Kamarádka věčná stěžovatelka

Anonymní
29.3.16 18:32

Kamarádka věčná stěžovatelka

Lidi, reknete mi jestli je to jeste normalni? Mam kamaradku, zname se tri roky, ma dve deti. Rekla bych, ze mame stejne prijmy, ale to nevim uplne presne, spis mame min my a o jedno dite vic. Kamaradka si vecne stezuje. Rikala jsem si, ze to neni normalni. Pritele ma, ale nemuze ho vystat, oba jsou hrozni nervaci, nedomluvi se na nicem, na vychove, na domacnosti, na financich, na nicem. No a ja to posloucham kazdy den.. Pripadam si jako nejaky hromosvod. Same negativni veci mi rika, kdyz ji nevidim, je mi fajn, kdyz ji vidim chrli to na me furt dokola, uz nevim co ji mam na to rict. Vecne si stezuje, ze ma malo penez, nic nenasetri. Ale kdyz ji reknu, ze nemusi kazdej mesic chodit do Nextu kupovat detem obleceni, tak na me kouka jako bych ji ty penize snad neprala.. Oba dva kouri. Nejdriv jsem se ji snazila pomoct, vyhledavala jsem ji ruzne akce v kramech, radila at si udela zasoby, apod. Pak uz jsem to vzdala. Kdyz je v obchodaku, nevidi, neslysi. Pak posloucham, ze nevi kde vezme na najem. V posledni dobe je hrozne zakerna. Kdyz vidi, ze mam novy boty, tak hned jako otazka a kdeze jsem jako na ne vzala a jaktoze ona si je ted hned nemuze koupit apod. Pritom ja si kupuju boty jednou za pul roku. Uz pred ni nemuzu nic rict, ze jdeme do ZOO, ze planujeme to a tamto, pokazde vidim jak ji to stve a v duchu mi nadava. Vim to, pac prede mnou takhle nadava i na ostatni, takze je jasny ze i na mne. Kdyz ji reknu, ze se taky musim snazit, abych si neco mohla dovolit, tak to proste nechape. Jako nevim az kam to zajde. Rekla bych, ze az k nenavisti. Jeji pritel ma pomalu dvakrat vetsi vyplatu nez muj, tak nechapu co nam zavidi jako a kdyz ji teda reknu, jak to delam, tak stejne si jede tu svou. No predpokladam, ze mi poradite, at to s ni ukoncim, ale to si myslim, ze povede k rychlejsimu nastupu te nenavisti. Ach jo. Aspon jsem se vykecala. Diky za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tunrida
29.3.16 18:39

Tak je otázka, jestli ti nějak záleží na tom, jestli tě bude nebo nebude nenávidět a na tom, jestli se budete vídat :nevim: Já bych jí řekla, že mě to nezajímá a že dneska krásně svítí sluníčko. To jí nevysvětlíš, ona by potřebovala slyšet, že jsou na tom lidi hůř, ne líp než ona :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.16 18:42

Takovým lidem se říká energetický upír. Taky mám v okolí jednu takovou osobu. Radím omezit styky na minimum.

• Citovat
  • Nahlásit
29.3.16 18:43

Mě by to tedy dlouho nebavilo. Ona očividně potřebuje někoho, kdo ji poplácá po zádech a postěžuje si, jak to mají všichni jednoduchý, jen ona ne :lol: Takový člověk by mě opravdu deptal, takže bych takovou osobu asi nenazývala ani kamarádkou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
29.3.16 18:44

Vykasli se na ni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
29.3.16 19:04

Hned bych se ji vyhejbala nebo kdyz uz by mi fakt s tema kecama lezla na nervy bych ji poslala do píp :cert: a ani bych ju nepovazovala za kamosku to fakt ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
29.3.16 19:18

Tak nejprve píšeš, ze mate zhruba stejne příjmy, mozna vy min a na konci, jak jsi se rozhorlila, tak jeji muz ma pomalu 2× vetsi výplatu nez ten tvuj :lol: aha no…

Rada: nekamarad se s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lutonka
29.3.16 19:26

Taky jsem melav praci kolegyni vecnou stezovatelku, vzdy jsem ji s usmevem usadila necim jako „taks tim necodelej“ nebo „jaky si to udelas, takovy to mas“ a rychle zmenila tema :mrgreen: Ovsem nikdy bych ji neoznacila za kamaradku, jen jsem s ni proste v ramci pracovni doby musela nejak vyjit..

• Citovat
  • Nahlásit
Kacik1988
29.3.16 19:31

Ukončila bych to a jestli mě bude nenávidět? To je pouze její problém ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
5020
29.3.16 19:47

@sisk A to se vylučuje? Nemůže rozdíl platu zakladatelky muže a kamarádky muže dorovnávat třeba výrazně vyšší příjem zakladatelky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
29.3.16 20:00

S takovou bych se nekamarádila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
29.3.16 20:01

Ano ennergetický upír, nikdy si neuvědomí své negativní chování, on je největší chudáček on potřebuje politovat on to má v životě nejhorší a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Taky jsem jednoho znala :roll: jenže s takovýma lidma je to, jako házet hrách na stěnu.
Nedovoluju si soudit jiné a do vašeho kamarádského vztahu vidím jen skrze to, co jsi napsala, ale já bych na Tvém místě s pokorou řekla, upřímně, že takhle už to dál nejde a že by se měla zamyslet sama nad sebou (což nejspíš neudělá), nebo zkrátka konec kamarádství. Umím si představit, jak se po hovorech s ní cítíš-vyčerpaně..a to není dobré.
Ty sama musíš vědět jestli Ti to kamarádství stojí za to ;)
Jsi jenom její zpovědnice neskutečných problémů-ne kamarádka. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.16 20:03

Je to pravda, ze mam tedkom vetsi prijem nez muj muz, nikde se s tim teda neohanim.
Jinak dekuji za reakce, urcite ten styk omezim, mam toho plne zuby, jeste resit neci starosti, ktere si pridelava sam svym zapricinenim.

• Citovat
  • Nahlásit
1834
29.3.16 20:06

@SlečnaDahlia Psala „spíš máme míň my“, z toho si logicky odvozuju - my=já a můj partner, tj. naše příjmy jsou menší než jejich příjmy.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
29.3.16 20:07
@Anonymní píše:
Lidi, reknete mi jestli je to jeste normalni? Mam kamaradku, zname se tri roky, ma dve deti. Rekla bych, ze mame stejne prijmy, ale to nevim uplne presne, spis mame min my a o jedno dite vic. Kamaradka si vecne stezuje. Rikala jsem si, ze to neni normalni. Pritele ma, ale nemuze ho vystat, oba jsou hrozni nervaci, nedomluvi se na nicem, na vychove, na domacnosti, na financich, na nicem. No a ja to posloucham kazdy den.. Pripadam si jako nejaky hromosvod. Same negativni veci mi rika, kdyz ji nevidim, je mi fajn, kdyz ji vidim chrli to na me furt dokola, uz nevim co ji mam na to rict. Vecne si stezuje, ze ma malo penez, nic nenasetri. Ale kdyz ji reknu, ze nemusi kazdej mesic chodit do Nextu kupovat detem obleceni, tak na me kouka jako bych ji ty penize snad neprala.. Oba dva kouri. Nejdriv jsem se ji snazila pomoct, vyhledavala jsem ji ruzne akce v kramech, radila at si udela zasoby, apod. Pak uz jsem to vzdala. Kdyz je v obchodaku, nevidi, neslysi. Pak posloucham, ze nevi kde vezme na najem. V posledni dobe je hrozne zakerna. Kdyz vidi, ze mam novy boty, tak hned jako otazka a kdeze jsem jako na ne vzala a jaktoze ona si je ted hned nemuze koupit apod. Pritom ja si kupuju boty jednou za pul roku. Uz pred ni nemuzu nic rict, ze jdeme do ZOO, ze planujeme to a tamto, pokazde vidim jak ji to stve a v duchu mi nadava. Vim to, pac prede mnou takhle nadava i na ostatni, takze je jasny ze i na mne. Kdyz ji reknu, ze se taky musim snazit, abych si neco mohla dovolit, tak to proste nechape. Jako nevim az kam to zajde. Rekla bych, ze az k nenavisti. Jeji pritel ma pomalu dvakrat vetsi vyplatu nez muj, tak nechapu co nam zavidi jako a kdyz ji teda reknu, jak to delam, tak stejne si jede tu svou. No predpokladam, ze mi poradite, at to s ni ukoncim, ale to si myslim, ze povede k rychlejsimu nastupu te nenavisti. Ach jo. Aspon jsem se vykecala. Diky za anonym.

a je to doopravdy ještě kamarádka? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat