Bolest v podbřišku a citlivá prsa

Anonymní
31.5.20 12:14

Kdyby nahodou ..

Ahoj, mam takovou otázku.
Dnes mám 18den po ms. Kdy ovulace probihala predpokladam minulý tyden i krz vikend. My jsme poprvé jeli planovaně na ostro. Citila jsem bolest a takovy to, kdyz ta ovulace je. Netestuju, nemerim. Snad jen jednou, kdy ms byla skoro tesne do dvou 3 dnu po ms. Takze presny odhad nemam. Sex byl kazdy den a ob den, skoro cely tyden po menstruaci. Jako obvykle, akorad naostro :D. Delam na smeny, takze si vynahrazujeme vsechny volny dny :D. Ale abych sla k tema. Me proste boli ten podbrisek stale. Jakoby tlak. Pichnuti sem tam..dost me boli i zada. Rekla bych castecne z namahy ale boli me divne v krizi. Coz nemivam..ruku do ohne dam i za zvetsena prsa..a hlavne bolestiva. Ne bradavky, ale cela prsa. Dnes rano me pritel chytl za prsa a to jsem myslela, ze se zblaznim. A ja pri te ms ani pred ni po ni bolesti prsou nemam. Dost tomu prikladam tu bolest zad..protoze, ta namaha tam je. Takze si nechci vsugerovavat neco, co by tak nebylo. Zkousime poprve..
A ani si nechci vsugerovavat ty pocity, ktery ale jiny opravdu jsou. Neresim to s nikym jestli bych mohla nemohla…ale tak..je to vubec mozne tyden po rekneme ovulaci? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18514
31.5.20 12:46

Ne, máš to vsugerované

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
31.5.20 13:02

Souhlas s lachtanici. Sledujes se. Vykasli se na to. Mozna v tom ses, mozna taky ne. V terminu ms si udelej test, to ti rekne vic, nez my tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
31.5.20 13:03

U mě takto někdy probíhá PMS, šílená bolest a napětí, když sundám podprsenku, bolí mě břicho, záda, klouby, nohy. A někdy necítím vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 13:11

Ha ha :D tak dik @lachtanice86.
Ja tedy popravdě ani nečekam, ze by mi to napoprvé vyslo. Kord kdyz ta ma ovulka nastava tak 3 den po ms. Uz podle chuti, hlenu. Atd. Ale jako takovy to divny. Co jindy nemyvam..tam pocituju. Zatim bez vsugerovani. Teda snazim se:D jsem docela v pracovnim nasazeni, ne teda fyzickym, ale ted bylo prace na mesic bez vikendu vazne plno. Takze ty bolesti padaj i na unavu. Ale tak co kdyby vid :D jinak ti vrele dekuji :) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 13:25

Ja se nepozoruju, mě jen napadlo vylejt si pocity tady :D. Jinak ja mam devcatka takovy prace, jak svy zamestani tak, rekonstrukce domu a pendlovani sem tam. Ze ja na to, ze mam jit k zubari 10× zapomenu, kdybych nemela upozorneni. Takze sebe zanedbavam vyrazne..jeslti me zada bolej nebolej. Uz po jednom tehotenstvi jsem. Ale rika se, ze kazdy je jiny. A ja bez vseho jsem citila, ze mam neco jinak. Proto se jen ptam. Ani nejsme ns to se hlidat testovat merit. Ja spis jestli je tu nekdo jako já..repsektive, mel to jako já

• Citovat
  • Nahlásit
18514
31.5.20 13:44

Ne, je to sugesce, víš že se snažíte, tak i když píšeš že toho máš hodně, tak na to myslíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3784
31.5.20 16:32
@Anonymní píše:
Ja se nepozoruju, mě jen napadlo vylejt si pocity tady :D. Jinak ja mam devcatka takovy prace, jak svy zamestani tak, rekonstrukce domu a pendlovani sem tam. Ze ja na to, ze mam jit k zubari 10× zapomenu, kdybych nemela upozorneni. Takze sebe zanedbavam vyrazne..jeslti me zada bolej nebolej. Uz po jednom tehotenstvi jsem. Ale rika se, ze kazdy je jiny. A ja bez vseho jsem citila, ze mam neco jinak. Proto se jen ptam. Ani nejsme ns to se hlidat testovat merit. Ja spis jestli je tu nekdo jako já..repsektive, mel to jako já

Tak mi napiš a pokecáme, mám to stejně, ale tady to řešit nebudu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 18:07

Ráďo jsem tu relativně nová, takže to moc neumim :D ale snad na to přijdu :) diky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1.6.20 10:50

Ahoj ja myslim ze 18 DC jeste nemuzes mit tehotenske priznaky, vsugerovat se da vazne cokoliv, sama to znam, pockej do terminu MS a testuj ;) hodne stesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat