Šampon Mixa - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejika
Povídálka 31 příspěvků 22.03.18 10:47
Šampon Mixa

Ahoj holky, nemáte zkušenost s tímto šamponem pro miminko? Malý (6 týdnů) hned po nanesení šamponu na hlavičku spustil šílený řev a tak hodinu jsem ho musela uklidňovat… Předpokládám asi alergie na nějakou složku v tom šamponu. I když pak neměl zarudnutí, nic. Při dalším koupání a omytí čistou vodou byl malý klidný.

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10496 příspěvků 22.03.18 11:03

Ten zluty? Syn ho taky nesnesl a to byl starsi. Ted se s nim myju ja, mne nevadi :nevim:

zajicsim1
Kecalka 102 příspěvků 23.03.18 08:56

Je to jak u koho, já jsem ho měla a super a kamrádka si na něho strašně stěžovala že ji cuchá vlasy tak nevím. Risk je zisk

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama