Chlapi a jejich zlozvyky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenik1988
Kecalka 379 příspěvků 07.05.19 07:50
Chlapi a jejich zlozvyky

Ahoj tak si sem jdu pro takovou útěchu???? Mají také vaši chlapi zlozvyky které vás vytáčejí do běla? My jsme spolu 11let a stále řeším to samé dokolečka ( nekuř v bytě, hraj si s dětmi, nenechavej ty kalhoty hozené obýváku,…) :zed:. Děsně mě to vytáčí ale je mi to prd platné. Tak alespoň abych věděla, že je to všude stejné. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 07.05.19 07:56

Vytaci me miliony palivych a „zajimavych“ omacek v lednici a spajzu. samozrejme se nesnedi a ja jednou za mesic kleju a vyhazuju… do 2 dnu jsou zpatky…

LenkaN26
Závislačka 4257 příspěvků 07.05.19 07:57

Můj chlap nechává v obýváku trenky a ponožky a tak různě hrníčky. Nicméně, že by mě to vytáčelo do běla fakt říct nemůžu. Má tolik pozitivních vlastností důležitých pro život, že mě takové prkotiny nechávají chladnou a v klidu to zlikviduju.

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 07.05.19 07:58

Každý máme něco čím tomu druhému lezeme na nervy. Kdyby se vyřešily kalhoty tak přijde něco jiného. Je to normální. Akorát je dobre to neresit denně. Nevím zda jsi doma a nebo i chodíš do práce. Je to ale o tom neresit kalhoty - proste by ses zblaznila, ale mě by vadilo kouření v bytě. Proste když z kouři tak ven. Nekompromisne.
Zase pokud jinak je ok, mate i fajn chvilky tak houby zle. Kdyby jsi žila i sama se sebou, tak je to podobne. Taky by sis lezla na nervy. Ale musí být zase dost věci proč s nim jsi, proč ho milujes.

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 07.05.19 08:00

@zdenik1988 Tak koureni v byte, kde jsou deti, bych rozhodne nenazvala zlozvykem, ale sobeckou prasarnou!

Jinak muj chlap me vytaci, jak chodi ovesenej…ponozky si pridrzuje pod krkem jako telefon, ostatni obleceni kolem krku, pres rameno…a takhle chodi a obleka se :mrgreen:. Nebo nakup…to na sebe navesi 10 tasek a jde…jak se rika, radsi si zlomi obe ruce nez aby sel dvakrat :mrgreen:. Nebo si udela kafe a stoji uprostred obyvaku s kafem, pije a kouka na tv…je zvykly, ze v praci nema klid a pije kafe za pochodu. Jo a radio…jezdi do prace autem a radio mu dela spolecnika, kdyz nahodou doma vstane driv, tak prvni co udela, v kuchyni pusti radio…

A z ceho rostu…vsechno si 10× zmeri a nakresli…pak poznamky ztrati a stejne trva dobu, nez neco zrealizuje. Ja jsem naopak posuk, co vsechno hned a ted :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 07.05.19 08:05

Neboj, to je všude stejné. Já včera byla u kamarádky, chtěla jsem jít na toaletu a to víš, že bylo prkýnko nahoře (to vytáčí kamarádku do běla) :roll: :mrgreen:

Jinak to kouření, to by pro mě byl asi hooooodně velký problém a ne zlozvyk :oops:

unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 07.05.19 08:07

Stejně, jako má nějaké zlozvyky můj manžel, tak je mám i já, ale jsou to prkotiny, narozdíl od kouření v bytě, které za zlozvyk rozhodně nepovažuju. Zlozvyk je kouření jako takové, ale hulit v bytě je sobecká nechutnost :poblion:

Pohozené ponožky a tepláky už mě nechávají po 15ti letech poměrně v klidu, od doby co máme myčku mě víc točí nádobí odložené na lince nebo ve dřezu, ale i to už se obrušuje :mrgreen: Já zase dost často něco rozbíjím a jsem taková lekhovážná ve věcech materiálního rázu, což můj manžel taky těžko snáší :mavam:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 07.05.19 08:11

Kouřit v bytě může jen prase (ale díky tomu máme uzený balkon, protože všichni kouří z okna). Tím bych začala. Jinak nějaké pohozené věci nacházím, nevytočí mě to doběla, ale někdy si něco pod fousy řeknu. Prkýnko mě nevytočí, jsem jediný ženský element v bytě. Vadí mi jedna lžíce omáčky v lednici (místo aby kastrol vyškrábal). A drobky ráno na lince, když si přede mnou ráno namaže svačinu do práce. A pocákané zrcadlo v koupelně. Ale proti jiným je ještě zlatý.

unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 07.05.19 08:11

@Kotatko03 Já nějak pořád nechápu, co s tím prkýnkem ženský mají? Chlap si ho jako nahoru dávat může, ale ženská položit ne? :nevim: Kdysi jsme v jedné diskuzi došly k závěru, že jediné „správné“ řešení je před spláchnutím dát prkýnko i poklop dolů, to je nejhygieničtější. Ale to by ženský taky remcaly, že pak musí zvedat ten poklop :mrgreen: Můj muž ho teda dolů dává, je vycepovanej od mamky, ale já prostě nechápu, proč :nevim:

Vemas
Kelišová 5610 příspěvků 07.05.19 08:14

Me vytaci, ze porad zapomina neco. Hodne pracovne cestuje a zapomene klidne kufr/pas/nebo den odletu. Porad mu neco musim pripominat, posilat sms s ujistenim, ze vse udelal :mrgreen: v praci funguje coz nechapu

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 07.05.19 08:20

@unuděná Presne tak. U nas mame zachod zavreny, takze zvednute prkenko neresim. Pokud bychom ho ale nezavirali, pak by mi bylo jedno, jestli je zvednute cele nebo ne.

Kdyz nad tim tak premyslim, tak z popsanych zlozvyku muj muz zadny nema. Muze to byt i tim, ze bydlel nejaky rok sam, takze udrzuje poradek. Ovsem syn… to uz je jina liga :lol: :lol: :lol:

Tableta
Kelišová 5194 příspěvků 07.05.19 08:26

Nesmetává po sobě drobky na kuchyňské lince, neodnáší talířky do dřezu a oblečení nechává na několika růných místech.

unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 07.05.19 08:26

@cecetka No nemluv mi. Syn si běžně utře pusu celou od zubní pasty do ručníku, případně si to ještě rozpatlá po obličeji a no problem, klidně by tak šel do školy :zed: :mrgreen: A ještě mě vytáčí tím, jak se svléká, všechno najednou, jako hadice, takže nad ním každý večer stojím, aby vymotal trenky z kalhot, než to hodí do prádla :mrgreen: :mrgreen: :lol: Chudák ženská, co ho jednou vyfasuje :lol:

Capretta
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 07.05.19 08:28

Muj chodi kourit na balkon i iqos :mrgreen: nesnasim to.
Jinak zazracne mu vypadavaji veci z ruky taky („nech to tam, ja to POTOM uklidim“), to mi vadi v zavislosti na celkovym rozpolozeni, temer denne prudim jen kvuli diteti, aby si s nim pohral, nepoustel mu jen video (nakonec je rad, dobije mu to baterky)

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 12015 příspěvků 07.05.19 08:29

V bytě s malými dětmi kouří jenom hovado.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama