Žádné pleny v noci nefungují

176
11.4.21 08:29

Neustálý problém s plenkami

Ahoj,
už jsem opravdu zoufalá ve výběru plenek. Mému synovi jsku tři měsíce a od porodu jsme vyzkoušeli Pampers, Bella happy, Babylove a Dada plenky. A u všech druhů musím každé ráno převlíkat malého, měnit plínu pod ním a dávat ho pod umyvadlo, protože mu plína proteče na zádech skoro až ke krku. Přes den se to nestane, vždy jen v noci. Napadá vás nějaké řešení? Nemám problém každý den prát, to peru i bez toho, ale nikomu z nás by asi nebylo příjemný se neustále budit s ho*nem za krkem. :roll: Moc děkuji za rady. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1394
11.4.21 08:31

Myslím, že chybí důležitá informace, jak často v noci prebalujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
11.4.21 08:33

V noci přebaluju 1-2×, jednou už jsem byla tak zoufalá, že jsem vstávala každou hodinu, abych zjistila, kdy má tu plínu fakt narvanou a k ránu si prdnul, zavrtěl se a byl proteklej. Takže frekvencí to asi nebude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
11.4.21 08:37

Není to špatným nasazením? Nebo malá velikost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26208
11.4.21 08:42

Zkus na noc dát o číslo větší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3803
11.4.21 08:42

@Letynka16
za mě můžu říct, že plenky z DM EKo řada jsou vyšší, než klasické. O těch eko nepíšeš, nevím, zda jste je také zkoušeli, ale šanci bych jim dala. :)
A Pampers jaké? Třeba ty oranžové děs, taky protekly a to jsem je dávala jen přes den. Ale řada Pure je skvělá, žádná nehoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4841
11.4.21 09:28
@Letynka16 píše:
Ahoj,
už jsem opravdu zoufalá ve výběru plenek. Mému synovi jsku tři měsíce a od porodu jsme vyzkoušeli Pampers, Bella happy, Babylove a Dada plenky. A u všech druhů musím každé ráno převlíkat malého, měnit plínu pod ním a dávat ho pod umyvadlo, protože mu plína proteče na zádech skoro až ke krku. Přes den se to nestane, vždy jen v noci. Napadá vás nějaké řešení? Nemám problém každý den prát, to peru i bez toho, ale nikomu z nás by asi nebylo příjemný se neustále budit s ho*nem za krkem. :roll: Moc děkuji za rady. :kytka:
@Letynka16 píše:
Ahoj,
už jsem opravdu zoufalá ve výběru plenek. Mému synovi jsku tři měsíce a od porodu jsme vyzkoušeli Pampers, Bella happy, Babylove a Dada plenky. A u všech druhů musím každé ráno převlíkat malého, měnit plínu pod ním a dávat ho pod umyvadlo, protože mu plína proteče na zádech skoro až ke krku. Přes den se to nestane, vždy jen v noci. Napadá vás nějaké řešení? Nemám problém každý den prát, to peru i bez toho, ale nikomu z nás by asi nebylo příjemný se neustále budit s ho*nem za krkem. :roll: Moc děkuji za rady. :kytka:

Taky bych dala vetsi plenu, pamatuji kdyz jsem davala potomkovi papirovku na noc, rano se probudil, z pleny tezky procurany prokadeny tezky zok a dite usmev od ucha k uchu. :roll: fakt je ze tak trochu cunik byl az do puberty ze jsem ho musela honit do sprchy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
11.4.21 09:38

Zkus Lupilu, za mě dobrá kvalita v poměru k ceně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
11.4.21 09:38

Nám se tohle stávalo u Pampers Sleep and Play (oranžové) a Pampers Pure - za ty prachy jsou ty pleny fakt šílený a ještě ke všemu strašně páchnou, snad nejvíc ze všech Pampers.
Naopak Pampers premium care, Active baby, Dada pleny mi nikdy neprotekly.
Na zkoušku jsme koupili i dm eko a ty letěly po pár použitích - ten materiál hrůza a ještě byly neskutečně tvrdý.
Zkus koupit větší velikost, správně natáhnout ty gumičky okolo stehýnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14830
11.4.21 09:51

Pokud to protéká na záda, zkus se kouknout po plínkach, které mají v pase na zádech gumičky. Také jsem s tím u dětí bojovala. Neporadím konkrétní značku, děti už mám velké a neznám aktuální trh. Tehdy jsem kupovala hodně fialové plínky z Tesca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
11.4.21 10:15

Podle mě by to chtělo větší velikost a dobře utáhnout. Kdykoliv se mi syn začal takhle pročůrávat, tak to bylo buď moc malou a nebo moc velkou plenkou.
Já to na noc řeším tak, že dávám kvalitnější pampers premium, přes den dávám obyč Fred&Flo z Tesca a nemám problém. Občas se stane, že se pročůrá, ale je to spíš tím, že si do té plínky furt vrtá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11018
11.4.21 10:16

Tohle se mi stavalo v dobe, kdy jsem si myslela, ze plinka musi hezky obepinat zadecek.
Ale je to nesmysl, plinka by mela mezi nozickama ponekud „viset“.
Takze prebalim a mezi nozickama plinku chytnu a popotahnu dolu.
Tim jdou hovinka dolu do plinky a ne dozadu na zada.
Jakmile mi tohle doslo, bylo po nehodach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
11.4.21 10:17
@kiwiovka píše:
@Letynka16
za mě můžu říct, že plenky z DM EKo řada jsou vyšší, než klasické. O těch eko nepíšeš, nevím, zda jste je také zkoušeli, ale šanci bych jim dala. :)
A Pampers jaké? Třeba ty oranžové děs, taky protekly a to jsem je dávala jen přes den. Ale řada Pure je skvělá, žádná nehoda.

ano souhlas, jsou hodne vysoké na zádech, taky mi nejvíc vyhovovaly, duležité je taky plenku dobře zapnout, tyto nature jsou maličko větší v porovnání s jinýma. Plenky utahuji směrem šikmo dolů, na noc klidně větší velikost než přes den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
11.4.21 10:23

@Letynka16 a zkousela si pampers premium care? Píšeš pampers, ale my používáme jedině premiovky a fakt super, oproti levnějším plinkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7885
11.4.21 10:28

Za mě nejlepší plenky Huggies Elite Soft. Používám přes den látkové, na noc tyto. Vzadu je gumička, u nožiček hezky drží, jsou hodně savé.

Na Alze je už delší dobu mají v akci kolem 4 Kč/ks (vel. 2, ostatní nevím).

Pampersky všechny stojí za prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat