Kamarádi na vysoké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eva458
Nováček 1 příspěvek 15.05.19 15:39
Kamarádi na vysoké

Zdravím, jsem zrovna na konci druhého semestru na vysoké a nemám tady žádné kamarády. Mám spoustu přátel mimo školu, bydlím s přítelem a kamarády, ale ve škole nikoho. V prvním semestru jsem se bavila s holčinou, která bohužel skončila, přes ni znám pár dalších holek, se kterými se max pozdravíme. Když máme nějaké prezentace atd., domluvím se s někým přes stránku, zda má někdo volno. Pár lidí prostě znám, ale není to tak, že bychom se spolu bavily, všichni mají nějaké skupinky nebo alespoň dvojici a já jsem vždy všude sama. Mám školu jen jeden den, kdy to prostě nějak přežiju. Obor samotnej mě baví a jde mi. Nemám kvůli tomu sice nějaké deprese ale trápí mě to občas, a pak se mi tam ani nechce, když vím že zase budu sedět sama. Nemám problém se nějak spřátelit, nikde mi tohle problém nedělalo, ale už není ta seznamovací fáze, všichni už přátelé mají a mě je trapné se s někým jen tak zničeno nic začít bavit.
Jen chci vědět, zda někdo byl na vysoké či jinde v podobné situaci, zda se to takhle vůbec dá 3 roky zvládnout, teď už jen 2,nebo zda mám přemýšlet o odchodu radši hned, než mě to začne štvát a mrzet ještě více. :roll:

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4898 příspěvků 15.05.19 15:43

Nechodite spolu do hospody? Kruh nebo ročník, nevim kolik vas je…

llida
Kecalka 413 příspěvků 15.05.19 15:49

Odejit z vejsky ze nemas kamose? to je blbost ne… tak se proste na neco nekoho zeptej, popros o neco a mas zacatek konverzace…

Jeanny21
Kecalka 429 příspěvků 15.05.19 15:53

Ne, neodcházej, to je ptákovina. Prostě se k někomu přifař a bav se ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 15.05.19 15:54

Já jsem si taky na vejšce žádné životní přátele neudělala. Chodíš tam jen jeden den, volný čas trávíš s přítelem a jinými kamarády. Takže není moc divný, že se tam k nikomu nepřimkneš. To přece není konec světa, když mimo školu se být sama necítíš.

tulipán
Závislačka 4420 příspěvků 15.05.19 16:10

@Eva458 Jestli te to stve, a to chapu, ja mam nekolik kamosek z vysoke, tak zkus seznameni pres uceni. Se mnouse tak spoustu lidi seznamilo :lol: a s nekolika nam to pak zustalo na dlouho. ;) Vzdycky si nekdo prisedl, jestli chapu/ nevim/ nemam zdroj/ doucim nebo vysvetlim a bud mi byl sympaticky a pak jsme se bavili dal nebo ne.

mktka80
Povídálka 20 příspěvků 15.05.19 17:10

Ja kamarady (a nakonec i manzela :D) z VS mela/mam, ale jsou to hlavne lidi, co jsme spolu bydleli na kolejich. V kontaktu jsem s nekolika parkrat do roka i ted po letech.
Jen pri prednaskach bych se asi taky s nikym neseznamila. Co znam Prazaky, kteri nebydleli na kolejich, rikaji, ze vlastne poradne nikoho neznali, pratelstvi jim vydrzela spis ta ze stredni skoly.

debra.morgan
Echt Kelišová 8780 příspěvků 15.05.19 17:40

Ja si teda na toto stezovat nemuzu, jsme ve stejne skupine lidi už 5 let, jen občas nekdo odpadne a nekdo pribude, ale i tak jsem rozskupinkovani, nejlepsi seznamovak s cizimi je sdiledni materialu, zazitku ze zkousky, vyfocenych testu a delani tech skupinovych praci, pak uz nam vzdy stacilo jen kontakt udrzovat…

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4748 příspěvků 15.05.19 18:11

Já na VŠ měla spíš známé, tj měla jsem s kým si vyměnovat poznámky, pracovat na projektu, nebo s kým jít ve škole na oběd, ale mimo školu jsme se vídali velice sporadicky. Nesedl mi tam nikdo a narozdíl od střední se s nikým z VŠ už nevídám. Jakmile jsme dostudovali, každý si šel svou cestou. Někdy se prostě sejde parta, že nikdo není vyloženě špatný, ale nerozumíte si :nevim:

Meredithx
Kecalka 279 příspěvků 15.05.19 19:58
@Eva458 píše:
Zdravím, jsem zrovna na konci druhého semestru na vysoké a nemám tady žádné kamarády. Mám spoustu přátel mimo školu, bydlím s přítelem a kamarády, ale ve škole nikoho. V prvním semestru jsem se bavila s holčinou, která bohužel skončila, přes ni znám pár dalších holek, se kterými se max pozdravíme. Když máme nějaké prezentace atd., domluvím se s někým přes stránku, zda má někdo volno. Pár lidí prostě znám, ale není to tak, že bychom se spolu bavily, všichni mají nějaké skupinky nebo alespoň dvojici a já jsem vždy všude sama. Mám školu jen jeden den, kdy to prostě nějak přežiju. Obor samotnej mě baví a jde mi. Nemám kvůli tomu sice nějaké deprese ale trápí mě to občas, a pak se mi tam ani nechce, když vím že zase budu sedět sama. Nemám problém se nějak spřátelit, nikde mi tohle problém nedělalo, ale už není ta seznamovací fáze, všichni už přátelé mají a mě je trapné se s někým jen tak zničeno nic začít bavit.
Jen chci vědět, zda někdo byl na vysoké či jinde v podobné situaci, zda se to takhle vůbec dá 3 roky zvládnout, teď už jen 2,nebo zda mám přemýšlet o odchodu radši hned, než mě to začne štvát a mrzet ještě více. :roll:

No a? Já jsem ve druháku a žádné kamarády nemám. :mrgreen: Žádný mi prostě nesedl.. odcházet kvůli tomu z vš? Blázníš??

Boeing737
Kecalka 107 příspěvků 16.05.19 09:21

Měla jsem to tak celejch pět let. Ale studovala jsem dálkově a chodili jsme do školy jednou za měsíc. Bylo mi to fuk. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama