Kam se obrátit, MP nepomohla?

Anonymní
17.3.20 15:17

Kam se obratit?MP nepomohla

Čau ženy, všude korona, tak prileju i já do ohně :mrgreen: ale jdu sem asi spíš s dorazem.. JA i moje rodina to bereme zodpovědně, roušky, šály, rukavice a žádné velké courani po venku..dnes jsem ovšem musela do obchodu, a to bylo něco na moje nervy. Lidi v mém věku, a tak do 50ti let v pořádku, roušky a žádné skupinky, ovšem senioři tak60+ hrůza, babičky si musely vykládat co se stalo nestalo a další, při rozdělávání sáčku si jedna babča slinila prsty až nechutnym způsobem :poblion: i když jsem ji/je slušne upozornila na to že by to dělat nemely, div mě neposlali do prdelky. Jako pardon potřebuju si to tu asi vypsat :? Spousta lidí se snaží aby se to nešířilo dál, a pak vidím něco takového.. a další věc.. z okna jde vidět na „parčík“ dnes se tam i po vyhlášení karantény slezlo cca 20 mladých matek i s dětma a klabosily..tak já nevím jestli ne to normální? Ač nerada zavolala jsem na MP s tím co vidím z okna a že mi to přijde sobecké, a porušení něčeho co nařídila vláda, MP mi řekla že to přijedou prověřit a víc nic.. policie ani do dvou hodin nepřijela, a hlouček se rozpustil sám. :? Hrozně mě serou, pardon, tihle nezodpovědní pitomci :cert: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

443
17.3.20 15:19

Anonymně, protože se stydíš, že voláš policajty na maminky s dětma v parku? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.20 15:23

Anonymně protože se mi chce, já neříkám kdyby se sešli dvě a decka si prohrály 20lidi + dečka? Zodpovědnost jak prase ze :)
A nestydím se že jsem volala MP ono když mám doma malé dítě a chlapa ve fabrice, vaří se mi krev když vidím takovyhle blbecky kteří z toho mají srandu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
622
17.3.20 15:25
@Lynx.lynx píše:
Anonymně, protože se stydíš, že voláš policajty na maminky s dětma v parku? :potlesk:

Asi se zakladatelka boji lynce, nicmene souhlasim s ni, ze je to o lidech a ti jsou nezodpovedni. Diky takovym bude karantena trvat vecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
17.3.20 15:29

@Kosopemi jako jasně, mě přijdou všechna nařízení velice správná a vše dodržujeme. Považuji se za zodpovědnou. Ven nechodíme a dveře bytu opouští jen muž. Nicméně… mi přijde už trošku ujetý volat policii na matky s dětma? Nebo celkově. Zpátky do minulosti kdy se donášelo jedna báseň. A tím neříkám, že scházet se na hřišti je v pořádku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28276
17.3.20 15:32

Takovychto udani jsou ted pry spousty, policajti to pry ani nestaci objizdet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.20 15:39

@Lynx.lynx znova opakují, nikdy jsem na nikoho nežalovala nebo něco podobného, a říkám dvě, tři matky nebo prostě kdokoliv, mavla bych nad tím rukou, ale nepřeháním, dvacet ženských a x dětí? Mě to prostě normální nepřijde. Ale chápu, sto lidí sto různých pohledů.. ale dle mě se tímto stylem z těch sra*ek nikdy nevyhrabeme

• Nahlásit
  • Citovat
4021
17.3.20 15:42

Říkaly dnes na tiskovce vlády, že budou přitvrzovat a klidne pošlou těžkooděnce na rozhánění lidí 8o 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
17.3.20 15:44
@Kosopemi píše:
Asi se zakladatelka boji lynce, nicmene souhlasim s ni, ze je to o lidech a ti jsou nezodpovedni. Diky takovym bude karantena trvat vecne.

Co trvat věčně. Ještě pritvrdi a zakazou vycházet úplně. Všechno se zastaví a bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
17.3.20 15:58

Chapu te, take mi to vadí. Nepochopím, ze nemůžou sedět doma na zadku :zed: :zed:
Jasne, děti potřebuji ven. Tak vezmu odráželo a jdu prochajdou za mesto vyhýbám se lidem.
Takhle se z toho nevyhrabem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 16:00

Bohuzel ja mam stejnou dnesni zkusenost, lidi zhruba do 50let rousky nebo jina ochrana pomucka, ale starsi na to totalne kaslou :( Povidaji si z oci do oci jakoby se nechumelilo, nejsou schopny si vzit ani ten satek a pritom jsou nejohrozenejsi skupina a ohrozuji i ostatni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
17.3.20 16:04
@lampicka11 píše: Říkaly dnes na tiskovce vlády, že budou přitvrzovat a klidne pošlou těžkooděnce na rozhánění lidí 8o 8)

Ano, ale taky porad opakuji, ze jejich cilem je pouze upozornovat. Meli by zacit rozdavat pokuty, jak jde Cechovi o korunu, tak posloucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
17.3.20 16:07
@Mysticlipstick píše:
Bohuzel ja mam stejnou dnesni zkusenost, lidi zhruba do 50let rousky nebo jina ochrana pomucka, ale starsi na to totalne kaslou :( Povidaji si z oci do oci jakoby se nechumelilo, nejsou schopny si vzit ani ten satek a pritom jsou nejohrozenejsi skupina a ohrozuji i ostatni.

Vcera u lekare fronta, nakonec nas stejne poslali domu, ale z 10 lidi jsem mela rousku ja a jeste jedna cca 30leta pani a v obchode jsem stala u kasy cca metr od pani prede mnou a za zadama jsem mela nalepeny lidi, ze pri sundavani kabelky jsem do pani omylem strcila. Nastesti nakupuji tak 1× tydne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8669
17.3.20 16:25

Nevím, jestli bych volala policajty kvůli shlukování, nejspíš bych si pomyslela něco o trubkách a nelezla mezi ně :nevim:

jinak u nás dobrý - před barákem máme parčk, lidi v něm průběžně prochází, venčí psy nebo posedí na lavičce, ale zatím jsem si nevšimla, že by se shlukovali. dneska jsem strávila hodinu venku (lékárna, obchod) a i cestou mi to přišlo v pohodě. na ulicích sem tam někdo, většina lidí v rouškách. mám pocit, že jsem během dneška viděla v praxi asi všechny návody, co na roušky kolují po netu - včetně roušky z jednorázových utěrek nebo respirátoru z plastové flašky. je pravda, že ti co roušky neměli, byli spíš (nejen) starší lidé. shlukování jsem postřehla jedno, před právě otevíraným okénkem restaurace, tam klasická frotna asi tří-čtyř lidí, jinak třeba v lékárně jsme vzorně stáli frontu s rozestupy. ale je pravda, že ne každý to ví, jak včera, tak dneska jsem u lékárny upozorňovala starší osobu, že ti lidi venku jsme fronta, i když je lékárna prázdná - oba se omluvili, že netušili a šli se zařadit. takže podle mne je otázka, co víme my, co jsme pečení vaření na netu a sociálních sítích a co vědí občané, kteří net zas až tak nežerou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6308
17.3.20 17:14

@Lynx.lynx a proč by je nevolala? Je to snad zakázané, tak se nemají co slejzat. Vykojené mozky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama