Kam uložit věci v bytě

5150
11.11.20 21:07

Kam uložit věci bytě

Holky, které bydlíte v bytě, poraďte. Kde máte uložené čistící prostředky, mop, kýbl, žehlící prkno a třeba vysavač? Přemýšlím kam co, aby to bylo schované a nikde to nevadilo :lol:

A další věc - ulehčil Vám práci robotický vysavač? Zbavily jste se pak úplně klasického?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
11.11.20 21:20
@Salorka píše:
Holky, které bydlíte v bytě, poraďte. Kde máte uložené čistící prostředky, mop, kýbl, žehlící prkno a třeba vysavač? Přemýšlím kam co, aby to bylo schované a nikde to nevadilo :lol:A další věc - ulehčil Vám práci robotický vysavač? Zbavily jste se pak úplně klasického?

Robotický vysavač super, i když nejlepší to je v létě, když vypadneme ven, může jezdit. Teď v zimě to tak jednoduché není. Ale normálního vysavače se určitě zbavovat nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
11.11.20 21:20

Cistici prostredky a kybl s mopem mam na záchodě, žehlicí prkno nevlastním ( kdybych mela, melo by místo ve skrini na chodbě, vysavač je ve skrini na chodbě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.20 21:21

Já mám v plánu v předsíni skříň na pračku, sušičku a čistící prostředky, zatím je to otevřené a potřebuju to schovat ať to není hned na první pohled vidět. Jinak rodiče mají robotický vysavač Roomba, takže ne zrovna nejlevnější a stejně ještě k tomu musí o víkendu vysávat i normálním vysavačem. Já si teď oblíbila tyčový bezdrátový vysavač 3v1 takže s ním zároveň i vytřu a taky má v sobě ten ruční vysavač, což je super na sedačku nebo když se něco rozsype v kuchyni. Stojí hezky v rohu v nabíječce takže nemusím mít neskladný vysavač ani kýbl s mopem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.20 21:27

Jinak na čistící prostředky se dá udělat třeba skříňka nad WC pokud máš klasicky předsazenou přizdívku geberitu, tak tu skříňku dáš nad to ;) a pak prkno a vysavač leda někam do skříně pokud nemáš třeba šatnu nebo nějakou mini komůrku. Žehlící prkno mám třeba zastrčené z boku skříně u zdi, takže není vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
11.11.20 21:28

Mame komoru, kde mam vse schovane. Roboticky vysavac mame a prodavam ho, nevyhovuje nam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5150
11.11.20 21:29

Já právě rozmýšlím mezi robotickým a tím tyčovým bezdrátovým. Nechám si poradit, co je praktičtější do bytu s dětmi? Stírám mopem, to je hned, potřebuji jen nějaký vysavač…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
11.11.20 21:33

Mame komoru na úklidové veci, mimo vysavace, mopu atak, tam mam i skrin na deky a povleceni a skrin na naradi :D robovysavac mame a s detma tolik nepoužívám, mensiho laka na nem jezdit :roll: je pomaly, nevysaje mi dokonale treba rohy, kolem nabytku, pod gaucem atd, takže ho používám jen jako takovou nouzovku kdyz nestiham. Driv sem skoro jiny nepouzila, ale co mam drobici batole, tak je robot bez sance :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.20 21:39
@Salorka píše:
Já právě rozmýšlím mezi robotickým a tím tyčovým bezdrátovým. Nechám si poradit, co je praktičtější do bytu s dětmi? Stírám mopem, to je hned, potřebuji jen nějaký vysavač…

Myslím že praktičtější bude ten bezdrátový, hlavně na ty drobky po dětech :lol: prostě bez zbytečného zapojování vysaješ co potřebuješ, robot bude půl hodiny bloudit po bytě a ty drobky akorát rozháže (má většinou takový rotující štětiny, který to spíš rozmetají všude okolo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5150
11.11.20 21:47

No ať nad tím přemýšlím víc a víc, vychází z toho líp ten tyčový… :think:

Kdo máte ten tyčový, jste spokojené? Jaký doporučíte, aby tedy i stíral - máme vinylové podlahy, dlažba v koupelně a WC a koberec v ložnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
@Ardilera píše:
Myslím že praktičtější bude ten bezdrátový, hlavně na ty drobky po dětech :lol: prostě bez zbytečného zapojování vysaješ co potřebuješ, robot bude půl hodiny bloudit po bytě a ty drobky akorát rozháže (má většinou takový rotující štětiny, který to spíš rozmetají všude okolo)

Takovou zkušenost nemám, naopak vysaje líp než my vysavačem. Když jede k nábytku nebo do rohu, tak zvýší sání, je to super. A to jsme na vesnici a máme zvířata. Za mě spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65324

@Salorka mop a kybl na balkone, cistici prostredky ve vyklenku nad wc, zehlici prkno za dvermi vedle skrine a vysavac ve skrini.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.20 21:58

@Proto02 a jaký máte? Já se zatím setkala jen s tím, že ho všichni přestali používat a vysávají normálně. Pokud by fungoval tak bych taky raději robotický :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15720
11.11.20 22:03

Robotický vysavač jako jediný určitě ne. Občas je potřeba vzít normální vysavač a vysát místa, kam se robot nedostane (prostor pod nižším nábytkem, než je on sám…úzká místa např. mezi zdí a nábytkem…mně se občas zasekne mezi židlemi :lol: apod. Ale se třemi velkými kocoury, jedním retrívrem a dvěmi dětmi bych bez robota už visela někde na větvi. Vyluxovat celý byt mi vysavačem trvá min. půlhodinu. Robot to za tu hodinu dá taky a já si mezitím dělám jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1117
11.11.20 22:03

V bytě máme komoru (je tam i kotel) na tříděný odpad, tam skladuji kýble na mytí… Na záchodě jsem nechala udělat vestavěnou skříňku na drogerii. Též jsem si nechala udělat vestavěnou skříň v ložnici, kam se mi vyjde žehlící prkno, skládací sušák i klasický vysavač. Teď nedávno se nám porouchalo něco ve vysavači, tak jsem též přemýšlela i o tom robotickém. Bohužel máme tři malé děti, takže skoro pořád se u nás válejí hračky na zemi, takže stejně bychom to všechno museli nejdřív uklízet. A pak ještě máme malé mimčo, takže kdyby mělo rýmu, tak bych nemohla použít odsávačku na nos (mám na vysavač). Koupili jsme tedy lehčí levnější klasický od Electroluxu (jdou tam použít i hadice od toho starého) a zatím spokojenost. Až ale budou děti větší, tak o tom robotickém budu přemýšlet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama