Miminko v nosítku hledá stále prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marelinka
Nováček 4 příspěvky 03.04.18 14:58
Miminko v nosítku hledá stále prso

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo měl problém s tím, že když jste měli mimi v nosítku, tak že pořád hledalo prso… Pořídila jsem si nosítko Ergobaby kvůli tomu, že malá moc nespí, tak abych doma mohla vůbec něco udělat a taky pro to abych ji v tom zároveň uspala. Jenže ona, podotýkám že nakojená, když ji tam dám, tak pořád hází hlavou a vystrkuje jazýček, takže mám celé tričko mokré a po delší době se začne hrozně vztekat a musím ji vyndat a znova nakojit. Nevím co s tím, asi se nedá nic dělat, těžko si zvykne, že když je v nosítku tak se prso nekoná. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak to u vás dopadlo? Předem díky za info :mavam:

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 03.04.18 15:02

Tak ten hledaci reflex se časem vytratí. Já to řešila trikem až ke krku, žádná hola kůže, které by se dítě mohlo dotknout a ještě jsem hlavičku podložila bavlněnou plenkou, aby mě dítě necítilo.

lentilka248
Kelišová 6400 příspěvků 03.04.18 15:35

Kojila jsem v nositku :-)

Mala.ještěrka
Kecalka 226 příspěvků 03.04.18 15:41

A má dudlíka?

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 03.04.18 15:54

Měla jsem prso z trika, ani venku to nikdo nepoznal.

Jana206
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 03.04.18 16:14

Kolik jí je? Já jsem sestinedeli vzdy stravila s dítětem u prsa, podle me to potrebuje. Potom si dítě samo urcilo rozumné intervaly.

murra
Kecalka 382 příspěvků 33 inzerátů 03.04.18 16:26

Pokud to není úplný mrňous, můžete mimčo šoupnout na záda.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 03.04.18 16:45

@Hadumi a jak se tam to dítě kojilo? to se muselo popustit dolů ne?

Agneth
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 03.04.18 17:30

Dcera to dělala asi měsíc, pak ji to přešlo. Trochu pomohlo, když jsem na sobě mela rolák. Ale jakmile jsem měla výstřih a ona mi ležela hlavičkou přímo na kuzi, neustale hledala, kam by se prisala.

Marelinka
Nováček 4 příspěvky 03.04.18 19:02

Malé jsou 3 měsíce a dudlík právě nechce, máme jich doma asi patnáct a všechny plive :? Ona mi ožužláva tričko, ale s tou plinkou je to dobrý nápad, na záda může až od půl roku :(

Příspěvek upraven 03.04.18 v 20:50

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 03.04.18 19:47

@EmmaAnna měla jsem ho o něco níž a když bylo prso venku z trika, tak bylo výš (neměla jsem žádný velký výstřih, takže ho to nadzvedlo).

Jana206
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 03.04.18 20:52
@Marelinka píše:
Malé jsou 3 měsíce a dudlík právě nechce, máme jich doma asi patnáct a všechny plive :? Ona mi ožužláva tričko, ale s tou plinkou je to dobrý nápad, na záda může až od půl roku :(Příspěvek upraven 03.04.18 v 20:50

To nemusí uz být hledaci reflex. Tříměsíční dítě zuzla a slini vse, co mu přijde k puse.

Marelinka
Nováček 4 příspěvky 03.04.18 21:03

@Jana206 no jenže ona se pak začne vztekat, že nic není a klid je až u prsa, kdyby žužlala a byla v klidu tak OK, ale ona opravdu hledá :?

Marelinka
Nováček 4 příspěvky 03.04.18 21:06

Dala bych sem video, ale to asi nejde ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama