Miminko v nosítku hledá stále prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marelinka
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 14:58
Miminko v nosítku hledá stále prso

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo měl problém s tím, že když jste měli mimi v nosítku, tak že pořád hledalo prso… Pořídila jsem si nosítko Ergobaby kvůli tomu, že malá moc nespí, tak abych doma mohla vůbec něco udělat a taky pro to abych ji v tom zároveň uspala. Jenže ona, podotýkám že nakojená, když ji tam dám, tak pořád hází hlavou a vystrkuje jazýček, takže mám celé tričko mokré a po delší době se začne hrozně vztekat a musím ji vyndat a znova nakojit. Nevím co s tím, asi se nedá nic dělat, těžko si zvykne, že když je v nosítku tak se prso nekoná. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak to u vás dopadlo? Předem díky za info :mavam:

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 03.04.18 15:02

Tak ten hledaci reflex se časem vytratí. Já to řešila trikem až ke krku, žádná hola kůže, které by se dítě mohlo dotknout a ještě jsem hlavičku podložila bavlněnou plenkou, aby mě dítě necítilo.

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 03.04.18 15:35

Kojila jsem v nositku :-)

Mala.ještěrka
Kecalka 369 příspěvků 03.04.18 15:41

A má dudlíka?

Hadumi
Extra třída :D 13681 příspěvků 03.04.18 15:54

Měla jsem prso z trika, ani venku to nikdo nepoznal.

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 03.04.18 16:14

Kolik jí je? Já jsem sestinedeli vzdy stravila s dítětem u prsa, podle me to potrebuje. Potom si dítě samo urcilo rozumné intervaly.

murra
Kecalka 389 příspěvků 32 inzerátů 03.04.18 16:26

Pokud to není úplný mrňous, můžete mimčo šoupnout na záda.

EmmaAnna
Závislačka 3397 příspěvků 03.04.18 16:45

@Hadumi a jak se tam to dítě kojilo? to se muselo popustit dolů ne?

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 03.04.18 17:30

Dcera to dělala asi měsíc, pak ji to přešlo. Trochu pomohlo, když jsem na sobě mela rolák. Ale jakmile jsem měla výstřih a ona mi ležela hlavičkou přímo na kuzi, neustale hledala, kam by se prisala.

Marelinka
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 19:02

Malé jsou 3 měsíce a dudlík právě nechce, máme jich doma asi patnáct a všechny plive :? Ona mi ožužláva tričko, ale s tou plinkou je to dobrý nápad, na záda může až od půl roku :(

Příspěvek upraven 03.04.18 v 20:50

Hadumi
Extra třída :D 13681 příspěvků 03.04.18 19:47

@EmmaAnna měla jsem ho o něco níž a když bylo prso venku z trika, tak bylo výš (neměla jsem žádný velký výstřih, takže ho to nadzvedlo).

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 03.04.18 20:52
@Marelinka píše:
Malé jsou 3 měsíce a dudlík právě nechce, máme jich doma asi patnáct a všechny plive :? Ona mi ožužláva tričko, ale s tou plinkou je to dobrý nápad, na záda může až od půl roku :(Příspěvek upraven 03.04.18 v 20:50

To nemusí uz být hledaci reflex. Tříměsíční dítě zuzla a slini vse, co mu přijde k puse.

Marelinka
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 21:03

@Jana206 no jenže ona se pak začne vztekat, že nic není a klid je až u prsa, kdyby žužlala a byla v klidu tak OK, ale ona opravdu hledá :?

Marelinka
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 21:06

Dala bych sem video, ale to asi nejde ????

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >