Lupilu - šátek na nošení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristinka_M
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 13.03.18 20:00
Lupilu - šátek na nošení

Ahoj holky..:)
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

Ukázat recenze z kategorie Nosítka

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 13.03.18 20:15
@Kristinka_M píše:
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

Nekoupila bych si ho na miminko. Kup si nějaký bazarový Little Frog nebo Šanami třeba

Celeste97
Kecalka 287 příspěvků 13.03.18 20:20

Podle mě z Lidlu nebude tak kvalitní :think: vím že šátky jsou poměrně drahé a myslím že v Lidlu bude stát pár stovek :lol:

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5203 příspěvků 13.03.18 20:27

Pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, správkyně ho testovaly. A jako nouzovku bych ho asi použila, ale pokud chceš nosit kvalitně a hlavně pohodlné pro Tebe kup pořádný šátek. Jak už bylo řečeno např bazarový Little Frog či Šanami jsou do 1000,– já např pořídila Šanami oříšek za 750,– a odnosila jsem v něm 10m kdy jsme pak přešli na nosítko :)

vjerunqa
Závislačka 2671 příspěvků 13.03.18 21:16
@Kristyna.Vechto­va píše:
Pokud jsi na FB přidej se do skupiny Nosíme děti, správkyně ho testovaly. A jako nouzovku bych ho asi použila, ale pokud chceš nosit kvalitně a hlavně pohodlné pro Tebe kup pořádný šátek. Jak už bylo řečeno např bazarový Little Frog či Šanami jsou do 1000,– já např pořídila Šanami oříšek za 750,– a odnosila jsem v něm 10m kdy jsme pak přešli na nosítko :)

Přesně tak. Zkušené nosnice ho nedoporučují. Je tenký, špatně se dotahuje, max. tak do 9 kg. Já bych dala přednost jinému.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 13.03.18 21:35

Já skoro nenosím, ale za tu cenu jsem si ho koupila. Žádný jiný doma nemám, takže nedokážu posoudit oproti tradičním značkám. Překvapilo mě, že je takový hrubý. Myslela jsem, že bude jemnější. Dceru jsem v něm měla párkrát. Na rychlej úklid, nákup nebo něco jsem ho využila. Na celodenní nošení, ale asi bude lepší si nechat poradit ve specializované prodejně. A koupit nějaký víc na míru. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 07:17
@Kristinka_M píše:
Máte někdo zkušenosti s šátkem na nošení z Lidlu? Jaký je? A je vhodný už od miminka? Nebo jaký by jste doporučily? :) Díky :mavam:

je nekvalitní, takže fakt nedoporučuji. Za mne kup šanami, little frog a pod.. tam se dostaneš i na cenu toho z Lidlu.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 07:20

Jinak já šanami prodávala za 500 kč :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 5397 příspěvků 41 inzerátů 14.03.18 08:08

Tak ja take doporucim radeji jinou znacku a navic pro zacatecnika je nejlepsi pouzity-zanosenim satek krasne mekkne a jen pohodlny od prvniho navazani ;) Jen nekupuj elasticky a jen overene znacky.
 https://www.emimino.cz/…cka/nositka/?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama