Zánět močových cest po sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 31.03.18 21:24
Zánět močových cest po sobě

Zdravím,

Minulý týden jsem na zánět močových cest dostala týdenní antibiotika. Vyklubal se mi z toho i zánět ledvin. (Laboratoř konstatovala, že jsem tam bakterii ecoli neměla, ale antibiotika jsou správná). Během antibiotika jsem stále cítila nepříjemný pocit při čůrání, nemohla jsem se „vyčůrat úplně až do konce“. To pokračoval i po dobrání antibiotika, ale přišlo mi, že to je jen podrážděné.

Včera večer si přítel hrál a prsty zašel docela daleko. (Cítila jsem se už zdravá). Ale po 4 dnech dobrání antibiotik, druhý den ráno po hrátkách, jsem se probudila opět s bolestivým čůráním ke konci, a cítím i bolest čípku myslím. Večer krev v moči, a hodně.

Je možné, že antibiotika nezabrala? Co to může být? Po svátcích hnedka běžím na urologii/gyne­kologii.

Reakce:

truelly
Závislačka 2780 příspěvků 31.03.18 21:26

Obávám se, že bys mela jít na pohotovost. :(

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 31.03.18 22:42

Pokud je krev v moči tak rychle na pohotovost. Možná ATB nezabraly, byly na jiné bakterie, stává se to.

vjerunqa
Závislačka 3150 příspěvků 31.03.18 23:56

@Klemetýna Ahoj, osobně bych ještě teď jela na pohotovost.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.04.18 00:15

Stává se to a já na to trpím dost často :roll: na začátku tehu sem dostala zánět močaku a močových cest a měla jsem antibiotika na 10 dni a dva dny po dobrani se mi to vrátilo :zed: a před cca měsícem to samé. Zašla bych k doktorovi ;)

Klemetýna
Kecalka 146 příspěvků 02.04.18 20:01

Děkuju všem moc za rady :D Mám další antibiotika a tento týden jdu na urologii, aby mi udělali vyšetření. Snad už se toho zbavím :lol: Ještě jednou všem děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >