Kamarád mého muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tothova
Povídálka 40 příspěvků 07.05.19 15:18
Kamarád mého muže

Ahoj, holky popíšu vám o co jde, můj přítel má kamaráda, lehce staršího, nezaměstnaného - chodí na černo. Jeho záliba je akorát tak pytlačení a otravování lidí. Jako ze začátku to šlo, jezdil k nám na návštěvy, ale pak začal jezdit každý den a to hlavně večer kolem 20h,22 h apod. a seděl na kávě klidně do 01h02:00 hodin. My vstávali do práce, já už se neučastnila a chodila spát jenže to nešlo jak jsem vždy zuřila. Přitel prostě vstal, otevřel a to kafe mu udělal a šli si povídat. Telefon mu zvedl i v polospánku. Mě už to začalo neskutečně lézt na nervy, dělo se to denně, obden.. pak se i stalo že jsme se kvůli němu hádali a stalo se i ten kamarád že přijel, v hádce s ním v noci přítel odjel a neřekl mi nic. Já teda zuřila a hádali jsme se zase. Pak se i stalo, že prostě vešel do baráku, už se ani nehlásil, prostě se objevil ve dveřích. No a pak jsem zase vypěnila a už na něj zařvala, že si sem chodí jak domů, votravuje lidi atd.. s přítelem jsme se kdysi hodně pohádali, že prý je mi do toho hov** a že mu nemám zakazovat nebo řešit kamarády, ale to bylo fakt už moc. Tak to asi nějak urovnal a začalo to znovu, takže jsem zase řvala a pořád jsme se hádali a hádali… protože u nás byl fakt hodně a mě už to sra*o… ten jeho kámoš mě teď nesnáší a asi po roce to ustalo a zatím je klid, ale holky já tohle už nechci, v životě jsem netušila, že to může být takový děs… my se i kvůli němu skoro tenkrát rozešli, to vám bylo hádek… naštěstí je klid a přítel ho už nevyhledává, ale hlavně k nám neleze, snad to nepřijde znovu nebo mě picne :nevim: holky jenom to auto jak brzdilo u baráku už se mi ježeli vlasy a startovala jsem, to fakt bylo hrozný období :cert:

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 07.05.19 15:29

A? Když už je to rok v klidu, tak těd řešíš co?

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 07.05.19 15:32
@tothova píše:
Ahoj, holky popíšu vám o co jde, můj přítel má kamaráda, lehce staršího, nezaměstnaného - chodí na černo. Jeho záliba je akorát tak pytlačení a otravování lidí. Jako ze začátku to šlo, jezdil k nám na návštěvy, ale pak začal jezdit každý den a to hlavně večer kolem 20h,22 h apod. a seděl na kávě klidně do 01h02:00 hodin. My vstávali do práce, já už se neučastnila a chodila spát jenže to nešlo jak jsem vždy zuřila. Přitel prostě vstal, otevřel a to kafe mu udělal a šli si povídat. Telefon mu zvedl i v polospánku.Mě už to začalo neskutečně lézt na nervy, dělo se to denně, obden.. pak se i stalo že jsme se kvůli němu hádali a stalo se i ten kamarád že přijel, v hádce s ním v noci přítel odjel a neřekl mi nic. Já teda zuřila a hádali jsme se zase. Pak se i stalo, že prostě vešel do baráku, už se ani nehlásil, prostě se objevil ve dveřích. No a pak jsem zase vypěnila a už na něj zařvala, že si sem chodí jak domů, votravuje lidi atd.. s přítelem jsme se kdysi hodně pohádali, že prý je mi do toho hov**** a že mu nemám zakazovat nebo řešit kamarády, ale to bylo fakt už moc. Tak to asi nějak urovnal a začalo to znovu, takže jsem zase řvala a pořád jsme se hádalia hádali… protože u nás byl fakt hodně amě už to sra*o**… ten jeho kámoš mě teď nesnáší a asi po roce to ustalo a zatím je klid, ale holky já tohle už nechci, v životě jsem netušila, že to může být takový děs… my se i kvůli němu skoro tenkrát rozešli, to vám bylo hádek… naštěstí je klid a přítel ho už nevyhledává, ale hlavně k nám neleze, snad to nepřijde znovu nebo mě picne :nevim: holky jenom to auto jak brzdilo u baráku už se mi ježeli vlasy a startovala jsem, to fakt bylo hrozný období :cert:

No jestli spolu komunikujete tímto stylem, tak potěš. O čem tato diskuze má vůbec být? Dům je jeho nebo tvůj? :nevim:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 07.05.19 15:36

No třeba s ním něco měl :lol: a skončilo to :lol:

tothova
Povídálka 40 příspěvků 07.05.19 15:36

No žijeme spolu už 8 let, takže co je čí asi fakt neřeším :palec: jinak, prostě jsem se chtěla svěřit ze zkušeností kamarád :pankac: a popravdě se i bojím, aby se to neopakovala i když ten si ted dělá prospěšky za neplacení alimentů, takže od něj na chvíli snad klid bude

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 07.05.19 15:44
@tothova píše:
No žijeme spolu už 8 let, takže co je čí asi fakt neřeším :palec: jinak, prostě jsem se chtěla svěřit ze zkušeností kamarád :pankac: a popravdě se i bojím, aby se to neopakovala i když ten si ted dělá prospěšky za neplacení alimentů, takže od něj na chvíli snad klid bude

No ale pokud jsi ho vyhazovala z domu, který je přítele, tak je to pak fakt divný.

werajsik
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 07.05.19 15:55

@Paola21
Tak u nás je dům taky manželův, ale tohle bych taky nedala. Ikdyby jsme manželé nebyli a tohle dělal nějaký jeho kamarád, taky bych zuřila a běsnila jak papiňák… No a kdyby mi chlap řekl, že je mi po tom ho.no, ani by nestačil mrknout, jak rychle bych já měla sbalené kufry… Naštěstí můj chlap je v tomto směru rozumný a sám by naznal že takhle se na návštěvu nechodí, zvlášť když oba vstáváme ráno do práce…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 07.05.19 15:59

Tady nebude problém jen s tím kamarádem, ale o s tvým partnerem. Copak na sebe vzájemně neberete ohledy?

werajsik
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 07.05.19 16:26
@Čičorečka píše:
Tady nebude problém jen s tím kamarádem, ale o s tvým partnerem. Copak na sebe vzájemně neberete ohledy?

Taky bych řekla, že problém bude v něčem jiném. A to v tom že chlap je de.bil… Jinak se to nedá ani nazvat. Tak on žije x let s přítelkyní (je jedno čí je nemovitost) a řekne jí, že je jí po tom ho.no, kdo a v kolik k nim chodí na návštěvu? To se snad pos.al v kině v šesté řadě né… Mě to chlap říct, tak mu řeknu, ať mu kamarád taky vaří, uklízí, pere, žehlí a hlavně podrží. Když mě je po tom to hnědé…

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 07.05.19 16:59
@werajsik píše:
@Paola21
Tak u nás je dům taky manželův, ale tohle bych taky nedala. Ikdyby jsme manželé nebyli a tohle dělal nějaký jeho kamarád, taky bych zuřila a běsnila jak papiňák… No a kdyby mi chlap řekl, že je mi po tom ho.no, ani by nestačil mrknout, jak rychle bych já měla sbalené kufry… Naštěstí můj chlap je v tomto směru rozumný a sám by naznal že takhle se na návštěvu nechodí, zvlášť když oba vstáváme ráno do práce…

No záleží, jak hystericky za zakladatelka chovala no. Však ona hlavně si zakladatelka mohla jít lehnout, ale tak se vytočila, že má chlap doma na návštěvě kamaráda, že neusnula. Však po ní nikdo nechtěl, aby je nějak obsluhovala.. nebo se o tom alespoň nezmiňuje. Hlavně mi přijde úplně zbytečný to teď řešit, když se to už neděje.

werajsik
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 07.05.19 17:43

@Paola21
Já to pochopila tak, že kravál začala dělat až to začalo přerůstat přes hlavu a přítel i přesto dělal mrtvého brouka… S přibývajícími návštěvami a neřešením situace z jeho strany rostla její averze vůči kamarádovi a to mělo za následek častější hádky mezi ní a partnerem. Tak jsem to pochopila já. :nevim: :nevim: :nevim:
Ano máš pravdu v tom, že teď je klid, ale na jak dlouho - jestli kámoš má teď prospěšné práce z důvodu neplacení alimentů, tak teď nemá na pozdní návštěvy čas. Otázkou je jak to bude, až bude opět bez pravidelné práce.. A z toho má asi zakladatelka strach.
Pokud ale chlap se k tomu bude stavět stylem, že je jí po tom houby koho a v kolik si vodí domů, tak si myslím že zakladatelce nepomůže ani svěcená, jedině rozchod… :nevim: :nevim:

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 07.05.19 18:38
@werajsik píše:
@Paola21
Já to pochopila tak, že kravál začala dělat až to začalo přerůstat přes hlavu a přítel i přesto dělal mrtvého brouka… S přibývajícími návštěvami a neřešením situace z jeho strany rostla její averze vůči kamarádovi a to mělo za následek častější hádky mezi ní a partnerem. Tak jsem to pochopila já. :nevim: :nevim: :nevim:
Ano máš pravdu v tom, že teď je klid, ale na jak dlouho - jestli kámoš má teď prospěšné práce z důvodu neplacení alimentů, tak teď nemá na pozdní návštěvy čas. Otázkou je jak to bude, až bude opět bez pravidelné práce.. A z toho má asi zakladatelka strach.
Pokud ale chlap se k tomu bude stavět stylem, že je jí po tom houby koho a v kolik si vodí domů, tak si myslím že zakladatelce nepomůže ani svěcená, jedině rozchod… :nevim: :nevim:

Právě, hlavní slovo v tomhle musí mít ten chlap.

Váš příspěvek
Reklama