Manželčina minulost

10.7.21 07:48

Manželčina minulost

Dobrý den. Upřímně…to proč sem píšu, úplně nedokážu vysvětlit a myslím, že u hromady lidi tady narazím. Spíš mi jde o to, jestli nemá někdo také takovou zkušenost (pocit). Žijeme spolu s manželkou šťastný život již 10 let. Máme dokonalé dítě, úžasný domeček, vše co jsme si přáli… Nicméně občas v sexuálním životě narážím na svoje nízké sebevědomí s ohledem na počet bývalých partnerů mé manželky. Jde o to, že to chcete vědět a zároveň potom litujete, že jste se ptali :). Na počet chlapů, kteří ji prošli postelí. Bylo jich 14. Nemyslim, že je to velké číslo, ale ani malé. Nijak to neodsuzuji a chápu, že každý má svou minulost, ale nějakým způsobem jsou chvíle kdy mi to děsně vadí, žárlím i když nemám na co a připadám si jak idiot. Každopádně s tím nic neudělám a ten pocit mi dost vadí 🤣 má to tak také někdo? Třeba i z řad žen se svým chlapem? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18046
10.7.21 07:52

@kubakubula ses neměl ptát :mrgreen: to je tak když chce někdo vědět vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6030
10.7.21 07:55

Nooo a to si ženský ještě ubírají :think:… Tak a teď mi řekni co ti tva zvědavost přinesla? Budeš se s tím muset vyrovnat a říct si, že ty jsi ten se kterým zůstala a to je nejdůležitější ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
10.7.21 07:56

Proč ses ptal? Kolik jsi měl žen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
10.7.21 08:00

Proto je lepší tohle nevědět a neptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22413
10.7.21 08:01

Tak se jí neptej no, když pak máš mindák. Já tohle neřeším, každý má nějakou minulost. Za mě lepší, když se člověk vybouří a vyzkouší leccos než vstoupí do manželství, pak už aspoň nemusí přemýšlet o co přišel a nemá tolik tendence zahýbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5159
10.7.21 08:05

:mrgreen: my si tahle čísla s manželem ani po 17letech neřekli a já bych ani nemohla (nebo bych musela dát půlku :mrgreen: ) měla jsem pár let po rozvodu (ve 25) divoké období :lol: nechtěla bych to vědět a stejně to není vůbec relevantní, co ti kdo řekne..
občas zmíníme nějakého/nějakou ex, ale to bývá většinou někdo, s kým jsme žili déle, tak o tom samozřejmě víme…
hele, hoď to za hlavu, nepátrej, vůbec to neřeš, minulost stejně nezměníš a leda se budeš užírat.. máš asi dost nízké sebevědomí, když máš obavy ze srovnávání, tak na tom holt zamakej a v posteli se snaž ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
10.7.21 08:06

Po 10 letech to resis, jo? Tomu nerozumim. V kolika letech jste se brali? Jestli do 30, tak 14 je hodne, takovou partnerku/partnera bych taky nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
10.7.21 08:07

@Kriss Tina Já třeba v posteli měla jen manžela, a nemám tendence zahybat.. nicméně je fakt lepší se neptat. Já nechci vědět kolik jich predemnou měl, i když vím že to nebude žádné vysoké číslo. Asi sis měl zakladateli najít panu, nebo se tak blbě neptat. Teď už to hod za hlavu, kdyby jí to stebou nevyhovovalo, šla by za jinym. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
10.7.21 08:08

A tys jich měl kolik?
Jinak mě dost vyděsila formulace „dokonalé dítě“. Já mám úžasné děti, ale dokonalé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
10.7.21 08:09

Typickej majetnickej … s tebou mít dvojdomek. 14 - takova Abatyše a ty se jdi léčit. Nízky sebevědomí bys měl mít hlavně kvůli tomu jak se chováš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852

Neres to. Porad lepsi, ze jich mela hodne, nez aby te podvadela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22413

@mackA159 neříkám že to platí u každého, ale znám lidi co mají celý život jednoho partnera a říkají si, jaké by to bylo jinde, jestli je někdo lepší apod a to jsou mladé páry, moc nevěřím že se všichni udrží a třeba za dalších 10 let si to někde bokem nezkusi pro zvědavost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
10.7.21 08:10
@jita22 píše:
A tys jich měl kolik?
Jinak mě dost vyděsila formulace „dokonalé dítě“. Já mám úžasné děti, ale dokonalé?

Všichni jsme dokonalí, neboť nás příroda dokonala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
10.7.21 08:10

To más jedno.. s tebou zůstala, ber to tak že všemi těmi partnery nasbírala zkušenosti (a ne jen sexuální, měla možnost poznat více mužů) a pak vyhodnotila, že chce být s tebou. za mě je to super a měl bys být spíš hrdý, máš něco víc než oni, co má pro manželku větší hodnotu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat