V čem je nejlepší koupat mimi? Kyblík nebo vanička?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simik12
Povídálka 11 příspěvků 23.03.18 11:01
Vanička či kyblík

DObrý den dámy. Potřebuji poradit. V čem je nejlepší koupat mimi? Kyblík nebo vanička? Jsem furt na vážkách. Poradíte mi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 11:04

@Simik12 vanička mi přijde praktičtější, navíc vydrží déle :think:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 23.03.18 11:07

Já koupala ve vaně s lehátkem, manžel v kyblíku, dětem se to moc líbilo. Vydržel nám dlouho, stačí nekoupit ten nejmenší :lol:

dickys
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 23.03.18 11:07

Za mě je obojí krám, já koupala mimco v umyvadle a pak ve vaně :)

Keyllah
Echt Kelišová 8593 příspěvků 23.03.18 11:09

@Simik12 u nás pomáhal kyblík na bolesti bříška -) vždy si ho tam hezky prohřála :-)) a když byla větší, tak tam sama seděla jak hříbeček a moc se jí to líbil ;)

Šarlota4
Echt Kelišová 9541 příspěvků 23.03.18 11:09

Vanicka na nozickach. Nemusis byt ohnuta :) a vydrzi dlouho. Kazdopadne kyblik mi prijde cute :andel:

Příspěvek upraven 23.03.18 v 11:10

Amys
Generální žvanilka 20664 příspěvků 23.03.18 11:10

Já koupala ve škopíku na prádlo a pak rovnou ve vaně. Vaničku jsem nekupovala ani na jedno dítě.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 23.03.18 11:10

@Simik12 Vanička nebo lehátko do vany. První dceru jsem koupali ve vaničce, pak na lehátku. U druhé a třetí jsem neměla čas vytahovat vaničku a koupat extra. Malinká miminka jsem koupala v umyvadle a od toho cca 2. měsíce šly do vany na lehátko.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 23.03.18 11:12
@Keyllah píše:
@Simik12 u nás pomáhal kyblík na bolesti bříška -) vždy si ho tam hezky prohřála :-)) a když byla větší, tak tam sama seděla jak hříbeček a moc se jí to líbil ;)

Přesně, děti neměly vůbec problém s bříškem a hrozně si to v kyblíku užívaly :dance:

Keyllah
Echt Kelišová 8593 příspěvků 23.03.18 11:14
@radkka píše:
Přesně, děti neměly vůbec problém s bříškem a hrozně si to v kyblíku užívaly :dance:

jj, ale je fakt, že to jsem nechávala na chlapovi -) má takový velký ruce, takže jednou ji komplet držel hlavičku, zádička i ručku a druhou ji oplachoval. Teď řádí ve vaně a já nestačím vytírat :lol:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 23.03.18 11:15

Zalezi na Tobe. Co se ti vic libi. My mame vanicku (mame ji jeste po nas, nekupovali jsme ji), ale klidne bych si koupila i ten kyblik- ale jsem skrtak a je mi lito utracet, kdyz to uplne nepotrebuju :mrgreen: :mrgreen:.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 23.03.18 11:18
@Keyllah píše:
jj, ale je fakt, že to jsem nechávala na chlapovi -) má takový velký ruce, takže jednou ji komplet držel hlavičku, zádička i ručku a druhou ji oplachoval. Teď řádí ve vaně a já nestačím vytírat :lol:

Ve vaně se neumí umýt ani můj manžel :roll: :mrgreen: děti zatím ok, ale už začínají být akční, včera manžela zcákaly celkem slušně… U nás koupe především on, nenechá si to vzít. Mně se ve vaničce nelíbí, že dítě není celé ponořené, v kyblíku se pěkně prohřálo a vyprdělo, ještě jak měly kolínka víc u bříška…

AninaEli
Nadpozemská drbna 26608 příspěvků 23.03.18 11:22

Kyblík mi přijde báječný, ale stejně jsem k němu potřebovala i vaničku. Třeba na umytí hlavičky (vlásků), to mi v kyblíku tedy nešlo.

Jinak máme i natočené, jak jeden z našich synů při koupání usnul v kyblíku. Tak mu to připomínalo pobyt v bříšku… :hug: :hug: Proto si myslím, že je báječný, že asociuje ten pobyt v děloze, miminko uklidňuje a navíc třeba při tom bolení bříška, se tam může schoulit a koupání může být celkem dlouhé, protože voda nevystydne tak rychle.

Jo a skvělé bylo, že sourozenci mohli „koupat“, protože přidržet bradičku zvládlo i malé tříleté dítě (samo pod dozorem).

A ještě byla výhoda na dovolenou, kyblík se vlezl do auta. Naše děti se v něm navíc dokázaly koupat skoro až do roka a strašně je to bavilo se do něj naskládat, doslova to občas vyžadovaly. Ale to se musí dát pozor na stabilitu kyblíku. My měli opravdu dobrý kyblík, do kterého, když se dala první decka vody, tak už pevně stál a nezvrhával se.

Nakonec v dnešní době není ani zanedbatelná úspora vody. Voda je čím dál víc vzácná a v kyblíku se jí spotřebuje opravdu směšně málo. ;)

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 23.03.18 11:22

Na syna jsem mela vaničku a řval v ni než si zvykl. Pak mi kamaradka pujcila kyblik a v nem byl teda nadmiru spokojenej. Na dceru uz jsem sla rovnou do kybliku a plac pri koupani nebyl nikdy. Navic se v nem hezky mimina uvolni a neboli je tolik bricho, zabere min mista. Vydrzi vetsinou do doby, než začnou sedet a pak muzou jit do velke vany.

Kriss Tina
Závislačka 4531 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 11:58

Vanička, kyblík je fakt jenom pro malinké miminko, vaničku využiju ještě teď pro tříletáka (nemáme vanu jen sprchac). Do vaničky se dá dát i lehátko, já v ní měla třeba i Babyring, sedící dítě si v ní prohraje :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama