Reklama

Kamarádka v pátém týdnu!?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 23.11.08 22:06
Kamarádka v pátém týdnu!?

Ráda bych si našla kamarádku, budoucí maminku, která je v 5.týdnu a chtěla by si s někým popovídat…můžeme si povídat tady, popř. na živo - jsem od Nymburka.

Reklama

Reakce:

Honeynka
Povídálka 17 příspěvků 23.11.08 22:32

Ahojky, taky jsem přibližně v 5. tt, nemám to sice ještě lékařsky potvrzené (jen počůraným papírkem :)) , ale už se snažím sbírat nějaká ta těhotenská moudra a ve dvou (i více) se to, jak známo, lépe táhne. Tak bych se přidala, jestli můžu :wink: .

zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 23.11.08 22:38
Honeyka

Ani nevíš, jak jsem ráda…co máš za test? Já měla GS mamatest - spolehlivej! Můžu se zeptat kolik ti je? A nejsi od někud poblíž? Osiřela jsem…

Honeynka
Povídálka 17 příspěvků 23.11.08 23:38

Já měla taky Mamatest, celkem 3 :) . Druhá čárka pěkně sílí, tak snad je vše OK, ale k doktorovi jdu až 2.12., takže do té doby budou pořád nějaké pochybnosti. Ty už to máš potvrzené doktorem? Je mi 21, jsem od Zlína. Kolik je tobě? Čekáš první dítko?

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 24.11.08 07:03

holky pojďte k nám, nechcete? zrovna většinou řešíme stejné starosti, jako vy ;-)
 http://emimino.cz/modules.php?…

ještě nás tam není moc… ;-)

zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 24.11.08 20:24
Honeyka

Mě je dvacet a už to mám potvrzené, jen to bylo moc brzy - 5tt, takže nebylo nic moc vidět. Ale jdu v úterý pro výsledky krve pro upřesnění „stáří“. Jinak já jsem si taky dělala tři a teď čtvrtej a pěkne sílí! Jo jo první dítko…

Zlín, to je teda kus ode mě… :)

Honeynka
Povídálka 17 příspěvků 24.11.08 21:42

Tak to se máš, že už to máš potvrzené, ve mně pořád hlodá červík pochybnosti, jestli je všechno tak jak má, vůbec se totiž necítím těhotně :? , téměř žádné příznaky. U prvního to bylo úplně jiné. Ale zítra ráno udělám další testík, tak snad budu zase o něco chytřejší :) . A dítko máte plánované? Co na to manžel (přítel)?

zuzanaM
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 24.11.08 23:17
Honeyka

Druhý jo? To jsi to vzala taky „hopem“ :D No, přítel - od ledna už manžel - byl trochu překvapenej, protože jsme miminko sice chtěli, ale nepočítali jsme, že přijde tak brzy. Ať tak nebo tak máme radost a těšíme se, ale taky mám strach a pochybnosti. Ty první tři měsíce jsou prej kritický…ale to ty asi víš, když už jsi těhulka podruhý…budu držet palce. Já jdu pak ještě 9.12. to už bude vidět snad víc…

Honeynka
Povídálka 17 příspěvků 25.11.08 22:05

ZuziM, pojď na to forum, na které je ten odkaz výš, je tam spousta holek se stejným termínem jako my a víš, co se říká - víc hlav víc ví :) .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >