Kamarádi, zatím

Anonymní
10.7.21 14:17

Kamarádi, zatím

Zdravím :mavam:
Mám svojí hlavu, ale i přesto by se mi hodil váš názor, začínám být trochu v rozpacích.
Našla jsem zalíbení v jednom chlapovi, je mu 31, mě 26. Kvůli jeho práci v zahraničí se vídáme tak jednou za měsíc, za dva, bohužel. Jsme v kontaktu, občas si napíšeme, ale žádné dlouhé vypisování. Trvá to takhle už přes půl roku. Nedávno nás spolu viděla jedna známá a vyptávala se, on řekl: jsme kamarádi, zatím…
Dáme si pusu, ale jinak k ničemu ještě nedošlo, nemáme kam spěchat :mrgreen:
Jak byste pochopili větu: jsme zatím kamarádi? :mrgreen:
Teď si přijdu jak puberťák, ale vzhledem k tomu, že jsem se s někým takovým ještě nesetkala, tak mě to nutí k přemýšlení 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2133
10.7.21 14:20

Tak ja bych Ti to vylozila tak, ze se mu moc libis, ale je to slusnej kluk, nema Ti zatim co nabidnout, vztah na dalku povazuje za blbost nebo uz se spalil, takze se drzi zpatky. Ale asi by rad ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 14:27

@FlorenceF Jenkins
Moc hezky napsané… Bohužel se spálil, takže chápu, že se drží zpátky… Trochu nechápu, že se vídáme tak málo a i přesto jsem v tom až po uši :lol: a mám pocit, že on to moc dobře ví

• Citovat
  • Nahlásit
1738
10.7.21 14:28

No tak asi se mu libis a rad by, aby z toho neco bylo…kazdopadne pri te hodne male intenzite kontaktu je to takove asi nerealne…nebylo by mozno ty vase kontakty nejak zintenzivnet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9046
10.7.21 14:42

No zrovna ve vztahu plati „kuj zelezo, odkud je zhave“, prvotni vasen opada a pak co? Vztah z rozumu? Kamaradstvi s vyhodami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5176
10.7.21 15:12

No řekl Zatím.. to zní jako příslib
ale u dospělých lidí jsou tyhle časové relace jaksi - no - divné, celé je to zdlouhavé a nejasné…
já na takové tanečky kolem nikdy nebyla :lol: :mrgreen: Já mám radši přímé akce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
10.7.21 15:38

Tak asi předpokládá, že se kamarádství posune dal.. Do postele, nebo do vztahu.. Každopádně jste oba dost starý na to aby jste sblížení zbytečně neoddalovali, pokud se sobě líbite, pritahujete se, není na co čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32824
10.7.21 16:20
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam:
Mám svojí hlavu, ale i přesto by se mi hodil váš názor, začínám být trochu v rozpacích.
Našla jsem zalíbení v jednom chlapovi, je mu 31, mě 26. Kvůli jeho práci v zahraničí se vídáme tak jednou za měsíc, za dva, bohužel. Jsme v kontaktu, občas si napíšeme, ale žádné dlouhé vypisování. Trvá to takhle už přes půl roku. Nedávno nás spolu viděla jedna známá a vyptávala se, on řekl: jsme kamarádi, zatím…
Dáme si pusu, ale jinak k ničemu ještě nedošlo, nemáme kam spěchat :mrgreen:
Jak byste pochopili větu: jsme zatím kamarádi? :mrgreen:
Teď si přijdu jak puberťák, ale vzhledem k tomu, že jsem se s někým takovým ještě nesetkala, tak mě to nutí k přemýšlení 8o

V 26 letech by mi takový vztah, kde jsem citově zainteresovaná a on ne, nevyhovoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
10.7.21 16:26

No řekla bych, že to má hozený hodně volně, jakože se uvidí. Ale neupínala bych se k tomu, že do budoucna si představuje vztah, může to být taky jen sex nebo třeba taky nic. Na můj vkus je to málo intenzivní a takové bez perspektivy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15616
10.7.21 23:14

Řekla bych, že pokud nebude v blízké budoucnosti možnost, být spolu častěji, nikam to nepovede…max tě bude mít jako milenku, vždy když přijede…ale pro budování vztahu je podstatné, být spolu i při všedních záležitostech a hlavně často, poznávat se…takhle málo se chcete vídat pořád? Jak říkám, to by mi stačilo u milence, ne u partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat