Pokoušení o druhé dítě

4
31.5.20 19:10

Pokoušení o druhé dítě

Chci si jen povzdechnout a ulevit si. Jak všichni říkají, že když první mimi nejde hned (mně trvalo otěhotnět dva roky), tak to druhý se pak stane v podstatě okamžitě.. jaký jsou to kecy. Už se zase snažíme rok a nic. Jsem vděčná za zdravého syna a nechci se rouhat. Ale je mi to líto. Všichni zase prudí, že už je čas, že by potřeboval sourozence. A nikoho ani nenapadne, že to třeba nejde :? No nic, dneska jsem to dostala, tak mám splín.

Potácím se mezi přesvědčením, že to tak má být a kašlu na to, a mezi tím, že bysme měli zkusit IVF protože nás tlačí čas (je mi 36).

Dík za přečtení mého povzdechu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.5.20 19:15

Plně tě chápu. Nám se první podařilo hned, ale druhé nejde, už se snažíme přes rok a půl. V létě mi bude 35 a taky v hlavě řeším pomoc CAR. Ale dojíždět tam, chlapa dohnat na spermiogram, nechce samozřejmě. Peníze tam strkat a třeba to taky nepůjde. Ach jo, místo toho, aby to šlo během třeba toho roku přirozeně. Ale asi se bez spermiogramu a dalších vyšetření nehneme a čas letí. A to jsem původně plánovala děti klidně tři. :roll: Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
2411
31.5.20 19:47

Držím palce, ať se brzo zadari. První nám taky trvalost dva roky, ale já jsem příklad toho, že druhé se může přihodit až nečekaně. Chtěli jsme ho, ale o něco později, ale pak jsem byla moc šťastná, že jsem to „nevychytala“ s ochranou a druhé přišlo tak brzy a bez snažení. Žádný stres a čekání, zda ms dorazí nebo ne.. Každému, kdo chce mimi, bych to tak přála. Je mi skoro stejně jako tobě. Určitě se brzy dockas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
31.5.20 19:50

Chápu a držím palce. Řešíme něco podobného, ale zdaleka nejhorší jsou ty kecy okolí :roll:

Příspěvek upraven 31.05.20 v 19:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
31.5.20 19:50
@MiniMaty píše:
Chci si jen povzdechnout a ulevit si. Jak všichni říkají, že když první mimi nejde hned (mně trvalo otěhotnět dva roky), tak to druhý se pak stane v podstatě okamžitě.. jaký jsou to kecy. Už se zase snažíme rok a nic. Jsem vděčná za zdravého syna a nechci se rouhat. Ale je mi to líto. Všichni zase prudí, že už je čas, že by potřeboval sourozence. A nikoho ani nenapadne, že to třeba nejde :? No nic, dneska jsem to dostala, tak mám splín.

Potácím se mezi přesvědčením, že to tak má být a kašlu na to, a mezi tím, že bysme měli zkusit IVF protože nás tlačí čas (je mi 36).

Ahojda. Byt tebou, jdu na IVF a zároveň se na to vykašlu. Ono totiž ta psychika je opravdu mocná. Vlastní zkušenost. První hned, druhé rok a něco. Zadařilo se až tehdy, kdy jsem se na to opravdu vyprdla. :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
31.5.20 20:38

O

Prvni neslo tri roky, druhy jeste dyl…na ivf bych fakt nesla. Mate za sebou nejaky vysetreni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
31.5.20 21:28
@MiniMaty píše:

Kašli na okolí.. Neumí si prestavit, jaké to je.. Mám mezi kluky 8 let rozdíl.. Takže chápu.. Možná byhc šla do toho uvf, pokud nejsi smirena s jedinackem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 21:36
@martina.se píše:
Kašli na okolí.. Neumí si prestavit, jaké to je.. Mám mezi kluky 8 let rozdíl.. Takže chápu.. Možná byhc šla do toho uvf, pokud nejsi smirena s jedinackem…

Jaký mají mezi sebou vztah? Má starší rád miminko, nebo jak to říci? Já už teď bych měla mezi dětmi rozdíl přesně 5 let a ne a ne se zadařit. Tak jsem to nikdy nechtěla, ale to člověk neovlivní. :( První Anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
59251
31.5.20 21:43
@Anonymní píše:
Jaký mají mezi sebou vztah? Má starší rád miminko, nebo jak to říci? Já už teď bych měla mezi dětmi rozdíl přesně 5 let a ne a ne se zadařit. Tak jsem to nikdy nechtěla, ale to člověk neovlivní. :( První Anonym.

Pubos a předškolák. Hádají se atd.. Ale dovedou být kámoši.. Záleží jak kdy. Teď čekám třetí. Starší mi řekl, že bude trapný, jestli to nebude holka, mladší už má jméno pro kluka :mrgreen: taky jsem chtěla mít děcka u sebe, no jinak to nešlo, no.. Z toho si nic nedělej.. Když je to třeba 10 let, je to znát, máš 2 jedinacky.. Ale toto není tragické.. Klukům je teď 14 a 6 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
1.6.20 22:36

Take se snažím o druhé, dnes MS, takže zklamání…jinak návštěvy ivf bych se nebala, první konzultaci hradí pojišťovna, spermiogram taky. Ze začátku ti udělají jen vyšetření, odeberou krev, sleduji, zda a kdy přichází ovulace a zda se nevytvořila někde cysta apod. A jako první se případně doporučuje inseminace. Temer vse na pojišťovnu. Po té ti mohou dát nějaké léky na rozjetí ovulace, na delozni sliznici, aby se oplozene vajíčko lépe uchytilo, doporuci geneticke vystreni atd. Leky si hradiš, ale není to traga. Já jen že ivf automaticky neznamená, že ti odeberou vajíčko a pak ti zavedou embryo a platíš horentní sumy.
Send se nám zadaří příští měsíc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
1.6.20 22:37

Jo a taky bych chtěla, aby dceři nebylo 6 let, až se narodí malé, ale asi se to nepodaří. Holt to tak zřejmě má být…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama