Jsou moje mandle zdravé?

Anonymní
10.1.20 22:30

Jsou moje mandle zdravé?

Snad tu nikoho nepohorsim, takže kdo nechce, tak nekoukejte.

Už dlouhodobe se mi táhnou problémy s mandlemi, čepy, nateklymi uzlinami na krku, knedlíkem v krku, v jedné dírce nosu mám růžovou bulku, asi polyp…

Chci se trochu uklidnit, než půjdu k doktorovi. Vypadá takhle normální, zdravý krk? :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

344
10.1.20 22:37

Prášek byl?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21694
10.1.20 22:38

Oooj, fujky :mrgreen:…No, mas je plny cepu, ty musi ven. Muzes si od nich pomoct i sama.Dala bych si tu praci hned ted a sla na to.To je i duvod, proc mas knedlik, natekly krk.Mela jsi to resit ale uz davno.

Příspěvek upraven 10.01.20 v 22:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21694
10.1.20 22:39
@Berry77 píše:
Prášek byl?? :roll:

No, jestli ano, tak spolknuty…V puse ho nevidim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6828
10.1.20 22:41

Ne nejsou, šla bych na krční a trvala na stěru z krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 22:42

@wildcherry Moc děkuji za odpověď. Antibiotika jsem brala, když jsem byla nemocná, jenže já mám ty mandle takhle i normálně, v klidovém stavu. Už se bojím i nějaké vážnější nemoci, podle těch všech problémů :(

Na čepy trpím prostě pořád, i když jsem zdravá. Jak se jich dá zbavit? Aby to šlo ven, kromě manuálního mačkání…

Takže ten krk dle reakcí asi v pořádku nemám… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.1.20 22:43

@Aduš8 Ster mi nedávno dělali a krk vypadal takto. Nic mi nenašli, prý normální zdravé prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
21694
10.1.20 22:48
@Anonymní píše:
@wildcherry Moc děkuji za odpověď. Antibiotika jsem brala, když jsem byla nemocná, jenže já mám ty mandle takhle i normálně, v klidovém stavu. Už se bojím i nějaké vážnější nemoci, podle těch všech problémů :(

Na čepy trpím prostě pořád, i když jsem zdravá. Jak se jich dá zbavit? Aby to šlo ven, kromě manuálního mačkání…

Takže ten krk dle reakcí asi v pořádku nemám… :(

Po prodelanych nemocech se to proste stava, ale diky tomu se ti celkove ten krk nehoji. Proto mas pocit, jestli uz to neni i neco vaznejsiho.Kdyz se odstrani tento peoblem a budes to nejakou dobu cistit, ulevi se ti. Urcite byvh zasla k dr i na ster, ale zakopany pes je v tom. Cistit cistit. A kloktat, na netu o tom je hodne. Nekdo radi i slanou vodu.Vem si, ze mas vlastne v krku nahromadenou hnilobu.Zni to desne, ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21694
10.1.20 22:50
@Anonymní píše:
@Aduš8 Ster mi nedávno dělali a krk vypadal takto. Nic mi nenašli, prý normální zdravé prostředí

Tak pak jak jsem psala, zakopany pes je v tech cepech. odstranis a budes udrzovat a budes mit po bolestech, knedlikach atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6828
10.1.20 22:57

@wildcherry kloktat slanou vodu(nejlépe sůl s jode. ) je super i při prvopočátku nachlazení. Jód desinfikuje. Můžu se ale zeptat, jak ty čepy čistit? :) ja to zkoušela všelijak a nikdy jsem je ven nedostala. A to jsem měla fakt úplně obrovské bílé,, knoflíky". A to nemůžu říct, že bych měla velký dávivý reflex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 23:04

@Aduš8 Já nevím. Já jsem je mačkat zkoušela, ale vůbec se tam nedostanu přes jazyk a davivy reflex. Takže nevymacknu nic

Snažím se hledat způsoby, jak se toho lidi zbavili, ale moc toho není..

• Nahlásit
  • Citovat
21694
10.1.20 23:08
@Aduš8 píše:
@wildcherry kloktat slanou vodu(nejlépe sůl s jode. ) je super i při prvopočátku nachlazení. Jód desinfikuje. Můžu se ale zeptat, jak ty čepy čistit? :) ja to zkoušela všelijak a nikdy jsem je ven nedostala. A to jsem měla fakt úplně obrovské bílé,, knoflíky". A to nemůžu říct, že bych měla velký dávivý reflex.

Ja mela to obdobi po nekolika anginach po sobe, nemocnice, no silenost, ale tehotenstvi me fakt polozilo :zed:.Na to, ze jsem byla na ORL jako doma, mi nikdo o cepech nerekl, ja to nechapu :(,porad jsem si stezovala na ty bolesti, uz jsem se opravdu bala, az jsem zahlidla jednou bilou tecku v krku a goglila.No vsechno mozne, tycinkou do usi, efektivni byla vydezinfikovana pinetka do vlasu, protoze ma takovy to ocko a strikacka se slanou vodou, ta to procistila a vyplavila vsechno, to bylo nejlepsi asi. Kloktadla jsem pouzivala.No trvalo to placnu,14dni velke pece, pak obcas jemna udrzovacka.Cca 11 let mam klid, jen obcas, kdyz fakt lehnu s krkem, tak se malinky udela a hned to cistim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21694
10.1.20 23:13
@Anonymní píše:
@Aduš8 Já nevím. Já jsem je mačkat zkoušela, ale vůbec se tam nedostanu přes jazyk a davivy reflex. Takže nevymacknu nicSnažím se hledat způsoby, jak se toho lidi zbavili, ale moc toho není..

Musis ten dav. reflex vydrzet.Ja ho snad ani nemam, ale i tak to bylo neco, to je pravda.Ale jinak to neudelas. Doporucuji to delat ale doma sama a v klidu.Je to na dyl a ty zvuky u toho :mrgreen:.No je to hnus o tom jen psat, ze :lol:.Ale lepsi, nez to neresit.Znam i damicky co to neresi, ze je to nechutny to resit, ale z puse jim smrdi, hruza. Radeji to vyresit a mit po problemech a cisty krk,zdravy.Jako asi bych se pobl :poblion: jen z predstavy, ze to nekdo ignoruje a ja se s nim polibit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038
10.1.20 23:46

Klid! Jova… Mám ještě horší mandle, chceš fotku? :D. Ne vážně mám. Teď se mi to zhoršilo (bolest v krku cca mesic v kuse a k tomu se pridala bolest ucha) a taky jsem se vystresovala, že už je to něco horšího, po letech jsem šla na ORL. Doktor mi řekl, že jsou vážně mandle škarede ale na rakovinu a tak mám zapomenout, čepy mačkat… Kdyby bylo hůř mandle vytáhnout, ale prej pokud si okolí nestěžuje na zápach nebo nemám anginu 5× do roka a umím dýchat, tak není důvod;). Takže se hoď do klidu a skoč si k doktorce pro klid duše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama