Jste "zdoběny"?

428
15.5.18 13:53

Jste "zdoběny"?

Mám na mysli, jestli máte ve své domácnosti poličky plné suvenýrů, serepetiček a jste na takové ty polštářky a záclonky. Já jsem v tomhle minimalistka a kromě knížek a svíček žádné pracholapy nemám, což však moje máma nechápe a nazývá to holobytem. Při každé návštěvě mě podaruje vázičkou, konvičkou, v horším případě celou pozlacenou čajovou soupravičkou :zed: Nevěří, že to jak vypadá náš byt je moje volba, ale myslí si, že na nějaké dekorování nám nezbývají finance a tak nám chce dopřát :lol: jinak ovšem všechny výtvory ze školky a školy jsem dceři poctivě vystavovala a mám je dodnes v krabicích ;) Jsem tak moc divná, nebo je nás víc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4415
15.5.18 13:56

Taky nejsem sběratelka. Mám je kytky a jednoho manželova budhu :lol:

Příspěvek upraven 15.05.18 v 14:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
15.5.18 13:57

Ne nejsi, také to tak mam. :lol: ale moje máma je jako ja, takže mi kýče do bytu nenosí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5263
15.5.18 13:57

Miluju minimalismus a zajimave detaily. Nesnasim lapave prachu. Desi me vitrinky s porcelanovyma blbostma a suveyry z dovolenych kombinovane s kycovityma ozdubkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12285
15.5.18 13:58

Tak nejsi sama kdo žije v holobytě :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
15.5.18 13:58

Nejsi, mám to podobně. Sice to není holobyt, ale různé sošky, hrnicky a další lapace prachu nemám ráda. Maximálně fotky. Pokud to dostanu jako dárek, obvykle to během pár týdnů vyhodim a instruuju lidi- když nevíte, co koupit k svátku, kupte pro me za mě raděj šampon. Ten aspoň použiju. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
15.5.18 13:59

Nejsi, tyto věci ze srdce nenávidím. Ani já, ani mamka, dokonce ani babička tyto věci vůbec nevedeme. Nemám vystavený ani knížky, ani svíčky, mám to všechno v šuplíkách, ať to neni na očích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
15.5.18 14:00

Nesnasim lapace a zbytecnosti vseho druhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
15.5.18 14:01

My máme zelené gotické sklo - pijeme z něho. Máme i křišťál - pijeme z něho (ne jen jednou za rok, ale kdykoliv máme náladu). Máme soupravu Percival - pijeme z ní. Všechno používáme. Pak svícny, opět používáme, páč o víkendech u nás hoří i 30 svíček najednou. Nemáme něco „jen tak“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6135
15.5.18 14:04

@Mirčulka Nejsi divná, je nás víc ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
15.5.18 14:05

Taky nejsem sběratelka figurek, suvenýru atd.. když pak už doma něco mám většinou nevím co s tím, protože na to není místo :D a tak to stejně skončí v košíčku (na takové různé blbosti) :D..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6449
15.5.18 14:13

Na tyto věci mám krabici na půdě. :D
Jinak jsem si myslela, že to bude diskuze o líčení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45549
15.5.18 14:14

Mně se ty moderní holobyty nelíbí. Přijde mi to jak z nějakého katalogu. Strašně neútulné, neosobité :nevim: Ale nikomu serepetičky nenutím.
Ale mnohem příjemněji se cítím v bytě, kde jsou různé blbůstky, útulnu. Kde jsou vzpomínky na dovolené, výlety atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.5.18 14:15

Já jsem tak napůl, výstavku porcelánu fakt nemám, ale náš dům by se ani nedal nazvat holobytem :mrgreen: Mamce bych zdůraznila, že tohle opravdu není můj styl, že děkuješ, ale že jen zbytečně vyhazuje peníze, a´t příště raději doveze… (doplň si sama o co bys stála)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2222
15.5.18 14:16

Já mám místo těchto věcí spíš kytky, ty ten prostor zaplní a zutulni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama