Dcera 8 měsíců má strach z mužů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AliciaR
Povídálka 14 příspěvků 24.03.18 20:11
Dcera 8.mes. ma strach z muzu

Dobry den,
Rada bych se zeptala, zda nema nektera z maminek podobnou zkusenost. Nase dcera 8.mes. uz od narozeni mela rada kolem sebe lidi. Nikdy nereagovala ani na nikoho, koho neznala, placem. Naopak, vzdy byla spolecenska, nechala se chovat a usmivala se. Posledni tri tydny se ale chova uplne jinak, a to jen v pritomnosti muzu. Nezalezi, zda se jedna o dedecka, kamarady, ktere vida uz od narozeni, nebo cizi muze. Vzdy spusti hystericky plac, zacne po mne lezt a schovava se. Trva ji nejakou dobu, nez se uklidni, a pak je ok (pokud si ji nevsimaji). Je to zvlastni, dedecek ji hlida jednou tydne, byla na neho vzdy zvykla a ma ho moc rada, casto nas i navstevuji pratele, ktere uz zna a nikdy nebyl problem. V tydnu u nas byl remeslnik a ja se s ni musela zavrit do loznice, protoze nesla utisit. Jediny, na koho reaguje pozitivne, je tatinek. S nim problem nema nikdy, naopak. Cim to muze byt?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 24.03.18 20:13

Normální a přirozené, časem to pomine.

Janli
Závislačka 3771 příspěvků 7 inzerátů 24.03.18 20:13

To bude asi osmiměsíční nemoc :mrgreen:. Moje cácorka má nymlich to samý. Neboj, přejde to! :mavam:

iwa83
Kelišová 5254 příspěvků 24.03.18 20:18

Klasika, vydrzet, prejde to. Pak se bude stydet :)

lucynka25
Kelišová 6584 příspěvků 15 inzerátů 24.03.18 20:25

@AliciaR úplně normální. Moje první dcera se děsně bála mího táty, je takovej velkej a trvalo dost dlouho než ho vzala, a všeobecně chlapů, pak to přešlo.
těd moje druhá dcera se bojí cizích lidí už od 6.měsíce. To přejde ;)

anupati
Závislačka 4859 příspěvků 4 inzeráty 24.03.18 20:28

Znám, dělaly to obě holky jednu dobu a zažila jsem to i když jsme měla na návštěvě kamarádku s dětmi a přišel manžel. Do té doby pohoda, od té vteřiny katastrofa. Manžel musel odejít z dohledu a nevylézat :lol:

Gortyna
Kecalka 283 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 20:39

Jé tak tohle měl syn v lednu a trvalo to. měsíc. Teď mu je 15 m. Vůbec jsem nevěděla co s tím. V obchodě, na plavání, kolega z práce. Nejhorší na tom bylo, že začal brečet, ale neschovával se, ale koukal na něho a brečel dokud byl v dohledu. Jsem ráda, že je to za námi…

AnetaŠev
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 24.03.18 20:43

Znám. Taky to přišlo v 8 až 9 měsících a bylo to na hlavu, jakmile viděla chlapa natož dědu tak mi byla za krkem. Za to teď ve 2 letech chce každý den jezdit za dědou, protože Děda je asi nejlepší ????.

nelamh
Kecalka 236 příspěvků 24.03.18 21:43

Haha. Syn 20 mesicu a zadny chlap na nej nesmi promluvit, jinak je rev. Bere jen manzela a dedecky vezme na milost jen kdyz se nenapadne pridaji k nejake velmi zabavne cinnosti. Neudelam nic, vnutit jinou povahu mu nemuzu :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama