Reklama

Nevus flammeus, ohníček - vymizí časem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Stálice 99 příspěvků 22.03.18 09:07
Nevus flammeus, ohnicek

Maminky, mala ma od porodu na obou ocnich vickach a na stredu celicka nejspis ohynek, mate nektera zkusenost, jestli to casem vymizi? Doktorka, kdyz byla uplne malinka mi rekla, ze se tedy jedna o hemangiom a ze by to do roka az 5 let melo vymizet. Ted ji je 7 mesicu a neprijde mi, ze by to bylo lepsi. Me to nijak neprekazi. Jen se bojim, ze jednou s tim bude mit treba problem sama :,(

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.03.18 09:09

@Lee92 můj starší měl půlku čela - velmi výraznou plus na krku.. v klidu, opravdu to zmizelo.. kolem 3-5 roku to bylo vidět, když se vztekal, je mu téměř 12, nepoznáš fakt nic :palec: nespěchej na to, je zatím hrozně maličká.. klukovi to začalo blednout kolem 3 roku..

Keyllah
Echt Kelišová 8750 příspěvků 22.03.18 09:13
@Lee92 píše:
Maminky, mala ma od porodu na obou ocnich vickach a na stredu celicka nejspis ohynek, mate nektera zkusenost, jestli to casem vymizi? Doktorka, kdyz byla uplne malinka mi rekla, ze se tedy jedna o hemangiom a ze by to do roka az 5 let melo vymizet. Ted ji je 7 mesicu a neprijde mi, ze by to bylo lepsi. Me to nijak neprekazi. Jen se bojim, ze jednou s tim bude mit treba problem sama :,(

Syn má uprostřed čela. Pomalu to mizí, vidět víc to jde, když se vzteká nebo přechází nebo s ohledem na počasí. Podle doktora to do první třídy zmizí úplně, ale přijde mi, že teď v 18měsících je to už skoro neviditelné. Má to na víčkách nebo i v očičkách? Ty očička jsou potřeba hlídat víc, ale to čelíčko určitě zmizí ;)

Lee92
Stálice 99 příspěvků 22.03.18 09:19

@Keyllah ma to jenom na vickach a jde to jakoby od vnitrniho koutku smerem k oboci az. Tak budu jeste cekat, snad to bude blednout :)

Lee92
Stálice 99 příspěvků 22.03.18 09:21

@martina.se tak na krku to mame take, ale tam to zaroste casem vlaskama a nemelo by ji to nijak prekazet. Tak dekuji za uklidneni a necham to casu :)

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.03.18 09:22

@Lee92 neboj, fakt to zmizí.. kluk měl fakt čelo, oční víčka, i na nose.. dneska už dávno není nic poznat ani při námaze

Keyllah
Echt Kelišová 8750 příspěvků 22.03.18 09:23
@Lee92 píše:
@Keyllah ma to jenom na vickach a jde to jakoby od vnitrniho koutku smerem k oboci az. Tak budu jeste cekat, snad to bude blednout :)

určitě, mě přišlo, že to první rok vůbec nebledlo. On se taky dost vztekal a plakal a to vždycky vystouplo ;) takže jsem si udělala i záložní plán, jak to řešit přes kožní/plastickou chirurgii, kdyby to nezmizlo -) ještě se mnou v té době mlátily hormony a nechtěla jsem, aby se mu děti smály. Nicméně záložní plán mě uklidnil a ono to mizí postupně samo. Hlavně že je zdravý, teď už vím, že ikdyby mu tam ten flek zůstal, tak co -) je to zdravej a veselej klučík a to je nejdůležitější ;) dej tomu rok, dva a uvidíš jak to zmizí ;)

ančapepča
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.03.18 09:51

Zmizí to úplně, dcera měla rudej celej prostředníček na noze a dnes po ohníčku ani stopy

Lee92
Stálice 99 příspěvků 22.03.18 09:56

Holky dekuju :palec:

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 22.03.18 10:13

Sama jsem měla rudy ohnicek na cele :) vymizel do tři let :) je pravda kdyz se rozzurim nebo dlouho bulim mam v tom místě cervenejsi čelo :lol: :lol: ale v klidu to mam naprosto OK :) :) měli jsme ho v rodině skoro všichni a všem zmizel :) není se čeho bát :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama