Reklama

Jsou to noční děsy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TessieSparrow
Povídálka 30 příspěvků 26.03.18 07:27
Jsou to noční děsy?

Zdravím maminky, prosím o radu, malý 6 měsíců me tento týden 3× vzbudil pláčem cca 2 hodky po usnuti. Měl zavřeny ocicka a plakal, dala jsem mu prso, chvilku se napil a byl klid. Než jsem mu dala prso zkoušela jsem na nej mluvit ale vůbec nereagoval, proste spal ale plakal. Je to noční děs? Dnes jdeme na 6 měsíční kontrolu, tak o tom řeknu doktorce, ale zajímalo by me zda ma někdo stejnou zkušenost? Různé jsem o tom četla a nevim jestli bych raději neměla i na neurologii?

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 26.03.18 09:17

V posledních dnech dost svítil měsíc, moje děti taky spí neklidně a i já se budím… Nemůže to být tím? :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.03.18 09:19

I moje dcera spí hůř, když tak svítí měsíc. Zrovna včera se taky vzbudila, zavřené oči, plakala? ale jak kdyby spala.To samé při úplňku, taky špatně spí.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 26.03.18 10:31

Také to tak máme, ještě u toho mluví, ale je jasně vidět, že spí. Co by s tím udělala doktorka??

TessieSparrow
Povídálka 30 příspěvků 26.03.18 13:43

@Borůvka1990 to me nenapadlo, to by mohlo byt, tak uvidím jak to bude pokračovat. Děkuji :)

TessieSparrow
Povídálka 30 příspěvků 26.03.18 13:44

@Enicka jo přesně tak to bylo, taky včera, zavřené oči, slzicky a spal. Tak to možná opravdu bylo měsícem, uvidím teda jak to bude mít dal :)

TessieSparrow
Povídálka 30 příspěvků 26.03.18 13:46

@LiaNatali no co jsem tak četla po netu tak me vystrasili ze je někdy i třeba návštěva u neurologa, tak jsem ji to raději řekla ale ona naše doktorka nic moc neřeší :)

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 26.03.18 14:07
@TessieSparrow píše:
@Borůvka1990 to me nenapadlo, to by mohlo byt, tak uvidím jak to bude pokračovat. Děkuji :)

Není zač :hug: U nás to je často. Ani nemusí svítit měsíc do okna ;) Stačí že někde září a ani nemusí být přímo úplněk :lol:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 28.03.18 13:57

@TessieSparrow No to mi snad ani neříkej, to by mě vůbec nenapadlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >