Mir :andel: budu drzet palce… uz doma nejake ditko mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama