Korbicka na Valco snap 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 14:21
Korbicka na Valco snap 4

Ahoj, prosim mate nekdo zkusenost s pridavnou korbickou na Valco snap 4. Drzi? Byly jste spokojene?
Pripadne zkusenost s vloznou taskou?
Libila by se mi vic ta korbicka, ale mam strach jestli bezpecne drzi a jestli je s ni kocar primerene stabilni.
Terenni vlastnosti neresim, potrebuju lehky kocar na vozeni babickou a k Valcu mame podvozek.
Predem dik za zkusenosti.

Reakce:
xantype
Nováček 3 příspěvky 02.05.19 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim mate nekdo zkusenost s pridavnou korbickou na Valco snap 4. Drzi? Byly jste spokojene?
Pripadne zkusenost s vloznou taskou?
Libila by se mi vic ta korbicka, ale mam strach jestli bezpecne drzi a jestli je s ni kocar primerene stabilni.
Terenni vlastnosti neresim, potrebuju lehky kocar na vozeni babickou a k Valcu mame podvozek.
Predem dik za zkusenosti.

Ahoj,
měla jsem korbičku na Valco Snap 4 pro mladšího syna a super. Nacvakává se přes adaptéry do úchytů pro madlo, vepředu je podepřená opěrkou nohou a vzadu je podepřená takovou vzpěrou (dodává se s korbičkou). Když se správně zacvakne (někdy bylo potřeba víc zatlačit), tak drží perfektně. Stabilita v pohodě, na bruslích bych s tím nejezdila, ale na procházku po městě naprosto dostačující. Nějaký mírnější terén to taky zvládne, ale na procházky po lese to teda určitě není.
Korbička vypadá úzká, ale syn je červencový a zimu v zimním fusaku jsme zvládli. Do sporťáku šel v 9 měsících (cca 75 cm a 9,5kg), protože si v kočáru začal stoupat, jinak by ještě chvíli v korbě vydržel, ale už bez zimního fusaku.
Já potřebovala lehký skladný kočárek, který by se mi vlezl do menšího kufru auta a který bych zvládla uřídit jednou rukou, abych mohla druhou držet staršího. Všechno bez problémů splnil :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:16

@xantype Diky moc. Jsem moc rada, ze se mi nekdo ozval. :)

xantype
Nováček 3 příspěvky 02.05.19 22:40
@Anonymní píše:
@xantype Diky moc. Jsem moc rada, ze se mi nekdo ozval. :)

Není za co :)
Ještě mě napadlo, že bych určitě nevolila Valco s vložnou taškou, protože bys to musela mít po směru, vlastně jen položený ve sporťáku a na mimino by nebylo vidět a myslím, že babička by z toho byla dost nervózní. Taky jsem tuto variantu zvažovala a z tohoto důvodu zamítla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:43
@xantype píše:
Není za co :)
Ještě mě napadlo, že bych určitě nevolila Valco s vložnou taškou, protože bys to musela mít po směru, vlastně jen položený ve sporťáku a na mimino by nebylo vidět a myslím, že babička by z toho byla dost nervózní. Taky jsem tuto variantu zvažovala a z tohoto důvodu zamítla.

Vidis, to mi vubec nedoslo. Diky. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama