Kakání na procházce

470
6.8.13 17:16

Kakání na procházce

Ahoj holky. Mám prosím dotaz. Jestli má někdo stejný problém. Syn je normální zdravý kluk. V září nastupuje do školky a už ted se děsím jedné věci jak se to bude dělat. Nebo spíš učitelky. Kaká kolikrát i 4krát za den. Pravidelně ráno po probuzení. Ale pak jdeme na procházku a že se mu chce, takže kadíme do trávy, žebráme v obchodě o záchod. No někdy hrozny. Ale problém je v tom, že pokd nepůjde, tak se po… moc dlouho to nevydrží. Minule ho poslal manžel dom se vykakat a já jsem neslyšela zvonek a pustil to :-( Pak hrozně plače. Asi se stydí. Myslíte že ho učitelky na procházce dají? Aby mu neřekly at to vydrží. V září jim to samozřejmě řeknu. Ale jen se tak ptám, jestli to máte také někdo tak a jaké máte zkušenosti. díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
6.8.13 17:30

Ahoj. Mám zkušenost takovou, že ve školce je spousta věcí jinak než doma s maminkou. Takže se klidně může stát, že se mu na procházce nebude chtít ;). Chápu tvé obavy, ale zkus na to nemyslet a problém řešit, až nastane. Určitě je dobré o tom učitelkám říct, aby byly připravené. Ale vůbec to nemusí nastat. Třeba nebudou chodit nikam na procházku daleko a hlavně si myslím, že i kdyby se to stalo, jak píšeš, nebude tvoje dítě první ani poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
6.8.13 18:53

Syn 3 roky se take ted naucil chodit na travicku. take jde do skolky. take jsem zvědava jak to bude. jenze on to ma jako zabavu nez to ze by se po. ale nevim mozna i to. minule se po v krame. nechapu. jinak spi bez plen a jinak ptoblem nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
6.8.13 20:21

Osobně si myslím, že s tříleťáky mimo objekt moc často chodit nebudou.

U nás ve školce jdou všichni na zahradu a vždy jedna učitelka sním doběhne na WC nebudeš jediná co má takový problém. Dětem řeknou vyčurejte se ale kolik potřebu nevykoná a běží se na wc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
7.8.13 06:45

No uvidíme, u nás se na procházku právě chodí i s tříletáky. Sice ne nijak daleko, ale do školky pokud se mu bude chtít to určo nestihne. Ale necháme to byt a nechám se překvapit :-) pro jistotu mu dám náhradní věci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
7.8.13 15:25
@Bebinka29 píše:
No uvidíme, u nás se na procházku právě chodí i s tříletáky. Sice ne nijak daleko, ale do školky pokud se mu bude chtít to určo nestihne. Ale necháme to byt a nechám se překvapit :-) pro jistotu mu dám náhradní věci :-)

no to určitě :palec:

1. si zadek bude utírat sám takže já v šatně mám i vlhčené ubrousky a než dem domů tak doutírám
  2. na dceru někdo vylil polévku a převlíkala se komplet
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama