Adamex Reggio 2019 zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajovka
Stálice 63 příspěvků 10.05.19 11:31
Adamex Reggio 2019 zkušenosti

Ahoj holky, prosim, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Skoro vůbec se v tom nevyznam, tak vše hledám podle zkušeností a recenzí, jenže k tomuhle jsem nic nenašla. Pokud nemáte, co si o něm myslíte? Děkuju vám moc :kytka:

Reakce:
Janelee
Povídálka 45 příspěvků 18.05.19 12:58

Taky by mě zajímalo máme ho mezi favority a chci ho objednat ale recenze taky nevím :pensive:

Ajovka
Stálice 63 příspěvků 20.05.19 11:34

@Janelee asi nic :zed: no, jeste mám cas tak uvidim :mrgreen:

Janelee
Povídálka 45 příspěvků 20.05.19 19:37

@Ajovka a kdy máte termín? Jako jedna známá ho na ale teprve chviličku, takže zatím si nestěžuje.. Trochu se bojím velikosti, nezdá se ti malý? My máme termín v září a mám trochu strach, aby se mi tam malá vešla prez zimu :?

Ajovka
Stálice 63 příspěvků 20.05.19 20:04

@Janelee no já mám právě termín konec září/začátek října :mrgreen: a kdyz jsem viděla fotky a tak, tak mi přišel super, pak kdyz jsem ho viděla na živo, taky jsem si říkala, jestli to bude přes zimu v pohodě :think: u nás v okolí ho nemá nikdo, tak furt tápu :nevim: uvidime, třeba najdu jeste jinaci :lol:

Janelee
Povídálka 45 příspěvků 20.05.19 20:11

@Ajovka já taky tak konec září cca :joy: no u nás jedna znána ale ta má mimčo teď… Na zimu už bude mít sporťák právě ale zas pan mě ujistoval že se mi to zdá vzhledově že jen menší asi jen o 3-4cm než ty hluboké, prý je jinak šitý.

Váš příspěvek
Reklama