Vrátil se zánět spojivek - novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 20:51
Vrátil se zánět spojivek - novorozenec

Mohu se zeptat po porodu měl malej žlutý hnis kapali jsme 7 dní kanamycin. Uběhlo 14 dní a je to zpět. Hodně žlutý hnis a zalepené ocicko. Mám ještě zbytek kanamycinu myslíte že ho mám ještě kapnout?

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22171 příspěvků 3 inzeráty 24.03.18 20:56

@Luciet2 V letáku je, že léčba nesmí přesáhnout 14 dní, tak nevím, jestli se může brát i takhle s přestávnkou :think:
Jestli ti můžu poradit, pro případ, kdyby se to zase vracelo, tak nejlepší je bylinka světlík lékařský. Měla jsem dvoje antibiotické masti + kapky, vracelo se to a po tomhle jsem měla teprve klid.
Přeji, ať je brzy lépe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 21:04

Anezka mela stejný problem. segra mi poradila kapičky ocu flash-kozlik lekarsky.je volne prodejny! atb uz jsme nepotrebovali!

Aries6
Generální žvanilka 22171 příspěvků 3 inzeráty 24.03.18 21:09
@Anonymní píše:
Anezka mela stejný problem. segra mi poradila kapičky ocu flash-kozlik lekarsky.je volne prodejny! atb uz jsme nepotrebovali!

SVĚTLÍK!!! Kozlík je na něco jiného ;)

Jana206
Nadpozemská drbna 27152 příspěvků 24.03.18 21:09

U nás pomohl Tobrex, atb kapky. Bez porady s lekarem bych se zvlast u tak malého dítěte k nicemu nevracela. Vetsina očních a usnich kapek se má po rozdelani do tří týdnů spotrebovat nebo vyhodit.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 37 inzerátů 24.03.18 21:09

Ten Ocuflesh a masirovat slzný kanálek.. To mám z očního, před tím taky 3× dokola.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 24.03.18 22:02

Náš malý to měl po narození taky, takze nás dr. poslala na oční na kontrolu slznych kanalku. Vyfasovali jsme Tobrex a po něm to bylo ok.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 22:20

V úterý jdeme ještě na kontrolu krve tak se rovnou tedy radši zeptám u doktorky :) dekuji

Rezii
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 24.03.18 23:06
@Luciet2 píše:
V úterý jdeme ještě na kontrolu krve tak se rovnou tedy radši zeptám u doktorky :) dekuji

To budou slzné kanálky, protrpela jsem s oběma dětmi. Na zákrok ani jedno nemuselo, doktorka ti poradí takové masáže. Teď bych ale klidně já osobně ty kapky ještě kápla ať se netrápí do pondělí…

Váš příspěvek
Reklama