Junama Diamond z Polska?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adesska
Nováček 5 příspěvků 15.05.19 13:33
Junama Diamond z Polska?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda tu není někdo, kdo objednával či kupoval kočárek v Polsku, konkrétně od značky Tako Junama-Diamond? :nevim: V Česku totiž stojí okolo 17-18 tis., kdežto v Polsku vyjde ten samý okolo 12 tis. a tak se trochu bojím, aby mi nepřišel nějaký padělek :D :lol: Popřípadě můžete někdo doporučit kamenný obchod v Polsku s kočárky? Dekuji :andel: :andel:

Reakce:
stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 13:56

@Adesska oni se v Polsku vyrábějí :mrgreen: takže padělek asi nepřijde, akorát že při reklamaci je zas jednodušší, když máš kočárek koupený v kamenném obchodě

fialkaann
Stálice 55 příspěvků 15.05.19 14:20

@Adesska já bych se taky bála reklamace - on člověk sice doufá, že se ho to týkat nebude, ale pokud ano, tak řešit to z Polska je nic moc. Taky mě to lákalo koupit levněji v zahraničí, ale kvuli těm reklamacím jsem raději připlatila

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 14:26

@fialkaann @Adesska no my jsme kočárek reklamovali 2×, teda až po předělání na sporťák, a právě v kamenném obchodě nám zapůjčili náhradní kočárek, což přes internet asi těžko funguje

Adesska
Nováček 5 příspěvků 17.05.19 15:53

@stinga @fialkaann @stinga Děkuji všem za odpověď :) zkusím se ještě teda podívat po nějakém kamenném obchodě :)

Váš příspěvek
Reklama