Masírování varlat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 20:05
Masírování varlat

Dobrý večer,
vím, že nadpis vás asi trochu pobavil. Ale nenašla bych zde někoho, kdo si prošel masírováním varlat? Chtěla bych příteli udělat radost a dopřát mu něco hodně příjemného. Samozřejmě bych jej masírovala já. :D Zajímá mě, jaký jste používali přípravek na toto masírování? A mělo to nějaký účinek na vyšší plodnost nebo vydrž? Předem díky za odpovědi a přeji příjemný zbytek večera. :D :)
P. S: Prosím anonym. Hodně soukromé téma.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 11644 příspěvků 06.05.19 20:11

Ještěže chceš jen masírovat a ne rovnou nakopávat. I to už tu bylo. :D

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 06.05.19 20:15
@divine woman píše:
Ještěže chceš jen masírovat a ne rovnou nakopávat. I to už tu bylo. :D

Nakopávat nedoporučuji, jen v případě, že si chce přítel zajistit neplodnost a ukopnutá varlata. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 20:15

@divine woman Sadomaso se u nás nepraktikuje. :D

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 20:30
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
vím, že nadpis vás asi trochu pobavil. Ale nenašla bych zde někoho, kdo si prošel masírováním varlat? Chtěla bych příteli udělat radost a dopřát mu něco hodně příjemného. Samozřejmě bych jej masírovala já. :D Zajímá mě, jaký jste používali přípravek na toto masírování? A mělo to nějaký účinek na vyšší plodnost nebo vydrž? Předem díky za odpovědi a přeji příjemný zbytek večera. :D :)
P. S: Prosím anonym. Hodně soukromé téma.

samozřejmě jsem to několikrát vyzkoušel. Všeobecně žena mačkala varlata a já zkoušel, jak dlouho to vydržím. Je to svým způsobem rajc. Ale jedena věc mě imponovala a to by se měli vyjádřit chlapi, jestli to zažili. Při ejakulaci ta bolest nebyla cítit a já nevím proč. :think: :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 20:35

Buď jemně hladit, nebo užít olej (třeba na masáž hráze) / lubrikační gel (výborný je boom). Popř. olizovat, bezva je prý kreslení „osmiček“ :). Hlavně jemně a nedrtit ;). A ano, název pobavil :mrgreen:.

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 20:41
@Anonymní píše:
Buď jemně hladit, nebo užít olej (třeba na masáž hráze) / lubrikační gel (výborný je boom). Popř. olizovat, bezva je prý kreslení „osmiček“ :). Hlavně jemně a nedrtit ;). A ano, název pobavil :mrgreen:.

tohle, co popisuješ už patří do celkové masáže, slušně napsáno penisu. :mrgreen: Je to jeho součást. Já asi myslel něco jiného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:17

@opozice Teď nechápu jaká bolest? :D

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 22:20
@Anonymní píše:
@opozice Teď nechápu jaká bolest? :D

každej má práh bolesti nastavenou jinak. Babě to nemůžu vysvětlit, chlap to chápe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:20
@Anonymní píše:
Buď jemně hladit, nebo užít olej (třeba na masáž hráze) / lubrikační gel (výborný je boom). Popř. olizovat, bezva je prý kreslení „osmiček“ :). Hlavně jemně a nedrtit ;). A ano, název pobavil :mrgreen:.

Musím přiznat, ze jsem sem přidala dobré téma a spousty lidi se jistě pobaví. :grinning:Každopádně lubrikační gel ne. Chci nějakou masticku, která podporuje prokrvení, atd. Samozřejmě i ta masáž to podporuje, ale precijen s nějakým tím krémem to příjemně klouže. Dneska jsem masirovala příteli varlata pomoci dětského olejíčku, který teď používám v tehotenstvi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:21

@opozice Tak to ženské aspoň zkus nějak vysvětlit :D Jakoze při erekci či ejakulaci vy chlapi občas pociťujete nějakou bolest? :D

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 22:21
@Anonymní píše:
Musím přiznat, ze jsem sem přidala dobré téma a spousty lidi se jistě pobaví. :grinning:Každopádně lubrikační gel ne. Chci nějakou masticku, která podporuje prokrvení, atd. Samozřejmě i ta masáž to podporuje, ale precijen s nějakým tím krémem to příjemně klouže. Dneska jsem masirovala příteli varlata pomoci dětského olejíčku, který teď používám v tehotenstvi :D

běžně u masáží těchto partií se používá kokosový olej. Je jedno, jestli u žen, nebo chlapů. ;)

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 22:23
@Anonymní píše:
@opozice Tak to ženské aspoň zkus nějak vysvětlit :D Jakoze při erekci či ejakulaci vy chlapi občas pociťujete nějakou bolest? :D

tak pomalu a polopatě. Pokud žena muži honí ocas a mačká u toho varlata, v době ejakulace i když přitvrdí ta bolest ustupuje a po ukončení ejakulace se hladina bolesti zase vrací na svůj stupeň. Kapiš to?

opozice
Extra třída :D 13751 příspěvků 06.05.19 22:31
@Anonymní píše:
@opozice Tak to ženské aspoň zkus nějak vysvětlit :D Jakoze při erekci či ejakulaci vy chlapi občas pociťujete nějakou bolest? :D

v podstatě se to shoduje s prsy u vás žen. Některým je to nepříjemné se dotýkat prsou, masírovat je, žužlat je, nic jim to neříká, jiné to vzrušuje, je to žádoucí při předehře. :nevim:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 07.05.19 18:41
@opozice píše:
každej má práh bolesti nastavenou jinak. Babě to nemůžu vysvětlit, chlap to chápe.

Chápu a znám to. Takové věci se musí dělat opatrně. Když to slečna přežene, tak jí pak musím vysvětlovat, že to pár minut po vyvrcholení prostě začne bolet.

Příspěvek upraven 07.05.19 v 18:59

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama