Recenze na kočárek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Messi1234
Povídálka 21 příspěvků 03.05.19 11:38
Recenze na kočárek

Ahoj, mám dotaz. Nemá nebo nepoužívá někdo kocarek mammakiddies fox? Máme už vybraný kocarek z internetu ale nikde zadna recenze, tak abych nenastala. Jinak kočár se mi strašně líbí i cenove, tak bych byla ráda, kdyby někdo měl víc informací. Děkuji :lol:
Přikládám foto..

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8475 příspěvků 03.05.19 13:13

Značku neznám, ale můžu ti říct, že tyhle kočárky jsou totálně k prdu. Hluboká korba ještě jde, ale sporťák je k ničemu. Jednak je hrozně malý a nejde sklopit do lehu, to z něj máš zase hlubokou korbu. Sporťák budeš potřeboval možná až do tří let a budeš chtít, aby v něm dítě spalo. I ve sporťáku chce dítě pohodlí, převalit se na bok, natáhnout nohy…Nekoukej na design, ale na pohodlí a potřeby dítěte.

Káťa19
Extra třída :D 12030 příspěvků 18 inzerátů 04.05.19 08:47

@Messi1234 recenze bohužel nikde nejsou, ale přikláním se k Janli a nedoporučuji, opravdu koukej na pohodlí dítěte ;)
Je tu spousta diskuzí na téma kočárky, zkus něco pročíst.

dále recenze kočárků

NicaMari
Povídálka 37 příspěvků 04.05.19 14:45
@Messi1234 píše:
Ahoj, mám dotaz. Nemá nebo nepoužívá někdo kocarek mammakiddies fox? Máme už vybraný kocarek z internetu ale nikde zadna recenze, tak abych nenastala. Jinak kočár se mi strašně líbí i cenove, tak bych byla ráda, kdyby někdo měl víc informací. Děkuji :lol:
Přikládám foto..

Ahoj, kocarek není zas úplně špatný :wink: záleží jak velké máš, nebo budeš mít mimčo. Já mám kočárek gmini a je to v podstatě to samé. Výhody to ma velké, nemáš doma dvě korby, da se otočit k sobě, nebo od sebe ta sport verze. Na sport verzi to předělaš v mžiku a zpátky do lehu necháš buď kolébku, nebo dát do úplného lehu, což je zas hluboká. Já vozidla maleho do 18m a v klidu se vlezl, jen to spaní už bylo horší, tak jsme pořídili sporťák. A navíc ta sport verze oproti jiným kočárkům vypadá velmi pěkně :)

Váš příspěvek
Reklama