Jsou golfové kočárky třeba??

28.3.16 10:25

jsou golfové kočárky třeba??

Ahoj Maminky máme 16 m a uvažujeme jestli na léto koupit golfový kočárek nebo je to zbytečné? Je sice rychleji skladnější než normál ale koupit nekoupit? Využijeme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tattiana
28.3.16 10:30

Pevný a vybavený golfák hravě zastoupí neskladný sporťák, alespoň u nás to tak bylo… :think: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
19082
28.3.16 10:30

@tesarkova.b to záleží…každý ti napíše něco jiného. My ho třeba nekupovali. U nás by to bylo opravdu zbytečné. Vše máme kousek, obě babičky v blízkosti. Dcera od 20 m vlastně kočár ani nevyužívá. A do 20m nám sloužil sporťák. Když jsme jeli na dovču, brali jsme sporťák. Je pravda, zabral nám skoro celý kufr u auta, ale zase kvůli dvou dovolenám kupovat golfky… :nevim:
U nás bychom je třeba nevyužili. Dceři jsou dva roky a pešky chodíme už všude. Ujde i několik km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.3.16 10:36

My jsme nekupovali. Kamarádka nám dala jeden stoletý, využili jsme asi třikrát. A šlo by to i bez něj. A to mám chlapečka, který by byl ochotný jezdit v kočáru do 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029

Záleží na tom, co od kočárku požaduješ. Já bych si vystačila se sporťákem (kvalitním), ale kvůli tchýni, jsme kupovali nakonec i golfky, mají tam strašně malý výtah a kočár se musí na půl složit, abych se tam vešla, což mě problémy nedělá, když tam jdeme jednou za čas, ale na ni to bylo těžké, tak aby mohla občas pohlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25494

@tesarkova.b my jsme ho koupili kvůli místu v autě. Sporťák nám zabral skoro celý kufr, golfky jsou schované dětem pod nohama. Sháněli jsme tedy co nejmenší, nejskladnější a nejlevnější na těch pár použití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
28.3.16 10:38

My jsme vpodstate nepotrebovali. Radsi jsem jezdila se sportakem a to i na vylety atd. Golfky jsem teda pouzila parkrat, kdyz jsem prodala sportak ;)
Jinak kdyz se poridi lehky a skladny sportak napr. Baby jogger city mini (3,4,gt), tak je uplne nejlepsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
28.3.16 10:39

U prvního jsme jej koupili (úplně obyčejný, nepolohovatelný, lehoučký). Dcera měla 17 měsíců, já byla těhotná s druhým, tak ať nemusím do auta tahat těžký sporťák (X-lander). Když jsme jeli celá rodina, tak se sporťákem, na procházky s dcerou jsem taky jezdila se sporťákem, golfáč byl vyloženě do auta.
U druhého jsme golfáč nepoužili ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18863
28.3.16 10:42

Malý jezdil v golfkách do dvou a čtvrt. Pak jsme zvládali i cestu vlakem přes půl republiky bez kočárku, jízdy do centra Prahy atd. Ale kluk nespal ani po obědě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.16 10:43

Děkuji za odpovědi a názory, mám ho podobný jen jsme se chtěla ujistit že je škoda penez a využijí se jinde :-),my jezdíme hodně pryč ale tím jak pěkně chodí a máme to celkem skladný sporťák zabere je půl kufru auta :-) nebudeme kupovat :-) pěkné velikonoce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
28.3.16 10:58

Tak třeba u mě se golfky osvědčily, ale bydlím ve městě a ve 3. patře, golfky jsou daleko lehčí, skladnější, já se s klasickým kočárem tahala jen nezbytně dlouhou dobu, od té doby co syn sedí sám jezdíme jen s golfkama( cca od půl roku… takže za mě je naopak sporťák zbytečnost… záleží vždy na situaci, třeba i do tramvaje jsou golfky daleko lepší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
28.3.16 11:10

Těžko říct. Někdo využije, někdo ne. Já golfáče nemám ráda, nerada s nimi jezdím, ale měla jsem jej u obou dětí, protože jsem často cestovala MHD a tam jsem si kočár vynesla sama i s dítětem. Nebyla jsem na nikom závislá. Využívala jsem je ale opravdu jen při tom cestování, na „normální“ ježdění jsem využívala sporťák s nafukovacími koly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9852
28.3.16 11:16

Záleží na vás, jestli ho využijete. Nám se prostě těžký a velký sporťák z trojkombinace do auta nevešel, nebo tedy vešel, ale zabral šíleně místa…Takže jsme golfky na cestách využili celkem dost. Záleží jak moc někam cestujete a jak velký máte kufr :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
28.3.16 11:20

Ja ho třeba potrebuju, nemam auto a chodit s dítětem jen za ruku by bylo na půl dne, navíc nákupuju sama a neni nic horšího, když se dite rozběhne po obchodě zkoumat regaly, flašky atd.plus je težké odnést nákup, když za jednu ruku musíš držet dite-takže ja golfky využiji tak do tři let.Teda,aby me někdo nepochopil blbe-moje dite toho nachodi hodně, ale pokud potrebhju rychle a efektivně na postu apod, nechci riskovat, ze se rozběhne do všech stran, prip jedeme na celodenní výlet a chci, aby se venku i vyspala, tak super. Navic babičky ho používají dost, vezmou ji v něm po obědě ven, aby se na vzduchu udrndala.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13590
28.3.16 11:25

Já jsem využívala raději sporťák tříkolku, kvůli nákupům, i do vlaku. Ale třeba když jsem jela vlakem do Německa, pořídila si golfky, takový ty obyč, že se složí a nezaberou skoro žádné místo. Těžko říct, já neměla auto, taže jsme neřešila skládání do auta. Za mě je skoro zbytečný, ale fakt to má každý jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat