Kam s Manducou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 04.05.18 23:01
Kam s Manducou

Ahoj,
jen pro zajímavost. Mám dvouletého syna a jezdíme na odrážedle na výlety, tedy on jede, já jdu. Ovšem když ho bolí nožičky, tak ho nemůžu vzít do náruče, a tak mě napadlo sáhnout po ‚staré dobré‘ Manduce, jenze, kam s ní? Nosíte prázdnou na zádech? Nebo do batohu?
Možná hloupý dotaz, ale jde mi jen o vaše zkušenosti, jak toto řešíte?
Prosím pouze věcné odpovědi, kam s ní? :D :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smajle
Stálice 68 příspěvků 04.05.18 23:07

Nosila bych na zádech. Kam dáš potom ten batoh? :mavam:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 04.05.18 23:09
@smajle píše:
Nosila bych na zádech. Kam dáš potom ten batoh? :mavam:

Me napadlo koupit větší batoh a ten bych pak dala na břicho… Ale asi bych byla za blázna… :D

ugluk
Hvězda diskuse 41780 příspěvků 04.05.18 23:10

Tak pokud nosíš batoh a vejde se ti do něj, dala bych tak :) Pokud batoh nenosíš, nosila bych prázdnou na zádech. A pokud nosíš a nevejde se, tak na záda batoh a na břicho prázdnou manducu, v případě naložení dítěte přehodit. Jiná možnost mě nenapadá, kromě nošení v ruce, tašce nebo jinou osobou :mrgreen:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 04.05.18 23:13

Asi to tak nakonec dopadne… V pondělí plánujeme výlet cca 6,5 km, tak to vyzkouším. Minule byl chudinka hotovej, tak jsme dělali pauzičky, ale ta Manduca by nám to dost ulehčila…vetsinou chodíme sami dva. :(

marka123
Kecalka 487 příspěvků 04.05.18 23:14

Manduca v tom neni doresena, taky ji mam. Mit kibi, ktere se da srolovat do ledvinky a nebyt v 9. Mesici tez bych ho s sebou jeste brala. Dcera 2 roky taky chodi uz uplne bez kocaru, ujde dost, ale nekdy se chce taky poponaset, a to jsem ovesena kabelkou nebo batohem na brichu a ji vezmu na chvilku na zada, teduz nezvladam, takze ji s revem dotahnu za ruku domu a dlouhe trasy si netroufam:D jedine reseni je dle me manduca do batohu a batoh pak ba bricho a decko na zada, a lidi at si cuci jak chteji, jednu dobu jsem tak taky chodila, kdyz mela dcera kolem roku a pul

smajle
Stálice 68 příspěvků 04.05.18 23:40
@TkanickaLucka píše:
Me napadlo koupit větší batoh a ten bych pak dala na břicho… Ale asi bych byla za blázna… :D

Jo pokud už batoh nosíš a manduca se nevejde, tak koupit větší batoh. Neboj taky mě čeká vstup do klubu bláznů :dance:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 04.05.18 23:48

U nás na vsi je vše, co je mimo běžný režim ‚podezřelé‘ :lol: 8)

ugluk
Hvězda diskuse 41780 příspěvků 05.05.18 00:47

Ono je tohle možná „nejhorší“ období, z hlediska přesunů. Pamatuju, dcera byla už z kočáru odrostlá, ale zároveň toho moc neušla. Naštěstí se to dost rychle zlomilo, já už moc dlouho po druhým roku manducu nepoužívala, zpočátku jsme přizpůsobili výlety, trochu se nosila na ramenou a dost rychle se z ní stala velká turistka.

Fikta
Extra třída :D 14122 příspěvků 05.05.18 02:56

Nosím malou tašku přes rameno a nosítko v jiné tašce (s delšími uchy) taky na rameni nebo srolované v pase. Ale mám už velké dítě. Kolem druhého roku jsem s sebou tahala spoustu věcí, takže batoh a nosítko v něm. V případě potřeby jsem dítě dala na záda a batoh dopředu. Jinak teda Manduca začala být v roce půl mému dítěti malá a mně hodně nepohodlná.

Jana206
Nadpozemská drbna 26116 příspěvků 05.05.18 07:58

Tak Manduca i podobné ergonomická nosítka jdou srolovat na těle. Máš zapnutý ten bederní pás a zbytek sroluješ a přivážeš to k němu sňůrkami, které drží hlavičku, když dítě spí.
Toto by mě fakt nenapadlo řešit 8o

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 05.05.18 08:14

A vidíš… Přeci jen se někdo najde :jazyk: :lol:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 05.05.18 12:59

Ja ji mivala normalne zaplou kolem pasu, popruhy sepnutx a visici kolem boku - jak kdyz si sundas treba ksandy. :palec: Jinak zavidim, ze dvouletak se necha nacpat do Manducy, nase mala tam v roce prestala chtit byt - vyzaduje si vsude litat sama :mrgreen:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 05.05.18 13:15
@Kočičí duše píše:
Ja ji mivala normalne zaplou kolem pasu, popruhy sepnutx a visici kolem boku - jak kdyz si sundas treba ksandy. :palec: Jinak zavidim, ze dvouletak se necha nacpat do Manducy, nase mala tam v roce prestala chtit byt - vyzaduje si vsude litat sama :mrgreen:

Honzík nezačal chodit, ale hned běhat :-)
On tam taky běžně není, jen když jdeme na výlet 5 km a víc tak chce poponaset… Což chápu :-D

Fiducia
Generální žvanilka 23245 příspěvků 05.05.18 13:18

Nosím složenou https://m.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama