Nechce pleny ani záchod

Anonymní
25.4.21 13:04

Nechce pleny ani záchod

Ahojte, mam dceru 21 mesicu. Posledni dobou ma strasnou spotrebu plen, jednou si do toho cvrkne a hned si ji sundava, novou plenu nechce dat. Kdyz jdeme ven, je to boj na ni navlect. Tak jsem si rikala, ze uz je cas odplenkovat…ale ona nechce ani na nocnik ani na zachod, ma pokazde hystericky zachvat, kdyz si tam ma sednout. Pozna, kdyz se ji chce a i si rekne, ale potrebu tam nevykona, zacne kricet a nervozne vsude preslapovat a pak se pocura nekde na zem. Nevadi mi ze se pocura, nevadi mi to utirat, je jasne, ze to nebude hned, ale co me trapi je, ze chce jedine do pleny. Dali byste plenu nebo radite vydrzet? Jak vypadaly vase prvni dny odplenkovani?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1384
25.4.21 13:21

Ja mam jen o fous mladší a co bych dala za vas stav :) ta naše zatim nejak nezaregistrovala, že existuje něco jako curani a kakani… ma porad plínky, je ji úplně jedno, jestli je ma nebo ne, cura a kadi prostě když to na ni přijde a je jí jedno, jestli do plínky, na zem, na gauč, do gati… proste to udělá a jde dal, nezájem. Vy jste na dobre cestě, jen musíš nějak zařídit, aby se na nočník nebo záchod vycurala jakože omylem a zjistila, ze to vlastně nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
25.4.21 13:40

Ja bych ji ty pliny jeste nechala. Chapu, ze to neco stoji…dcera treba po 2. roce litala v lete doma naha, sama si dosla na malou na nocnik. Na velkou chtela plinu, tak jsem ji ji dala. Kdyz dostala kalhotky a i sortky, teplaky, leginy, pocurala se tam a nerekla si. Tak jsem se na to vyprdla asi po 14 dnech a dala ji plinu. Asi za 2-3 mesice jsem to zkusila znovu, hned teplacky. Doma mela asi jednu nehodu, venku asi dve a od ty doby pohoda, rikala si a super, byla bez pliny. Pak asi mesic na to byla bez pliny i na noc. Hodne zlomovy je ten druhy rok a po nem to vetsinou uz jde lip. Za me - netlacit na to dite. Stejne to planuju i s dalsimi detmi. Zkusime - pujde/nepujde, nebudu na to nejak vic tlacit. Kamaradka malou nutila od roka a kousek, krasne ji na nocnik chodila. Pak se to kolem 2,5 let zlomilo. A ted ji jsou 4 a stale ma nehody a dost castne. Hlavne v noci, ale i pres den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat