Šampon Mixa - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejika
Povídálka 23 příspěvků 22.03.18 10:47
Šampon Mixa

Ahoj holky, nemáte zkušenost s tímto šamponem pro miminko? Malý (6 týdnů) hned po nanesení šamponu na hlavičku spustil šílený řev a tak hodinu jsem ho musela uklidňovat… Předpokládám asi alergie na nějakou složku v tom šamponu. I když pak neměl zarudnutí, nic. Při dalším koupání a omytí čistou vodou byl malý klidný.

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10248 příspěvků 22.03.18 11:03

Ten zluty? Syn ho taky nesnesl a to byl starsi. Ted se s nim myju ja, mne nevadi :nevim:

zajicsim1
Stálice 92 příspěvků 23.03.18 08:56

Je to jak u koho, já jsem ho měla a super a kamrádka si na něho strašně stěžovala že ji cuchá vlasy tak nevím. Risk je zisk

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama