Kalíšek ve spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nelinka38
Nováček 9 příspěvků 31.03.18 22:01
Kalíšek ve spánku

Hezky večer :)
Rada bych se vás zeptala zda mate zkušenost s menstruacnim kaliskem?:) :nevim:
Používám ho už 3. periodu, přes den OK, možná výjimečně spineni ale v noci mi to vždy nějak vytece :pocitac: i přes to, ze to není zaplněné ani ve ctvrtce, nemám silnou menstruaci a ještě jsem nerodila.
Má někdo zkušenost a případně nějakou radu?
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 31.03.18 22:11

Je pravděpodobné, že ho máš špatně zavedený. Přes den by správně zvolený a zavedený kalíšek neměl ani špinit. V noci je možné, že jsi v poloze, kdy ti právě krev proteče tou „skulinkou“ při špatném zavedení nebo neúplném rozvinutí.

rychnov3
Kelišová 6858 příspěvků 31.03.18 22:34

Používám ho několik let a nemám vůbec žádné problémy. Napadá mě buď špatné zavedení a tedy rozvinutí, nebo špatná velikost kalíšku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama