Lupilu - šátek na nošení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristinka_M
Povídálka 24 příspěvků 4 inzeráty 13.03.18 20:00
Lupilu - šátek na nošení

Ahoj holky..:)
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Nosítka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 13.03.18 20:15
@Kristinka_M píše:
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

Nekoupila bych si ho na miminko. Kup si nějaký bazarový Little Frog nebo Šanami třeba

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 13.03.18 20:20

Podle mě z Lidlu nebude tak kvalitní :think: vím že šátky jsou poměrně drahé a myslím že v Lidlu bude stát pár stovek :lol:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Kelišová 6625 příspěvků 13.03.18 20:27

Pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, správkyně ho testovaly. A jako nouzovku bych ho asi použila, ale pokud chceš nosit kvalitně a hlavně pohodlné pro Tebe kup pořádný šátek. Jak už bylo řečeno např bazarový Little Frog či Šanami jsou do 1000,– já např pořídila Šanami oříšek za 750,– a odnosila jsem v něm 10m kdy jsme pak přešli na nosítko :)

vjerunqa
Závislačka 2722 příspěvků 13.03.18 21:16
@Kristyna.Vechto­va píše:
Pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, správkyně ho testovaly. A jako nouzovku bych ho asi použila, ale pokud chceš nosit kvalitně a hlavně pohodlné pro Tebe kup pořádný šátek. Jak už bylo řečeno např bazarový Little Frog či Šanami jsou do 1000,– já např pořídila Šanami oříšek za 750,– a odnosila jsem v něm 10m kdy jsme pak přešli na nosítko :)

Přesně tak. Zkušené nosnice ho nedoporučují. Je tenký, špatně se dotahuje, max. tak do 9 kg. Já bych dala přednost jinému.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 13.03.18 21:35

Já skoro nenosím, ale za tu cenu jsem si ho koupila. Žádný jiný doma nemám, takže nedokážu posoudit oproti tradičním značkám. Překvapilo mě, že je takový hrubý. Myslela jsem, že bude jemnější. Dceru jsem v něm měla párkrát. Na rychlej úklid, nákup nebo něco jsem ho využila. Na celodenní nošení, ale asi bude lepší si nechat poradit ve specializované prodejně. A koupit nějaký víc na míru. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 07:17
@Kristinka_M píše:
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

je nekvalitní, takže fakt nedoporučuji. Za mne kup šanami, little frog a pod.. tam se dostaneš i na cenu toho z Lidlu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.03.18 07:20

Jinak já šanami prodávala za 500 kč :mrgreen:

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 6061 příspěvků 37 inzerátů 14.03.18 08:08

Tak ja take doporucim radeji jinou znacku a navic pro zacatecnika je nejlepsi pouzity-zanosenim satek krasne mekkne a jen pohodlny od prvniho navazani ;) Jen nekupuj elasticky a jen overene znacky.
 https://www.emimino.cz/…cka/nositka/?…

neria55
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 19.06.18 18:00

Ahoj, nějaké nové recenze na tento šátek?

Chci koupit jen na zkoušku, malému se v šátku moc nelíbí, zkoušela jsem u kamarádky. Tak za něj právě chci dát co nejméně, kdyby se mu zalíbil tak zainvestuju.

Díky za nové poznatky 8)

modravlocka
Povídálka 30 příspěvků 19.06.18 18:19

Je to obyc metráž za dobre peníze. Na šátek nic moc, ale třeba houpačka nebo polštářky jsou z toho skvěle. :lol: Když už, tak raději pouzite Sanami nebo Indii (v bazarcich kolem 500).

Kelišová 6625 příspěvků 19.06.18 20:41

Určitě ne, do 1000,– koupíš kvalitní šátek a kdyby se náhodou malému nelíbilo, tak ho prodáš s minimální ztrátou. Podívej se na bazarcích na žačky Šanami, Vantai, LittleFrog, Storchenwiege, Hopediz.

Určitě ne - Medley, Pentelka, Wormar Zaffiro a asi bych nevolila ani elastický šátek vydrží tak do 6kg :) přidej se na FB do skupiny Nosíme děti tam holky poradí :)

Esufi
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 22.06.18 16:20

Já ho mám. Mám i ByKay elastický (dostala jsem dárkem). Lupilu je hrubší, ale dobře se dotahuje a hlavně nepovoluje. ByKay je elastický (přesně to, co jsem nechtěla), sice příjemná balvna, ale - neklouže, takže se dotahuje debilně, po 20 minutách nošení všude možně povoluje. Takže za mě - pokud v šátku uspíš a pak odložíš do postýlky, tj. dítko v něm není celý den, tak ti Lupilu poslouží dobře. Pokud chceš kvalitu, tak holt si připrav ranec a pořizuj Didymos, Storchenwiege aj. značky

Kelišová 6625 příspěvků 22.06.18 20:15

@Esufi tak veškeré elastické šátky jsou tak do váhy 6kg dítěte pak už se prověšují pod váhou a je třeba vázat kříž s kapsou ven aby dítě držely tři vrstvy. U toho Lidl „šátku“ jde o to že nepruží diagonálně jak by měl a v podstatě je to obšitá metráž která se tváří jako šátek ;)

Esufi
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 22.06.18 20:52

@Kristyna.Vechto­va malý má 3 týdny, ten šátek nedrží ani při 4 kilech, aniž by se nemusel neustále utahovat. Chápu, že srovnávat Lupilu a značky jako Dydimos je jak Favorita s Rolls Royce, ale na to uspání nebo hodinku je nějaké diagonální pružení nezajímavé a v pohodě to vystačí ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama