Kam s plenou

2
2.6.21 15:01

Kam s plenou

Chtěla bych se zeptat, kde dáváte špinavou plenku? Vyplatí se koš na pleny? Mě to přijde zbytečně moc drahé, to radši budu chodit s každou plenkou do popelnice 😄 😄 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
2.6.21 15:02

Tak jestli chceš 10× denně vzít dítě a jít s ním k popelnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4340
2.6.21 15:16

Mám malý koš u přebalováku a tam hážu cely den pleny a večer ho jdu vyhodit. Je to taková sada z IKEA i s takovými zavesnymi miskami na prebalovak a tam mám různé mazatka a serepetičky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
2.6.21 15:20

Látkovky jsem dávala a zase budu dávat do koše Ikea s víkem, ale ty v něm nesmrdí. Příležitostný jednoráz jsem brala hned ven, ale používat jen ten, pořizuju takový ten koš s překlápěcím víkem. Věř mi, že nebudeš dvanáctkrát denně, ve dne v noci, chtít lítat k popelnici s dítětem v náručí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
2.6.21 15:22

Do pytliku, v pytliku do normalniho kose, když to smrdi nejak extra, tak rovnou do popelnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
2.6.21 15:23

Ja predpokladam, ze tim kosem na pleny myslis ten specialni, jak sam bali do igelitu a nusi se do nej neustale dokupovat ty kazety. Tak ano, to je opravdu blbost :) Staci obycejny kos treba v predsini nebo na balkone a podle potreby vynaset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5850
2.6.21 15:24

Používala jsem látkové pleny, takže jsem nevyhazovala, ale příbuzný měl koš na pleny a přišlo mi to fajn, byl hned pod přebalovacím pultem, takže ideál. Do popelnice se ti s tím v noci určitě bude chtít chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 15:30

Já měla víceméně latkovky, ty sem hazela do kyble a pak do pračky :D klasickou plenu sem hodila do normálního koše, mame pod drezem, takže nikde nic nesmrdelo a stejně se to nosilo kazdej den do popelnice, ale ze bych nosila každou extra, to fakt ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24773
2.6.21 15:31

Na látkovky jsme měli nějakou plastoou minipopelnici z bauhausu a papírovky jsme normálně strkala do koše a jednou denně vynesla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
2.6.21 15:33

Na latkovky mam kos s vikem z Ikea, prilezitostnou jednorazovku hazim do kose, nepripadne mi, ze bych to odtud citila, ale kos tak obden vynesem, i kdyby plnej nebyl, to urcite vic smrdi zkazeny kuchynsky zbytky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
2.6.21 15:39

Uz Neruda resil Kam s nim :mrgreen: Proste do kose, nehledala bych v tom vedu :nevim: Pokud chces ten specialni, tak si ho kup. Pokud myslis, ze je to zbytecna investice, tak nekupuj a vymysli si to jinak. Me se treba kos k prebalovaku nevejde, balkon nemam a kdekoli jinde by mi v tom dite hrabalo. Vyhazuju do kose pod drezem a kazdy den ho vyneseme (max. ob den).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
2.6.21 15:42

Dávám je do pytlíku a na balkon. Počůrané jednorázové jdou vyhodit i do normálního koše, když tam nezůstanou dlouho. Tak jeden den vydrží nesmrdět. Pokaděná plena musí mimo byt okamžitě, to se nedá. Ale s každou hned běžet do popelnice je taky sci-fi. Pokud teda nebydlíte v rodinném domě a popelnici nemáte hned před vchodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
2.6.21 16:01

Taky mám ten závěsný koš na prebalovaku z Ikea. Pocurane dávám do nej a večer vyhazuju cely, pokadeny donesu rovnou do popelnice. Ale bydlíme v baráku, popelnici mám téměř u dveří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
2.6.21 16:06

Ahoj, dyť to dítě není prašivý a já tedy ty pleny necítím. Používám látkové a občas i jednorázové a nesmrdí žádné 8o :nevim: Jednorázovou pokakanou plenu zabalíš do klubíčka i s použitým ubrouskem a vyhodíš, tam fakt nemá co smrdět ;) praktické je mít nějaký menší koš hned u prebalovaku, abys nemusela chodit s každou do kuchyně. Menší proto, aby se musel vynášet častěji. Jako kdyby tam ty pleny byly x dni, tak by to asi zavánět začalo, ale já je tam mám maximálně den, látkové dam na noc prát a ráno povesim, a když máme jednorázové, večer je hodím do popelnice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
2.6.21 16:15

Počůraný jednoráz normálně do koše. Pokaděný do sáčku a do koše. S tím, že ten koš je třeba vynášet častěji, protože jinak fakt smrdí.
Ty speciální koše na pleny fungujou na stejném principu. Kupuješ tam drahé kazety a každá pokaděná plenka se tam obmotá tím sáčkem tak, aby nesmrděla. Takže eko to taky není.
Pokud máš blízko popelnici, tak rovnou do ní. Pokud máš ještě malé mimino co kadí často, tak třeba sbírat do sáčku a pak vyhodit najednou třeba po 5 kusech.
Všechno záleží na tom jaké máš možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat