Píchání v podbřišku před ms

Anonymní
1.6.20 15:27

Pichani v podbrisku - před ms

Ahoj holky, mam menší problém a trápí mě to poslední cca 4 měsíce..
S přítelem se 7 měsíc snažíme o první dítě.. problém je v tom, ze mě trápí, ze poslední cca 4 měsíce mě mezi ovulaci a čekání na ms picha v podbrisku, nebo proste takový tlak… ne nijak silně, ale několikrát za den to třeba trvá 10 minut, pak zase ok..
Nikdy jsem tohle neměla, ani jsem nikdy neměla ovulacni bolesti a poslední měsíce je pociťuji :nevim:
Není to vsugerovane jak by některé napsali.. vážně to tak cítím. Nevíte, čím by mohlo být to pichani a tlak v tom podbrisku? Myslite ze proste když jsme se začali snažit o mimi, ze se proste moje tělo nějak uvnitř mění?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.20 15:28
@Anonymní píše:
S přítelem se 7 měsíc snažíme o první dítě.. problém je v tom, ze mě trápí, ze poslední cca 4 měsíce mě mezi ovulaci a čekání na ms picha v podbrisku, nebo proste takový tlak… ne nijak silně, ale několikrát za den to třeba trvá 10 minut, pak zase ok..
Nikdy jsem tohle neměla, ani jsem nikdy neměla ovulacni bolesti a poslední měsíce je pociťuji :nevim:
Není to vsugerovane jak by některé napsali.. vážně to tak cítím. Nevíte, čím by mohlo být to pichani a tlak v tom podbrisku? Myslite ze proste když jsme se začali snažit o mimi, ze se proste moje tělo nějak uvnitř mění?

Jeste bych chtěla dodat, ze strany v podbrisku se střídají.. někdy prava někdy levá

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.20 15:29
@Anonymní píše:
Není to vsugerovane jak by některé napsali.. vážně to tak cítím. Nevíte, čím by mohlo být to pichani a tlak v tom podbrisku? Myslite ze proste když jsme se začali snažit o mimi, ze se proste moje tělo nějak uvnitř mění?

No spíš psychika působí. A člověk se víc pozoruje. U mě se po tom, co jsme odhodili kondomy najednou splašil cyklus a začal lítat od 28 po 32 DC. :) PMS byl najednou nějaký jiný. :) Ale těhotenství jsem poznala bezpečně, protože to bylo stejné jako při prvním.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.20 15:44
@Anonymní píše:
No spíš psychika působí. A člověk se víc pozoruje. U mě se po tom, co jsme odhodili kondomy najednou splašil cyklus a začal lítat od 28 po 32 DC. :) PMS byl najednou nějaký jiný. :) Ale těhotenství jsem poznala bezpečně, protože to bylo stejné jako při prvním.

To já mam cyklu skoro stejně.. +- 2 dny třeba. V tom není žádný rozdíl..
Já na PMS nikdy netrpěla.. nevím proste, trápí mě to.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama