Kočárek Shom Roberto Veniro

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adel90
Nováček 7 příspěvků 13.05.19 19:55
Kočárek Shom Roberto Veniro

Hezký večer :mavam:
nemáte prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem? Ať hledám kdekoliv, recenze nenajdu. Kočárek se mi moc líbí, ale jsem si vědoma toho, že to není jen o vzhledu kočárku proto bych ráda jakékoliv zkušenosti.
Snad se někdo najde ????

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 12707 příspěvků 15.05.19 13:07

@Adel90 ahoj, recenze opravdu nejsou, hledala jsem i v zahraničí…
Dle mého dojmu, se jedná o designový kočárek, na první pohled vypadají materiály dobře, ale určitě by to chtělo vidět naživo a porovnat s jinými. Cena není vůbec malá.

Pak záleží na tvé představě - kde kočárek budeš používat, jedná se o vyloženě městský kočárek. Do terénu bych ho určitě nedoporučila. :think:
Musíš si ujasnit priority. Já třeba upřednostním dítě do lehu, tyhle kolíbkové sedačky se mi moc nezamlouvají.

Adel90
Nováček 7 příspěvků 15.05.19 18:50

@Káťa19 Ahoj, děkuji za reakci. Kočárek jsem viděla naživo, a paní prodavačka ho velice vychvalovala (ale pořád je to člověk který se snaží prodat, proto jsem chtěla znát i názor jiných :blush:) i když máme více favoritů tenhle se mi líbil ze všech nejvíc. Problém je ten, že čekáme první miminko a s kočárky nemám vůbec žádné zkušenosti, takže nevím na co se zaměřit aby bylo vše pro miminko v pohodě (ale samozřejmě chci aby se mi taky líbil). Jezdit budeme hlavně ve městě a občas u mamky na vesnici.

Váš příspěvek
Reklama