Kam na triple test do Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.09.11 09:38
Kam na triple test do Brna?

Prosím poraďte mi kam na triple testy v Brně.
A jak dlouho dopředu se objednává?

Chodím k Dr. v Třebíči. A ani nevím jestli tam tyhle testy provádí-předpokládám že možná v nemocnici.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 14.09.11 09:46

Triplle testy provádí tvůj gynekolog…přímo v ordinaci…

TwistedAngel
Kecalka 382 příspěvků 14.09.11 09:55

Ahoj, pokiaľ viem, tak tripple testy robí Tvoj vlastný gynekológ/gyne­kologička. Aspoň mne tak robila moja… Ospravedlňujem sa za svoju tehotenskú demenciu, ale fakt si nepamätám podrobnosti…

(Netuším, možno inde sa to robí tak, že dr. napíše odporúčanie a pošle dotyčnú na tripple testy inde, ale to počujem prvýkrát)…

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.09.11 09:57

Aha, :oops: to je vlastne „jen“ odebrani krve. :roll:
Tak proč mi Dr. říkal že si můžu vybrat mezi Tr a Brnem? :think:

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.09.11 10:00
TwistedAngel píše:
Ahoj, pokiaľ viem, tak tripple testy robí Tvoj vlastný gynekológ/gyne­kologička. Aspoň mne tak robila moja… Ospravedlňujem sa za svoju tehotenskú demenciu, ale fakt si nepamätám podrobnosti…(Ne­tuším, možno inde sa to robí tak, že dr. napíše odporúčanie a pošle dotyčnú na tripple testy inde, ale to počujem prvýkrát)…

:mrgreen: těhu demence, ještě že je to na co svést. Možná jsem to špatně pochopila a dr. myslel ultrazvuk v 21tt. :nevim:

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 14.09.11 10:03

Triplle se odebírá kolem 16tt u gynekologa v ordinaci a na ulz kolem 21tt se muže tam kde jsou na to vybavení a v brně je to na Veveří,yla jsme na screeningu ve 13tt a pak i v tom 21tt.jsou tam super…

TwistedAngel
Kecalka 382 příspěvků 14.09.11 10:07
Vesna006 píše:
Aha, :oops: to je vlastne „jen“ odebrani krve. :roll:
Tak proč mi Dr. říkal že si můžu vybrat mezi Tr a Brnem? :think:

Jj, presne tak… Tak to neviem, prečo Ti to povedal, to by si sa musela opýtať jeho. Najprv som si myslela, či si to nepomýlil s nejakým iným testom (aj to sa stáva), ale naozaj neviem. Byť Tebou, tak by som mu zavolala a opýtala sa, za to nič nedáš.

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.09.11 10:08

Díky Olčí, asi jsem to vážně popletla - a to Brno bude v 21tt. A jak dopředu se objednává?

TwistedAngel
Kecalka 382 příspěvků 14.09.11 10:10

Podľa toho, v ktorom týždni si, tak si už zrejme absolvovala NT screening… Potom je tam už len ultrazvuk v 21tt, mohol myslieť aj ten, na ten sa objednáva - www.prenatal.cz - je to na Veveří (ako napísala Olčík).

TwistedAngel
Kecalka 382 příspěvků 14.09.11 10:12
Vesna006 píše:
Díky Olčí, asi jsem to vážně popletla - a to Brno bude v 21tt. A jak dopředu se objednává?

Ja som sa objednávala vždy mesiac dopredu. Ono to tam je ako na bežiacom páse, majú tam toho veľa. Aj dr mi pripadala ako robot, keď ten ultrazvuk robila… 8-o

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 14.09.11 10:33

Tak kolem 16tt bych si tam zavola…

Vesna006
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 14.09.11 10:52

:palec: super, díky za informace. Začátek 16tt mi vyjde akorát po kontrole u Dr., tak si tam hned zavolám.

Nejradši bych ten název příspěvku upravila, aby si někdo neťukal na čelo že jsem se tak spletla :oops:

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 14.09.11 12:06

To bych neřešila však ses zeptala a my ti poradily…

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 14.09.11 22:36

Já teda byla na triple testech v laboratoři na Bratislavské (roh Bratislavské a Koliště) :nevim: Poslal mě tam gyndr.
Každopádně nevidím důvod, proč kvůli triplům jezdit do Brna, je to opravdu jen odběr krve a pak si zavoláš pro výsledky.

Margo
Kecalka 106 příspěvků 14.09.11 22:46

Taky jsem byla v Prenatalu v Brně a spokojenost :-) UTZ mi dělal sám pan Vlašín a byl to zážitek…Vše vysvětlil, ukázal…Počítali jsme i prstíčky na ručičkách :-) A jako bonus nám to na konci přepnul na 4D (byla jsem hrozně zvědavá, jak to vypadá, chtěla jsem se na něj u nich objednat:-)) A vytiskl nám i z toho 4D fotečku :-) Jo a co mne potěšilo, tak že se o malé nevyjadřoval jako o plodu, ale hned na začátku se zeptal na jméno a celou dobu ji nazýval jménem :-) Fakt jsem byla spokojená, jezdila jsem tam na všechny UTZ…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >