Just - podmínky členství

2424
8.3.16 20:04

Just - podmínky členství

Ahoj, když se chce někdo stát prodejcem Justu, jaké jsou podmínky?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
8.3.16 20:45

http://www.justnahrin.cz/o-nas-1
tady jsou jejich internetové stránky i s kontakty, tam zjistíš asi lepší info než zde, ale pokud jde o klasický MLM, tak se platí nějaký členský poplatek, dostaneš svoje číslo pod kterým si objednáváš, pokud máš dost objednávek, tak podle toho máš i odměny a máš možnost si ty věci kupovat za nákupní ceny, což bývá cca o 10 - 15% levnější, jak kdy a jak u které firmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6280
8.3.16 21:31

A když jsme u toho - zkoušeli jste Just? Spokojenost? :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
8.3.16 22:13

@rejžička já tymiánový krémik a spokojenost  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
8.3.16 23:13

Já mám právě vyzkoušeno dost a jsem moc spokojená. Jenže je to drahé, tak si říkám, že kdybych se zaregistrovala, tak ušetřím. Jenže nevím, jaký uvítací balíček se musí koupit. Za kolik a co v něm je. Nechci kupovat produkty, které třeba nevyužiji. Tak mám dilema…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
8.3.16 23:21

@Cipisek79 tak se informuj přímo na tý firmě a řekni jim přesně to cos tu napsala, nevím co používáš, ale upřímně já používám převážnou většinu výrobků od Amway, něco od LR a ten tymiánový krém od Just a mám dojem že všechny tyhle firmy sice na první pocit to vypadá draze, ale když si spočítáš provozní náklady a srovnáš s noname výrobkem který je v první chvíli levnější, tak ve výsledku zjistíš že jsi minimálně na stejných penězích, nebo i ušetříš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
9.3.16 16:32

Tak jsem si napsala přímo na firmu a za chvíli jsem měla odpověď :pankac:. Asi do toho půjdu. Sice nakupuju jen občas a jen pro sebe, ale v delším časovém horizontu by se mi mohla investice do balíčku vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.16 21:35

Ahoj, a můžu se tě zeptat jak jsi dopadla? (mohla bych poprosit o info co ti napsali?) taky uvažuju že bych se registrovala - hlavně kvůli svým nákupům :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
2.11.16 22:09

Já už jsem ten mail dávno smazala, bohužel. Ale nakonec jsem do toho nešla, protože bych musela dělat objednávky za 3 tis. Nižší objednávky neakceptují. Chtěla jsem objednávat jen pro sebe, třeba za tisícovku, ale to by se prý mojí objednávkou nikdo nezabýval. Minimální hodnota je ty tři litry. A to je moooc. Tak beru produkty od známé :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.16 22:20

Aha, děkuju :) to se mi teda taky nelíbí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
30.3.17 15:52

Ahoj,

to je dost zavádějící informace ohledně výše objednávky. případně vysvětlím do detailů.

Verča :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2424
30.3.17 17:30

@Verun83 co je na tom zavádějícího? Psala jsem přímo do Justu, toto mi odepsali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JustynkaOL
10.5.17 23:05

@Verun83 zavádějící to opravdu není, minimální výše objednávky, kterou lze na firmu odeslat je skutečně 3000,– jak již paní píše ;) Myslím, že tohle bych měla dost dobře vědět. Krásný den :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Verun83
11.5.17 07:45
@JustynkaOL píše:
@Verun83 zavádějící to opravdu není, minimální výše objednávky, kterou lze na firmu odeslat je skutečně 3000,– jak již paní píše ;) Myslím, že tohle bych měla dost dobře vědět. Krásný den :)

Jiste. A myslis, ze ja nevim jak to? Jsem poradce.

• Citovat
  • Nahlásit
JustynkaOL
11.5.17 08:05

@Verun83 Nevím, že bychom si tykaly ;) nerozváděla bych debatu o ničem, jen jsem chtěla upravit údaj. Děkuji, mějte úspěšný den.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat