Práce u České pošty

8.3.16 11:48

Práce u České pošty

Ahoj holky. Měla bych malý dotaz. Hledám práci a je u nás možnost zkusit výběrko na poštu. Ale co jsem slyšela, tak dnes už i na poště musí všichni aktivně nabízet různé produkty pojišťoven… což je mi hrozně proti srsti. :roll:
Nemáte prosím někdo zkušenost jak to chodí? Kolik je obvyklý plat bez uzavřených smluv a jak hodně pak pošta po člověku dupe, když se neplní…
Díky za vaše odpovědi. :kytka:

Příspěvek upraven 08.03.16 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
8.3.16 11:52

Co vím od pár kamarádek, které tam pracují tak ano. Dvě dělají doručovatelky a nenabízejí, takže se jim měsíčně strhává nějakých pár stovek (už nevím přesně). Další dvě dělají na přepážce (každá jinde) a vedoucí jim dělá černé puntíky, když je přistihne, že někomu nenabídly, pak jdou opět dolů peníze. Všechny intenzivně hledají jinou práci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
8.3.16 11:59

:mavam: ja dělala u pošty deset let před mateřskou, ale uvnitř bez styku s veřejností takže jsme měli od nabízení pokoj a žádné strhávání peněz se mě netýkalo! Takže záleží co by si šla dělat, osobně bych k přepážce nešla tam je to fakt psycho co se týká těch produktů :( Jinak jsem byla spokojena hlavně prac. dobou a i celkem finančně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
8.3.16 12:08

Moje kamarádka tam taky pracuje a taky shání nové místo :nevim: nabízet musí… Ale ona to nedělá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 12:10

Já prosím anonymně, věc je teprve načatá, děkuji!!!

Posílala jsem životopis na místo vedoucí malé pošty (provozní doba asi tři dny v týdnu). Může to tam být taky tak husté, co se tohoto tlaku týká? V tom případě by mě to vůbec nelákalo :?

• Nahlásit
  • Citovat
20807
8.3.16 12:28
@Anonymní píše:
Já prosím anonymně, věc je teprve načatá, děkuji!!!Posílala jsem životopis na místo vedoucí malé pošty (provozní doba asi tři dny v týdnu). Může to tam být taky tak husté, co se tohoto tlaku týká? V tom případě by mě to vůbec nelákalo :?

Tak on se musí splnit nějaký plán - být zisk z těch smluv a dalších ptákovin, pokud to nebude nějaká pobočka plnit, tak budou šlapat po odpovědných osobách a ty pak po těch zaměstnancích, kteří to mají na starost :nevim: Možná se pletu, ale pochopila jsem to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 12:34
@radkka píše:
Tak on se musí splnit nějaký plán - být zisk z těch smluv a dalších ptákovin, pokud to nebude nějaká pobočka plnit, tak budou šlapat po odpovědných osobách a ty pak po těch zaměstnancích, kteří to mají na starost :nevim: Možná se pletu, ale pochopila jsem to tak.

Tak pokud bych měla po někom šlapat, to by mě lákalo o to méně, proboha 8o

• Nahlásit
  • Citovat
20807
8.3.16 12:37
@Anonymní píše:
Tak pokud bych měla po někom šlapat, to by mě lákalo o to méně, proboha 8o

Hlídat, nutit :kytka: Já fakt nevím, vedoucí nejsem, ale podle toho, co slyším si myslím, že je to takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
8.3.16 12:37
@Anonymní píše:
Já prosím anonymně, věc je teprve načatá, děkuji!!!Posílala jsem životopis na místo vedoucí malé pošty (provozní doba asi tři dny v týdnu). Může to tam být taky tak husté, co se tohoto tlaku týká? V tom případě by mě to vůbec nelákalo :?

jo, teta dělala, kvůli tomuto odešla.. základní plat bez provizí cca 11 tis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 12:40

Ach jo, to je opravdu hrozný na jakou úroveň ta pošta klesla. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2263
8.3.16 12:42

Koukni na Adost!, tam se tomu teď dost věnovali :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
8.3.16 13:38

Jak píše @cucik14, tady , jsou to, tuším, tři díly. koukala jsem minulý týden a je to opravdu výživné. Obdivuji a zároveň nechápu ty, které za tou přepážkou za těchto podmínek sedí. Mám na mysli tedy hlavně větší města, kde pošta není jediná možnost, kde pracovat. Člověk nepochopí, jak v dnešní době může někdo tak očividně ždímat stát/zaměstnance a přesto se to lehce zamete pod koberec a vše je v pořádku… Jasně, ruka ruku myje a všichni dostanou své „odměny“, jen malé poštovní úřednici se bude strhávat :pocitac: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13500
8.3.16 13:43
@Anonymní píše:

Máma pracuje jako vedoucí malé pošty na půl úvazku. Plnit limity musí stejně bez ohledu na prac. Dobu. Co jí chodí za dopisy od vedoucí s kritikou, jako na to ziram, to je na zalobu.
Stříhá metr do důchodu. Mohla bych místo ní, ale nikdo me tam nedostane ani párem volů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.16 13:49
@Talitha píše:
Máma pracuje jako vedoucí malé pošty na půl úvazku. Plnit limity musí stejně bez ohledu na prac. Dobu. Co jí chodí za dopisy od vedoucí s kritikou, jako na to ziram, to je na zalobu.
Stříhá metr do důchodu. Mohla bych místo ní, ale nikdo me tam nedostane ani párem volů.

Děkuji i za tento příspěvek a teda zírám :?. Já myslela, že to není tak horké, ale je fakt, že zrovna nedávno proběhla zprávami kauza o strhávání z platu za nesplnění těchto připitomělých prodejů a paní od přepážky říkala, že jí strhli 1500,–. To je pecka :roll:. A Evidentně to nikoho netankuje :(
Asi bych byla radši, kdyby se mi ani neozvali na pohovor… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13500
8.3.16 13:52
@Anonymní píše:
Děkuji i za tento příspěvek a teda zírám :?. Já myslela, že to není tak horké, ale je fakt, že zrovna nedávno proběhla zprávami kauza o strhávání z platu za nesplnění těchto připitomělých prodejů a paní od přepážky říkala, že jí strhli 1500,–. To je pecka :roll:. A Evidentně to nikoho netankuje :(
Asi bych byla radši, kdyby se mi ani neozvali na pohovor… :think:

Jo, za neplnění strhávají, 900 měsíčně, na celé další čtvrtletí.
Jestli si chceš zachovat sebeuctu a zdravý rozum, vyhni se jim obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama