Jste šťastné? Já ne

Anonymní
29.3.16 15:13

Jste stastne? Ja ne

Anonym, kvuli znamym.

Jste stastne a spokojene? Ja vubec, necitim se vubec stastna a spokojena :(
Zmenilo se to po tom, co jsme si s manzelem nasli svoje bydleni. Manzel zacal byt porad nastvany, ze ho nebavi prace, pak behani kolem domu a tak. Proste uz vubec nejsme vesely jako driv :(

Omlouvam se pro bezvyznamny prispevek, potrebovala jsem si ulevit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18157
29.3.16 15:16
@Anonymní píše:
Anonym, kvuli znamym.

Zmenilo se to po tom, co jsme si s manzelem nasli svoje bydleni. Manzel zacal byt porad nastvany, ze ho nebavi prace, pak behani kolem domu a tak. Proste uz vubec nejsme vesely jako driv :(

Tak se domu zbavte a jdete do bytu. Opravdu neni pro kazdeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
29.3.16 15:18

Tak šťastný po celý život může být jen blázen :lol:. Takže - jsem spokojená. Samozřejmě s většími či menšími výkyvy, ale v globále ano. Mám hodného fajn muže, máme zdravé krásné děti, chudí taky nejsme, žádná tragédie nás nepotkala. A všem nám slouží zdraví, což je obrovský kapitál - a není to samozřejmost. Hodně si toho vážím.
K důvodům tvé nespokojenosti - dům jste chtěli oba? ne každý chlap je pracant a kutil do baráku, nebo k tomu musí dozrát. Volba spokojeného bydlení je otázka shody nebo kompromisu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
29.3.16 15:20

Nedávno jsem měla něco podobného :-(. Doma mám krásnou holčičku 11 měsíců, vlastní dům, manžela co je v poho, ale i tak jsem byla nešťastná a nic mě nebavilo, našla jsem si terapeutku a po dvou měsících jsem opět jako dřív spokojená a šťastná, jsem moc ráda že jsem tam šla je :-) Není to ostuda a člověku to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
29.3.16 15:23

A zkoušeli jste třeba partnerské terapie, mluvit spolu, zkoušet věci, které jste dělali dřív..? Očividně vázne komunikace, vyslechnout proč on je takový, že ty jsi potom neštastná, mluvit spolu…

Manžel takhle byl nabručený také kvůli práci… Pak ve stresu kvůli penězům, které v práci spíš neměl.. Teď pro změnu, že se rozbilo auto a už jsme dva měsíce bez něj (snad bude konečně zítra a zas nějaký stres poleví) tak je naštvaný, že musí vstávat o dvě hodiny dřív než normálně, dneska zpruzelý už jen pro to, že na spojce bylo cosi a do práce jel o hodinu dýl.. A už ho vytočí i takové drobnosti, jako že jde odnést skleničku, zakopne a rozfláká mi omylem oblíbenou sklenku na víno - jo chápu, mrzelo ho to, ale chytil vysloveně nerva, jak se mu zas něco nepovedlo… Bylo líp, když si našel novou práci, dostal mnohem lepší peníze a začaly jsme právě bydlet sami… Stresy dospělého života jsou stále, ale mluvíme o tom, nehádáme se vzájemně (i když jsem mu dnes dělala fackovacího panáka, když si na mě vylil vzteh vysloveně z toho cestování a z toho, že auto nebudeš už dnes, ale snad zítra už) ale je mi jasný, že doma zas bude čekat bomboška a kytka :dance: ) a snažíme se dělat blbiny, jako když jsme se dali dohromady.. Takové ty rituály jako koukání na oblíbené animáky, oblíbená jídla apod… A hlavně komunikace..

Třeba máte jen menší krizi… Zkuste najít alternativy, zkusit změnu té práce apod.. U nás to strašně pomohlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
29.3.16 15:24
@Anonymní píše:
Anonym, kvuli znamym.

Aby to nedopadlo jako u nás,,kdy byl nový dům jen oddálením problému. Když už nebylo co, kam se posunout, uvědomila jsem si hlubší podtext své nespokojenosti a sice alergii, až nenávist vlči svému manželovi. Rozvedli jsme se a já jsem, konečně štastná a spokojená, on už taky. Tohle si asi číst nechtěla, ale je to má osobní zkušenost. Snad to nebude tak horké :kytka:

• Citovat
  • Upravit
26555
29.3.16 15:27

Ano jsem. Štěstí musíš hledat v sobě, tvůj manžel ani barák za to nemůžou.
http://blog.daliborspok.cz/…ochu-radosti
http://vlasta.kafe.cz/…-cely-zivot/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 15:38

@Cuddy Manzel by do bytu v zivote nesel.

@pe-terka Oba, predtim jsme bydleli take v dome, ale s tchanem a manzelovou sestrou. Manzel kolem domu nedelal nic a tady musi.

@Macijasek Take mam zasebou prvni sezeni u psychoterapeutky :)

@Kattynka000 Krize uz dva roky, ale snad zas bude dobre :)

@Bora-Bora Kolikrat si rikam, ze semnou spokojeny neni, ze by to bylo i resenim. Ale zatim se mi do toho nechce.

@jenny.fields Nemuzou. Jenze kdyz se uz skoro dva roky koukam kazdy den na to jak je manzel nastvany tak to na dobre nalade take neprida :)

• Nahlásit
  • Citovat
14653
29.3.16 15:40

Co to je štěstí? Pod tím si může každý představit cokoliv. Pro mě je štěstí, že jsme se všichni ráno vzbudili, jsme zdraví, máme práci, kde bydlet, a venku
svítí sluníčko. Myslím, že bez komunikace s manželem to nevyřešíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
29.3.16 15:41
@Anonymní píše:
@Cuddy Manzel by do bytu v zivote nesel.

@pe-terka Oba, predtim jsme bydleli take v dome, ale s tchanem a manzelovou sestrou. Manzel kolem domu nedelal nic a tady musi.

@Macijasek Take mam zasebou prvni sezeni u psychoterapeutky :)

@Kattynka000 Krize uz dva roky, ale snad zas bude dobre :)

@Bora-Bora Kolikrat si rikam, ze semnou spokojeny neni, ze by to bylo i resenim. Ale zatim se mi do toho nechce.

@jenny.fields Nemuzou. Jenze kdyz se uz skoro dva roky koukam kazdy den na to jak je manzel nastvany tak to na dobre nalade take neprida :)

v tom případě bude problém ve vás, ve vztahu… :think: V čem konkrétně, na to musíte přijít vy dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
29.3.16 16:06

@Macijasek napíšeš mi prosím sz jak to u té terapeutky probíhá? Cenu a tak? Prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
29.3.16 16:13

Tak chlap držkuje, že se musí starat o barák, kde jste kvůli tomu, že on by do bytu prostě nešel? Propleskat, minimálně :roll:. No, myslím, že chybu jste udělali ve chvíli, kdy jste si začali plánovat přesídlení do vlastního baráku. To jste se nebavili, co pro vás mít vlastní dům bude znamenat? Že bude muset zvednout zadek a začít se starat?

Sedni si s ním, promluvte si o tom, co vás trápí, zkuste se o práci kolem domu podělit, dělat věci společně… Je to opruz, ale sdílený opruz je lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27338
29.3.16 16:27
@nostress píše:
Co to je štěstí? Pod tím si může každý představit cokoliv. Pro mě je štěstí, že jsme se všichni ráno vzbudili, jsme zdraví, máme práci, kde bydlet, a venku
svítí sluníčko. Myslím, že bez komunikace s manželem to nevyřešíte.

Krása, to se mi líbí a to je ten nej nej přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
29.3.16 16:30

Ahoj, my jsme v podobné situaci jako ty. Přestěhovali jsme se z pohodlného paneláku do domku, kde je práce nad hlavu. Zatím nemohu hodnotit, jak jsme na tom pocitově. Ale myslím si, že jsme na tom líp. Sice nevíme, co dřív, ale chlap je štastný, že má dílnu, máme si kde opéct špekáčky, můžeme si pěstovat co chceme, nemusíme se už mačkat v králikárně.. Vše má svoje pro a proti. Já už bych do paneláku nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
29.3.16 16:33

My bydlime v panelaku a dali bychom vsechno za to mit svuj barak.Snad tak za 5 let no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama