Reklama

Vrátil se zánět spojivek - novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 24.03.18 20:51
Vrátil se zánět spojivek - novorozenec

Mohu se zeptat po porodu měl malej žlutý hnis kapali jsme 7 dní kanamycin. Uběhlo 14 dní a je to zpět. Hodně žlutý hnis a zalepené ocicko. Mám ještě zbytek kanamycinu myslíte že ho mám ještě kapnout?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 20:56

@Luciet2 V letáku je, že léčba nesmí přesáhnout 14 dní, tak nevím, jestli se může brát i takhle s přestávnkou :think:
Jestli ti můžu poradit, pro případ, kdyby se to zase vracelo, tak nejlepší je bylinka světlík lékařský. Měla jsem dvoje antibiotické masti + kapky, vracelo se to a po tomhle jsem měla teprve klid.
Přeji, ať je brzy lépe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 21:04

Anezka mela stejný problem. segra mi poradila kapičky ocu flash-kozlik lekarsky.je volne prodejny! atb uz jsme nepotrebovali!

Uživatel je onlineAries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 21:09
@Anonymní píše:
Anezka mela stejný problem. segra mi poradila kapičky ocu flash-kozlik lekarsky.je volne prodejny! atb uz jsme nepotrebovali!

SVĚTLÍK!!! Kozlík je na něco jiného ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 24.03.18 21:09

U nás pomohl Tobrex, atb kapky. Bez porady s lekarem bych se zvlast u tak malého dítěte k nicemu nevracela. Vetsina očních a usnich kapek se má po rozdelani do tří týdnů spotrebovat nebo vyhodit.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 67 inzerátů 24.03.18 21:09

Ten Ocuflesh a masirovat slzný kanálek.. To mám z očního, před tím taky 3× dokola.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 24.03.18 22:02

Náš malý to měl po narození taky, takze nás dr. poslala na oční na kontrolu slznych kanalku. Vyfasovali jsme Tobrex a po něm to bylo ok.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 24.03.18 22:20

V úterý jdeme ještě na kontrolu krve tak se rovnou tedy radši zeptám u doktorky :) dekuji

Rezii
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 23:06
@Luciet2 píše:
V úterý jdeme ještě na kontrolu krve tak se rovnou tedy radši zeptám u doktorky :) dekuji

To budou slzné kanálky, protrpela jsem s oběma dětmi. Na zákrok ani jedno nemuselo, doktorka ti poradí takové masáže. Teď bych ale klidně já osobně ty kapky ještě kápla ať se netrápí do pondělí…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama