Reklama

Jsou už slevy v C&A ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 03.01.11 19:56
Jsou už slevy v C&A ?

Holky, nevíte, jestli jsou v C&A už slevy, které za to stojí? Nebo ještě počkat? Díky

Reklama

Reakce:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 03.01.11 20:00

ahoj já byla dnes a něco málo tam mají ale nic velkého. :nevim: tak nevím jestli už to proběhlo nebo to teprv vypukne. :mavam:

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 03.01.11 20:06

Ahoj, v Ostravě něco malého mají, ale zatím nic moc. Pokud to máš dál, nevyplatí se jezdit.

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 03.01.11 20:08

já tam byla o víkendu, všude nápisy jako hrom a slevy kde nic tu nic… 8-o . Dneska jsem byla i v HM a to stejné, slevy na větší oblečení jen v omezeném množství a na malé do vel.86 jsem neviděla nic :nevim: :nevim:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.11 20:10

Slevy v C&A už dávno jsou, ale nic moc tam nemají

wape
Závislačka 3356 příspěvků 03.01.11 20:12

U nás to je tedy škoda času tam jezdit… :-(
V celém nákupním centru snad nebyla jedna kloudná sleva!

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 03.01.11 20:15

Slevy začaly už několik dní před vánočními svátky-spíše na pár kousků,co tam ležely delší dobu,nic zvláštního.Co mám vypozorováno,tak v ČR nejsou slevy takových rozměrů jako třeba v Německu.
Takže nějaké velké ježdění do obchodu ohledně slev bych nepodnikala,jen když máš cestu okolo.

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 03.01.11 20:26

Letos je to slevami špatné, o hodně menší výběr než loni, obchody prostě nechtějí tolik tratit, takže zimního oblečení neměly tolik. V létě jsem nakoupila v H&M tolik věcí na dceru, strašně levně ve slevě, teď ani ponožku.:-)

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 03.01.11 20:27

Mám to asi jen tak 15 km, chtěla jsem hlavně kvůli slevám hadříky pro děti, ale asi to nebude nic divokýho :lol: . No, posečkáme.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 03.01.11 20:39

Hm, tak to je na pytel, těšila jsem se jak po Novém roce nakoupím malé oblůečení a prd. V Tescu je to letos taky bída :-?

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.01.11 20:42

Neviděli jste někde, ať už v C&A, H&M atd. teplé rukavice na 4-5 let? Malé obchůdky u nás nemají nic, ťamany nedávám, tak co tyhle obchody? Ale naslepo se mi jezdit nechce, kór s děckama…

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.01.11 20:43

Jo, maj tam vyvěšeno asi milion plakátů SLEVA, ale kojenecké body furt za 75Kč. Až bude za páďo, tak dejte vědět, to už jako známku slevy beru :mrgreen:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 03.01.11 21:45

Já jsem už v CA koupila pár drobností-malému tričko s dl. rukávem za 98,stálo 198.A sobě džíny.Velikost 86/92 skoro nebyla.spíš bych uvítala akci na body v Tesku-jak mají po těch vícero kusech.To se mi povedlo jednou chytit…

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 04.01.11 07:24

Momi, na ty bodýčka v Tescu taky čekám a furt nic - spíš je ještě ke konci roku zdražili o 30 :-?

1024
Závislačka 2969 příspěvků 27.08.12 21:03

Ahoj holky,
dneska jsem byla v C&A a mají tam výprodej bodýček za 30 Kč. Jsou to sice tílka, ale na zimu pod triko dobrý :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >