Sanatorium Helios 2020

28
1.6.20 20:04

Sanatorium Helios 2020

Ahojky snazilky,

Mate nekdo zkušenosti se Sanatoriem Helios? Negativni nebo pozitivní?

Mam nastupovat za mesic na laparoskopii, ale dneska se ke me dostala informace, ze zase tak dobri nejsou.
Proto prosim o zkušenosti jinych.

Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1849
1.6.20 21:10

Ivf je byznys a Helios ma v tomto ohledu vselijakou povest. Od nekterych ludi jsem slysela pozitivni ohlasy, nekteri dokonce zvazovali zalobu…spis zalezi, na koho natrefis. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
1.6.20 22:38

Já myslím, že každé reprodukční centrum má své příznivce a nepříznivce. Já osobně jsem vybírala podle obecných recenzí, podle toho zda má centrum vlastní laboratoř, zda spolupracují se zahraničím (tam jsou mnohem dál), jakou mají úspěšnost ne otěhotnění ale porodů… HELIOS jsem si s manželem vybrala podle těchto parametrů. Jejich stránky jsou přehledné. A pan primář Texl je nám velmi sympatický. Viděla jsem ho i na nějakých videích na netu kde poskytoval rozhovor. Zatím jsme tam byli na dvou návštěvách a za 14 dní tam jedeme zase. Zatím jsme spokojeni s přístupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
2.6.20 08:31

@Weronka2 chodili jsme rok do pronatalu, kde nám udělali základní vyšetření a 2 iui. Na nic se nepřišlo. Ztratili jsme tam rok času. Pak jsme jeli 350 km do heliosu, chtěla jsem tam kvůli vyšetření imunologie a genetiky a hned při první návštěvě nám vzali krev a udělali hodně podrobný spermiogram. A tak nám zjistili, proč nemůžu otěhotnět. Za mne zatím doporučuju, příští léto chceme na ivf a asi teda v HELIOSU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
2.6.20 18:13
@Weronka2 píše:
Ahojky snazilky,

Mate nekdo zkušenosti se Sanatoriem Helios? Negativni nebo pozitivní?

Mam nastupovat za mesic na laparoskopii, ale dneska se ke me dostala informace, ze zase tak dobri nejsou.
Proto prosim o zkušenosti jinych.

Dekuji

Ahoj :) a v cem maji spatnou povest? Uvazuju prestoupit tam ze Sanus JI, tak abych vedela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat