K soudu v teniskách?

Anonymní
18.5.21 21:54

K soudu v teniskach ???? ?

Ahoj, zítra mám jít svědčit k soudu, vím tak dva dny a nemám vůbec nic na sebe. Jsem v 7. měsíci, z malého města a zde ani nic neseženu. Je to hloupé jít k soudu v bílých teniskach, černé kalhoty, bílé tričko a vínový kabát? Jsem jak hroch, sukně ani košile nedopnu, boty na podpatku neobuji.

Docela mě to trápí ikdyz je to „prkotina“ :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2416
18.5.21 21:57

Jdeš k soudu ne na módní přehlídku 😊takže si vezmi co je ti pohodlné.. Ses těhotná a myslím si že boty budou vážně všem burt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
18.5.21 21:58

Pokud jsou ty tenisky nové, čisté a nejsou na nich žádné motivy, tak bych v tom problém neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17413
18.5.21 22:03

Klidně běž v teniskách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22480
18.5.21 22:06

Běž v čem chceš, já u soudu naposled byla ve steelech :D nic jiného sem ho doma neměla a kvůli par minutam sem si nehodlala kupovat nic jiného a každému bylo fuk co mám na nohách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
18.5.21 22:09

Pokud jsou čisté a bez nápisů/motivů, tak proč ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
18.5.21 22:11

No tak kabát určitě vypadá důstojněji než třeba řvavá bunda s nápisy, navíc u těhotné se nepředpokládá, že si kvůli tomu bude něco pořizovat a určitě se to dá i v těch teniskách.

Příspěvek upraven 18.05.21 v 22:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 22:12

@kaja00 @Dahliaa Jsou bílé, úplně nové, párkrát na noze a bez potisků. Já celkové chodím oblečená bez potisku, prostě jednoduché oblečení. U soudu jsem nikdy nebyla a nevím jaký drescode je nebo není vhodný.

Díky za odpověď :) @Kriss Tina @Ou @Misasisi

• Citovat
  • Nahlásit
5203
18.5.21 22:23
@Anonymní píše:
Ahoj, zítra mám jít svědčit k soudu, vím tak dva dny a nemám vůbec nic na sebe. Jsem v 7. měsíci, z malého města a zde ani nic neseženu. Je to hloupé jít k soudu v bílých teniskach, černé kalhoty, bílé tričko a vínový kabát? Jsem jak hroch, sukně ani košile nedopnu, boty na podpatku neobuji.Docela mě to trápí ikdyz je to „prkotina“ :lol: :lol:

Vubec jsem netusila, ze u soudu nekdo resi moje boty, kdyz jsem byla ohledne rozvodu tak jsem mela dziny a botasky adidas a to jsem dost konzervat. To jako kdyz jdu na pracak nebo na urad, tak resim boty?:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7545
18.5.21 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, zítra mám jít svědčit k soudu, vím tak dva dny a nemám vůbec nic na sebe. Jsem v 7. měsíci, z malého města a zde ani nic neseženu. Je to hloupé jít k soudu v bílých teniskach, černé kalhoty, bílé tričko a vínový kabát? Jsem jak hroch, sukně ani košile nedopnu, boty na podpatku neobuji.Docela mě to trápí ikdyz je to „prkotina“ :lol: :lol:

Na soud se chodí zásadně na jehlách :lol:

Prosimtě neřeš to. Jednak jsi těhotná a druhak, pokud přijdeš v čistém je úplně jedno v čem přijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2719
18.5.21 22:42
@Anonymní píše:

Znám jedince, kteří do kostela i k maturitě, vyrazí v orvaných kraťasech a vytahaným triku. Dnes už je to všecko jedno. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
18.5.21 23:24
@Anonymní píše:

Jestli chceš působit jako svědek vážně a aby Tvá výpověď v té věci pomohla, tak se obleč pokud možno konzervativně a seriozně a nepřeháněj to s nalíčením.

Jestli tam jdeš jen, protože musíš na předvolání, tak je to úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
18.5.21 23:34

Jé, kdybys viděla, jak chodí lidi k soudu. A to včetně právních zástupců… no a někdy i soudců, když zahlídneš, co mají pod talárem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4656
19.5.21 07:25
@lilith1 píše:
Vubec jsem netusila, ze u soudu nekdo resi moje boty, kdyz jsem byla ohledne rozvodu tak jsem mela dziny a botasky adidas a to jsem dost konzervat. To jako kdyz jdu na pracak nebo na urad, tak resim boty?:nevim:
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
19.5.21 08:43
@Alriga píše:
8o

Opravdu nejsem typ, ktera necti etiketu, do divadla chodim spolecensky oblecena a rostu kdyz vidim v cem ram lide chodi, tak pravda je, ze kdybych sla k soudu na verejny proces, tak bych se asi oblekla spolecensteji, ale na stani s exem kde jsem byla jen ja a soudce mne to bylo sumak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat