Zkoušela jsem přítele a teď žárlím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 15:30
Zvědavost, láska - blbost

Ahoj, asi před rokem jsme se šíleně pohádali s přítelem se kterým jsem 8 let, žárlivost. Já udělala takovou hovadinu, kdy jsem přesvědčila kamarádku, kterou nezná, aby mu napsala, jestli by nešli na kafe. Odepsal ji, že klidně a na otázku - co přítelkyně napsal, že to vědět nemusí. Ona obratem napsala, že by to mohla říct na to on napsal, že klidně…
Pak jsem mu volala a nebral mi telefon, když ho konečně zvedl nenápadně se mě zeptal jakože jestli jsem neříkala někomu at mu napíše a že už měl pocit, že mě po tomhle nikdy nechce vidět atd.. že myslel, že jsem ji pověřila já a že bych na místě setkání čekala já atd.. A když jsem ho teda po chvíli ujistila, že já ne, tak mi vše pověděl co si psali a přemýšlel odkud asi se znají a proč by to dělala, nakonec se rychle zapomnělo i když mu to vrtalo hlavou proč mu jen tak psala. Byl to kdysi muj zkrat a ne nejsem puboška, prostě nevím proč jsem takovou hovadinu udělala, ale pořád to ted mám v hlavě, teda, zdali by fakt šel nebo si fakt myslel, že jsem to byla já. No, nepřiznala jsem se mu. :oops: docela mi ze mě pak bylo na blití :poblion: dodnes mám výčitky, že jsem to asi nechtěla vědět a jestli by to fakt udělal, lepší asi nevědět, ale myslím spíš, že mu to asi došlo, proto mě podežříval. Udělala jste někdy taky něco tak ubohého z lásky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 06.05.19 15:34
@Anonymní píše:
Ahoj, asi před rokem jsme se šíleně pohádali s přítelem se kterým jsem 8 let, žárlivost. Já udělala takovou hovadinu, kdy jsem přesvědčila kamarádku, kterou nezná, aby mu napsala, jestli by nešli na kafe. Odepsal ji, že klidně a na otázku - co přítelkyně napsal, že to vědět nemusí. Ona obratem napsala, že by to mohla říct na to on napsal, že klidně…
Pak jsem mu volala a nebral mi telefon, když ho konečně zvedl nenápadně se mě zeptal jakože jestli jsem neříkala někomu at mu napíše a že už měl pocit, že mě po tomhle nikdy nechce vidět atd.. že myslel, že jsem ji pověřila já a že bych na místě setkání čekala já atd.. A když jsem ho teda po chvíli ujistila, že já ne, tak mi vše pověděl co si psali a přemýšlel odkud asi se znají a proč by to dělala, nakonec se rychle zapomnělo i když mu to vrtalo hlavou proč mu jen tak psala. Byl to kdysi muj zkrat a ne nejsem puboška, prostě nevím proč jsem takovou hovadinu udělala, ale pořád to ted mám v hlavě, teda, zdali by fakt šel nebo si fakt myslel, že jsem to byla já. No, nepřiznala jsem se mu. :oops: docela mi ze mě pak bylo na blití :poblion: dodnes mám výčitky, že jsem to asi nechtěla vědět a jestli by to fakt udělal, lepší asi nevědět, ale myslím spíš, že mu to asi došlo, proto mě podežříval. Udělala jste někdy taky něco tak ubohéhoz lásky?

Z lásky? Tak jestli ho miluješ, tak mu věříš a nemáš zapotřebí dělal tyhle pitomé testy, ne? :nevim:

K K
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 06.05.19 15:35

Z lasky? Spis z blbosti, ne? A zkrat??? Kdyz se k takovy debilovine necha ukecat kamaradka??? Zkratkovity jednani se vyznacuje absenci planovani - tedy pri zkratu se fakt nic neplanuje s kamaradkou…

Videl bych to spis tak, ze slo o to vztah poskodit - a to se podarilo a nezbyva nez blahoprat k dosazeni cile…

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Příspěvek upraven 06.05.19 v 15:39

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 15:37

Ne :roll: A to po manželovi baby fakt jdou, ale nikdy jsem neměla důvod mu nevěřit a nějak si ho prověřovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 15:38

No nepoškodilo, už je to v pohodě a uvěřil mi. Ta hádka je za námi. No jo, proto jsem psala, že toho lituji a že to bylo hnusná blbost no

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 06.05.19 15:40
@Anonymní píše:
No nepoškodilo, už je to v pohodě a uvěřil mi. Ta hádka je za námi. No jo, proto jsem psala, že toho lituji a že to bylo hnusná blbost no

Jo to byla, ale neodvolávej se na to, že to bylo z lásky…

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 06.05.19 15:40

Tak aby mu to nedošlo musel by být blbej, spíš tě chtěl vytrestat

Dandie22
Povídálka 39 příspěvků 06.05.19 15:41

@Paola21 tak z lásky člověk žárlí a dělá i chyby, že…

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 06.05.19 15:50
@Dandie22 píše:
@Paola21 tak z lásky člověk žárlí a dělá i chyby, že…

Nesouhlasím..žárlivost není znakem lásky.

Uživatel je onlineAzeretereza
Závislačka 2738 příspěvků 06.05.19 15:52

Ty vole, já se fakt divim, jak se vy zarlivci dokážete totálně shodit. Úplně sami, jen proto, abyste měli „jistotu“. Nechápu to, fakt ne. Je to ubohý, jak jsi sama napsala, a s láskou to nemá nic společného. Pouze tvoje touha po kontrole. Uvědom si, že kdyby s tebou nechtěl bejt, tak s tebou není. Jsi tak ubohá, aby sis to musela ověřovat?

Halamka
Závislačka 4014 příspěvků 06.05.19 15:53

Takhle bych nikdy neponizila sebe, ani kamarádku a ani přítele. Škoda, že nejsi ten puberťák, tak bych možná i pochopila, že šlo o nějaký hec. Ale tohle je fakt silné kafe. A myslím, že přítel moc dobře ví, že jsi to byla ty.

kve-tinka
Kelišová 5013 příspěvků 3 inzeráty 06.05.19 16:11

Hele byla jsem na opačné straně: chlap mi psal z jiného čísla, že mě zná bla bla, to byla doba před facebookem atd. Já mu napsala, že mám kluka, jestli o tom ví,… pak se mi nějak přiznal, jako co to ale mělo znamenat? :think: jako byli jsme puboši a ještě několik let jsme spolu byli. Ale teď bych to už od muže neočekávala a asi bych nebyla já schopná něco takového vyplodit…a nebylo kdy si něco takového v rádiu? že tam najatá spíkerka volala různým chlapům a zvala je na rande? Ženská jeho na druhé straně drátu… to byly někdy šoky :mrgreen: :mrgreen:

Marta41
Povídálka 28 příspěvků 06.05.19 16:24
:roll: :srdce:
yarenka777
Kecalka 229 příspěvků 1 inzerát 07.05.19 13:02
@Paola21 píše:
Nesouhlasím..žárlivost není znakem lásky.

Naprosto souhlasím. :potlesk:

LenkaN26
Závislačka 4236 příspěvků 07.05.19 13:07
@kve-tinka píše:
Hele byla jsem na opačné straně: chlap mi psal z jiného čísla, že mě zná bla bla, to byla doba před facebookem atd. Já mu napsala, že mám kluka, jestli o tom ví,… pak se mi nějak přiznal, jako co to ale mělo znamenat? :think: jako byli jsme puboši a ještě několik let jsme spolu byli. Ale teď bych to už od muže neočekávala a asi bych nebyla já schopná něco takového vyplodit…a nebylo kdy si něco takového v rádiu? že tam najatá spíkerka volala různým chlapům a zvala je na rande? Ženská jeho na druhé straně drátu… to byly někdy šoky :mrgreen: :mrgreen:

jj, na Evropě 2buď ti chlapi šli a byl oheň na střeše nebo odmítli a byl oheň na střeše taky. Tak 90% se, ale nechalo ukecat včetně jednoho gaye :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama